Ranking Sportowy na dzień 2022-05-22

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 5 948 więcej
2. Piwiński Tymon Lato Nadia FAST-STEP Warszawa 4 734 więcej
3. Pawlak Leon Tryka Hanna ZAMEK - Lublin 3 682 więcej
4. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 4 530 więcej
5. Sierak Daniel Łucarz Natalia LATINO - Żabno 3 436 więcej
6. Zawiślak Jakub Budzińska Urszula MARGO - Leszno 3 404 więcej
7. Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 344 więcej
8. Patzki Hubert Kowalik Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 2 326 więcej
9. Krzemiński Maciej Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa 2 312 więcej
10. Siedlanowski Daniel Semeryło Blanka DANCE POINT - Biała Podlaska 2 282 więcej
11. Polek Igor Kapłońska Amelia SzT eMiKa - Tarnów 2 268 więcej
12. Smagowski Miłosz Drozd Nel ZAMEK - Lublin 2 210 więcej
13. Górecki Jan Pilarska Róża CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 180 więcej
14. Brożyna Franciszek Rzadkowska Weronika Akademia Tańca - Kielce 2 162 więcej
15. Kosiński Antoni Wolańska Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 148 więcej
16. Sobczyk Wojciech Pokwicka Katarzyna All About - Szczecin 1 144 więcej
17. Kubuj Filip Gurak Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 116 więcej
18. Cepil Wiktor Knyziak Zuzanna EVOLUTION - Kraków 1 114 więcej
19. Zawistowski Marcel Świętochowska Adrianna FAST-STEP Warszawa 1 112 więcej
20. Słowik Miłosz Duklas Hanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 112 więcej
21. Jabłoński Wiktor Wilczak Zofia MARGO - Leszno 1 110 więcej
22. Strzępek Szymon Bujak Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 100 więcej
23. Majewski Szymon Drecka Zuzanna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 100 więcej
24. Wawrzonkowski Alan Bigielmajer Nela RM DANCE - KIEŁCZÓW 1 99 więcej
25. Skrzypek Maksymilian Kasprzyk Marta JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
26. Mijal Henryk Wiechecka Maja All About - Szczecin 1 95 więcej
27. Wójcik Hubert Lubczyńska Nela RM DANCE - KIEŁCZÓW 1 90 więcej
28. Chwała Hubert Duda Aurelia JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
29. Pałys Karol Zawadzka Gabriela RM DANCE - KIEŁCZÓW 1 80 więcej
30. Homoncik Leon Niezgoda Maja FRASZKA - Kamienna Góra 1 50 więcej