Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 12 2376 więcej
2. Piwiński Tymon Lato Nadia FAST-STEP Warszawa 8 1487 więcej
3. Pawlak Leon Tryka Hanna ZAMEK - Lublin 6 1418 więcej
4. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 9 1153 więcej
5. Zawiślak Jakub Budzińska Urszula MARGO - Leszno 5 861 więcej
6. Krzemiński Maciej Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa 5 767 więcej
7. Sierak Daniel Łucarz Natalia LATINO - Żabno 4 586 więcej
8. Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 5 514 więcej
9. Smagowski Miłosz Drozd Nel ZAMEK - Lublin 4 421 więcej
10. Brożyna Franciszek Rzadkowska Weronika Akademia Tańca - Kielce 3 334 więcej
11. Patzki Hubert Kowalik Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 2 326 więcej
12. Siedlanowski Daniel Semeryło Blanka DANCE POINT - Biała Podlaska 3 308 więcej
13. Zawistowski Marcel Świętochowska Adrianna FAST-STEP Warszawa 3 269 więcej
14. Polek Igor Kapłońska Amelia SzT eMiKa - Tarnów 2 268 więcej
15. Homoncik Leon Niezgoda Maja FRASZKA - Kamienna Góra 2 220 więcej
16. Górecki Jan Pilarska Róża CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 180 więcej
17. Szeliga Antoni Stawowczyk Wiktoria WIKA - Olsztyn 1 172 więcej
18. Gacek Jakub Romanowska Matylda DRAGON'S DANCE Warszawa 2 170 więcej
19. Kasowski Jan Hartwich Jagoda Viva Dance Łódź 1 170 więcej
20. Ignatowicz Adam Bobin Irena KS DANCE MIX - Deszczno 1 170 więcej
21. Sosnowski Szymon Tomaszewicz Maja GRACJA - Zielona Góra 1 150 więcej
22. Leśniak Wojciech Piasecka Antonina NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 148 więcej
23. Kosiński Antoni Wolańska Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 148 więcej
24. Sobczyk Wojciech Pokwicka Katarzyna All About - Szczecin 1 144 więcej
25. Tiurmorezow Krzysztof Bukowska Michalina WIKA - Olsztyn 1 140 więcej
26. Jonak Piotr Palka Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 140 więcej
27. Wojtoń Adam Wojtoń Natalia DANCE4YOU - Będzin 1 116 więcej
28. Kubuj Filip Gurak Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 116 więcej
29. Cepil Wiktor Knyziak Zuzanna EVOLUTION - Kraków 1 114 więcej
30. Słowik Miłosz Duklas Hanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 112 więcej
31. Jabłoński Wiktor Wilczak Zofia MARGO - Leszno 1 110 więcej
32. Strzępek Szymon Bujak Klaudia AKSEL - Rzeszów 1 100 więcej
33. Majewski Szymon Drecka Zuzanna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 100 więcej
34. Wawrzonkowski Alan Bigielmajer Nela RM DANCE - KIEŁCZÓW 1 99 więcej
35. Przybysz Borys Gawełczyk Ewa WIR - Bieruń 1 99 więcej
36. Skrzypek Maksymilian Kasprzyk Marta JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
37. Mijal Henryk Wiechecka Maja All About - Szczecin 1 95 więcej
38. Blicharz Kamil Potysz Alicja LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 90 więcej
39. Wójcik Hubert Lubczyńska Nela RM DANCE - KIEŁCZÓW 1 90 więcej
40. Chwała Hubert Duda Aurelia JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
41. Morawski Filip Słabiak Natasza MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 80 więcej
42. Pałys Karol Zawadzka Gabriela RM DANCE - KIEŁCZÓW 1 80 więcej
43. Polyvka Oleksandr Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 71 więcej