Ranking Sportowy na dzień 2022-05-14

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 795 więcej
2. Krupa Mateusz Jaworek Maria PM - Lubin 4 635 więcej
3. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 4 617 więcej
4. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 2 537 więcej
5. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 3 453 więcej
6. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 4 416 więcej
7. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 414 więcej
8. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 4 409 więcej
9. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 3 391 więcej
10. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 369 więcej
11. Markiewicz Jakub Michewicz Julia Szkoła Tańca Sparta - Opole 3 270 więcej
12. Lipnicki Wojciech Szaporów Julia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 270 więcej
13. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 3 267 więcej
14. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 4 256 więcej
15. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 3 252 więcej
16. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 1 240 więcej
17. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 3 237 więcej
18. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 2 234 więcej
19. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 2 209 więcej
20. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 3 204 więcej
21. Rudyj Bartosz Nowińska Maja PM - Lubin 2 203 więcej
22. Brzeziński Dawid Norbert Nowak Oriana UKS ISKRA - Piła 1 189 więcej
23. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 171 więcej
24. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 169 więcej
25. Babak Maksym Kozelets Yelyzaveta DANCE IMPERIUM - Poznań 1 157 więcej
26. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 134 więcej
27. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 128 więcej
28. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 125 więcej
29. Gajdera Dawid Martyna Nikola RYTM - Żory 1 108 więcej
30. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 108 więcej
31. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 107 więcej
32. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 1 99 więcej
33. Górny Bartosz Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 99 więcej
34. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 2 99 więcej
35. Staśkowiak Szymon Żyła Roksana WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 95 więcej
36. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 95 więcej
37. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 90 więcej
38. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 89 więcej
39. Dobersztyn Juliusz Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 1 80 więcej
40. Adamczak Karol Wojtasińska Adrianna DREAM - Poznań 1 80 więcej
41. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 78 więcej
42. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 1 71 więcej
43. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 70 więcej
44. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 1 68 więcej