Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika 7 2259 więcej
2. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 9 2254 więcej
3. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 13 2175 więcej
4. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 11 2088 więcej
5. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 8 2044 więcej
6. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 9 1986 więcej
7. Rybak Maciej Matysiak Zofia 7 1456 więcej
8. Sabat Antoni Prochownik Kaja 9 1120 więcej
9. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 9 1008 więcej
10. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 6 963 więcej
11. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja 4 923 więcej
12. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 7 864 więcej
13. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 8 841 więcej
14. Wiltowski Jakub Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 10 831 więcej
15. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta 8 766 więcej
16. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 5 653 więcej
17. Dobersztyn Juliusz Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 5 637 więcej
18. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 6 618 więcej
19. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 8 594 więcej
20. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 7 540 więcej
21. Podhuzov Kostiantyn Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 4 530 więcej
22. Valyn Saveliy Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 498 więcej
23. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 4 471 więcej
24. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina 3 463 więcej
25. Pacan Kajetan Kmiecik Wiktoria Corte Dance Progress 4 455 więcej
26. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 6 437 więcej
27. Madej Michał Nędza Oliwia 5 419 więcej
28. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia 6 404 więcej
29. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria 3 376 więcej
30. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 4 374 więcej
31. Ablewicz Nikodem Borowska Julia 6 363 więcej
32. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 4 354 więcej
33. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 6 345 więcej
34. Kaczmarski Maciej Myśliwy Hanna DANCECLUB - Szczecin 6 336 więcej
35. Sokol Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 3 333 więcej
36. Sokol Artsem Piechocka Lidia DANCECLUB - Szczecin 3 302 więcej
37. Kiliievich Paviel Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 2 299 więcej
38. Szkotak Maciej Kapustka Kamila 4 259 więcej
39. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 4 249 więcej
40. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia 3 246 więcej
41. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 4 246 więcej
42. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 3 228 więcej
43. Szostak Igor Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 213 więcej
44. Brzeziński Dawid Norbert Nowak Oriana 1 191 więcej
45. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila 1 172 więcej
46. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 172 więcej
47. Marszał Krzysztof Szlachetka Klaudia ESKADRA - Pabianice 1 170 więcej
48. Olszański Oskar Szelążek Elżbieta GOLDEN DANCE - Przemyśl 2 167 więcej
49. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 2 166 więcej
50. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 3 163 więcej
51. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 160 więcej
52. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 2 150 więcej
53. Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 146 więcej
54. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 144 więcej
55. Stępień Krystian Kadej Oliwia 1 140 więcej
56. Brixy Tobiasz Haraf Julia 1 140 więcej
57. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 2 128 więcej
58. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 128 więcej
59. Babak Maksym Kozelets Yelyzaveta 1 127 więcej
60. Perczak Aleksander Mongiałło Hanna PM - Lubin 2 126 więcej
61. Dębski Dawid Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 1 126 więcej
62. Pieklak Paweł Filipek Anna ZAMEK - Lublin 1 122 więcej
63. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 1 118 więcej
64. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 2 115 więcej
65. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia 1 112 więcej
66. Goździerski Ksawier Kańduła Jagoda 1 110 więcej
67. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 2 108 więcej
68. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 101 więcej
69. Sierak Michał Kotwa Martyna 2 95 więcej
70. Bilnik Wojciech Putyra Weronika 1 95 więcej
71. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 91 więcej
72. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 90 więcej
73. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia TEAM - Ornontowice 2 89 więcej
74. Socha Jarosław Frydrych Milena AKSEL - Rzeszów 1 88 więcej
75. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 1 87 więcej
76. Antkiewicz Oskar Sosin Kamila KLASA - Tarnów 1 84 więcej
77. Zyber-Moszak Amadeusz Nowak Paulina MARGO - Leszno 1 82 więcej
78. Lemke Krystian Mużelak Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 80 więcej
79. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 1 74 więcej
80. Biniak Jakub Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 72 więcej
81. Droś Igor Patysiak Weronika 1 69 więcej
82. Stal Kacper Gawor Jowita THOMAS DANCE - Kraków 1 65 więcej
83. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań 1 63 więcej
84. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
85. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 49 więcej
86. Stochel Mikołaj Piasek Paulina 1 45 więcej
87. Drecki Damian Wychowaniak Anna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 45 więcej
88. Leszczyński Patryk Kiełsznia Angelika BALLROOM - Lublin 1 45 więcej