Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 13 2832 więcej
2. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 7 2230 więcej
3. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 14 2222 więcej
4. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 10 1853 więcej
5. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 10 1750 więcej
6. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 7 1734 więcej
7. Malicki Filip Pijet Maja 9 1587 więcej
8. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 6 1046 więcej
9. Dubohrii Dmytro Leszczyńska Nina 7 1028 więcej
10. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 6 937 więcej
11. Bożek Oskar Sekret Julia 7 892 więcej
12. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 7 867 więcej
13. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia 8 793 więcej
14. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 7 723 więcej
15. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 6 713 więcej
16. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 6 674 więcej
17. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 3 546 więcej
18. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 5 508 więcej
19. Kłos Wojciech Bombolewska Alicja FAST-STEP Warszawa 4 495 więcej
20. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 491 więcej
21. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna DANCECLUB - Szczecin 6 487 więcej
22. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 4 444 więcej
23. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 5 430 więcej
24. Woźniak Hubert Blady Julia ZORBA - Częstochowa 4 419 więcej
25. Błaszczyszyn Karol Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl 3 366 więcej
26. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 5 349 więcej
27. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia 3 344 więcej
28. Fatieiev Mykyta Yurieva Anzhelika MEGAPOLISDANCE 4 344 więcej
29. Popielewicz Szymon Popielewicz Zuzanna 3 341 więcej
30. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 4 298 więcej
31. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 289 więcej
32. Banasiak Jakub Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 4 286 więcej
33. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna 3 238 więcej
34. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 2 235 więcej
35. Rogala Tomasz Saj Liliana 2 227 więcej
36. Bernat Franciszek Kuwerska Iga CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 227 więcej
37. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 224 więcej
38. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 2 197 więcej
39. Gubała Adam Garcia Gabriela 2 195 więcej
40. Häs Marcel Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 194 więcej
41. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna 2 180 więcej
42. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 155 więcej
43. Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość 1 140 więcej
44. Kwiczala Dorian Skupień Maja 2 127 więcej
45. Sharapov Artom Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań 1 112 więcej
46. Kula Marcel Bazylińska Amelia 1 110 więcej
47. Karasiak Piotr Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice 1 110 więcej
48. Siczyński Adam Kugler Hanna 1 110 więcej
49. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 95 więcej
50. Jasiewicz Jakub Krystek Julia AKSEL - Rzeszów 1 95 więcej
51. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 2 89 więcej
52. Sławiński Hektor Sega Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 82 więcej
53. Sakharov Nikita Shapoval Arina Viva Dance Łódź 1 74 więcej
54. Wachelka Jan Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 62 więcej
55. Marcinkowski Krystian Krężel Martyna 1 51 więcej
56. Szołtysik Piotr Skiba Julia IMPULS - Chorzów 1 50 więcej
57. Staniak Hubert Wojciechowska Joanna DANCECLUB - Szczecin 1 47 więcej
58. Peński Damian Sabak Joanna 1 45 więcej
59. Solcan Emil Król Magdalena EVOLUTION - Kraków 1 40 więcej