Ranking Sportowy na dzień 2022-05-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 6 981 więcej
2. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 4 722 więcej
3. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 4 612 więcej
4. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 569 więcej
5. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 4 515 więcej
6. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 514 więcej
7. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 491 więcej
8. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 2 370 więcej
9. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 2 328 więcej
10. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 320 więcej
11. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 274 więcej
12. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 2 273 więcej
13. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 2 265 więcej
14. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 2 263 więcej
15. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 3 246 więcej
16. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 238 więcej
17. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 224 więcej
18. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 2 209 więcej
19. Gubała Adam Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 195 więcej
20. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 187 więcej
21. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 180 więcej
22. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 176 więcej
23. Rogala Tomasz Saj Liliana OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 1 170 więcej
24. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 2 164 więcej
25. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 155 więcej
26. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 144 więcej
27. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 2 137 więcej
28. Sharapov Artom Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań 1 112 więcej
29. Kula Marcel Bazylińska Amelia M-TEAM - Kraków 1 110 więcej
30. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 95 więcej
31. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 1 77 więcej
32. Sakharov Nikita Shapoval Arina Viva Dance Łódź 1 74 więcej
33. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 1 66 więcej
34. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 1 49 więcej
35. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 49 więcej
36. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 47 więcej