Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 10 2047 więcej
2. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 6 1794 więcej
3. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 11 1497 więcej
4. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 8 1478 więcej
5. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 6 1370 więcej
6. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 1332 więcej
7. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 7 1192 więcej
8. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 6 937 więcej
9. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 892 więcej
10. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 7 867 więcej
11. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 5 830 więcej
12. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 5 587 więcej
13. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 5 542 więcej
14. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 5 508 więcej
15. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 491 więcej
16. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 4 444 więcej
17. Dubohrii Dmytro Leszczyńska Nina DANCE COMMUNITY 3 419 więcej
18. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 4 376 więcej
19. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 4 368 więcej
20. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 3 344 więcej
21. Woźniak Hubert Blady Julia ZORBA - Częstochowa 3 317 więcej
22. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 4 299 więcej
23. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 289 więcej
24. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 238 więcej
25. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 224 więcej
26. Gubała Adam Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 195 więcej
27. Häs Marcel Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 194 więcej
28. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 180 więcej
29. Fatieiev Mykyta Yurieva Anzhelika MEGAPOLISDANCE 2 179 więcej
30. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 176 więcej
31. Rogala Tomasz Saj Liliana OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 1 170 więcej
32. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 155 więcej
33. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 1 150 więcej
34. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 144 więcej
35. Bernat Franciszek Kuwerska Iga CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 142 więcej
36. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 2 140 więcej
37. Kwiczala Dorian Skupień Maja LORDANCE - Wodzisław Śl. 2 127 więcej
38. Kłos Wojciech Bombolewska Alicja FAST-STEP Warszawa 1 114 więcej
39. Sharapov Artom Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań 1 112 więcej
40. Siczyński Adam Kugler Hanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 110 więcej
41. Kula Marcel Bazylińska Amelia M-TEAM - Kraków 1 110 więcej
42. Karasiak Piotr Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice 1 110 więcej
43. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 2 106 więcej
44. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 2 104 więcej
45. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 95 więcej
46. Popielewicz Szymon Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 91 więcej
47. Sławiński Hektor Sega Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 82 więcej
48. Sakharov Nikita Shapoval Arina Viva Dance Łódź 1 74 więcej
49. Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów 1 50 więcej
50. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 1 40 więcej
51. Solcan Emil Król Magdalena EVOLUTION - Kraków 1 40 więcej
52. Banasiak Jakub Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 24 więcej