Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia 13 2631 więcej
2. Pawlak Leon Tryka Hanna ZAMEK - Lublin 9 2126 więcej
3. Piwiński Tymon Lato Nadia FAST-STEP Warszawa 10 2104 więcej
4. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 11 1465 więcej
5. Zawiślak Jakub Budzińska Urszula MARGO - Leszno 7 1308 więcej
6. Krzemiński Maciej Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa 7 1228 więcej
7. Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina 6 730 więcej
8. Sierak Daniel Łucarz Natalia 4 586 więcej
9. Siedlanowski Daniel Semeryło Blanka 5 518 więcej
10. Zawistowski Marcel Świętochowska Adrianna FAST-STEP Warszawa 4 427 więcej
11. Smagowski Miłosz Drozd Nel ZAMEK - Lublin 4 421 więcej
12. Polek Igor Kapłońska Amelia SzT eMiKa - Tarnów 3 415 więcej
13. Leśniak Wojciech Piasecka Antonina 3 390 więcej
14. Kłapeć Jan Stępniak Aleksandra ZAMEK - Lublin 4 345 więcej
15. Brożyna Franciszek Rzadkowska Weronika Akademia Tańca - Kielce 3 334 więcej
16. Patzki Hubert Kowalik Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 2 326 więcej
17. Górecki Jan Pilarska Róża CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 279 więcej
18. Homoncik Leon Niezgoda Maja FRASZKA - Kamienna Góra 3 272 więcej
19. Strzępek Szymon Bujak Klaudia AKSEL - Rzeszów 2 240 więcej
20. Blicharz Kamil Potysz Alicja 2 228 więcej
21. Sosnowski Szymon Tomaszewicz Maja GRACJA - Zielona Góra 2 210 więcej
22. Kosiński Antoni Wolańska Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 198 więcej
23. Kaczor Przemysław Zielińska Hanna FAST-STEP Warszawa 1 197 więcej
24. Sobczyk Wojciech Pokwicka Katarzyna 2 196 więcej
25. Cepil Wiktor Knyziak Zuzanna EVOLUTION - Kraków 2 189 więcej
26. Szeliga Antoni Stawowczyk Wiktoria WIKA - Olsztyn 1 172 więcej
27. Skóra Oskar Korczak Nikola GALA - Mielec 1 172 więcej
28. Ignatowicz Adam Bobin Irena 1 170 więcej
29. Kasowski Jan Hartwich Jagoda Viva Dance Łódź 1 170 więcej
30. Gacek Jakub Romanowska Matylda DRAGON'S DANCE Warszawa 2 170 więcej
31. Mijal Henryk Wiechecka Maja 2 153 więcej
32. Jakubczak Damian Ostrowska Michalina TOP - ART - Lublin 1 148 więcej
33. Jonak Piotr Palka Oliwia Akademia Tańca - Kielce 1 140 więcej
34. Tiurmorezow Krzysztof Bukowska Michalina WIKA - Olsztyn 1 140 więcej
35. Kubuj Filip Gurak Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 116 więcej
36. Wojtoń Adam Wojtoń Natalia SUKCES - Jaworzno 1 116 więcej
37. Słowik Miłosz Duklas Hanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 112 więcej
38. Jabłoński Wiktor Wilczak Zofia MARGO - Leszno 1 110 więcej
39. Majewski Szymon Drecka Zuzanna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 100 więcej
40. Wawrzonkowski Alan Bigielmajer Nela 1 99 więcej
41. Przybysz Borys Gawełczyk Ewa 1 99 więcej
42. Skrzypek Maksymilian Kasprzyk Marta JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
43. Wójcik Hubert Lubczyńska Nela 1 90 więcej
44. Łazorczyk Krzysztof Duda Amelia LIDER - Lublin 1 90 więcej
45. Chwała Hubert Duda Aurelia JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
46. Strzałkowski Patrick Rachkovska Polina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 87 więcej
47. Morawski Filip Słabiak Natasza MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 80 więcej
48. Pałys Karol Zawadzka Gabriela 1 80 więcej
49. Polyvka Oleksandr Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 71 więcej
50. Bogobowicz Błażej Lipka Karolina 1 56 więcej