Ranking Sportowy na dzień 2022-05-14

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 4 926 więcej
2. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 722 więcej
3. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 639 więcej
4. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 2 564 więcej
5. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 4 543 więcej
6. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 3 525 więcej
7. Dobersztyn Juliusz Capar Hanna DANCECLUB - Szczecin 4 520 więcej
8. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 5 504 więcej
9. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 4 487 więcej
10. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 4 481 więcej
11. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 3 443 więcej
12. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 3 411 więcej
13. Wiltowski Jakub Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 5 400 więcej
14. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 2 346 więcej
15. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 5 333 więcej
16. Sokal Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 3 333 więcej
17. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 5 291 więcej
18. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 3 263 więcej
19. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 3 243 więcej
20. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 232 więcej
21. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 2 229 więcej
22. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 202 więcej
23. Brzeziński Dawid Norbert Nowak Oriana UKS ISKRA - Piła 1 191 więcej
24. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 3 184 więcej
25. Kaczmarski Maciej Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 3 182 więcej
26. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 2 176 więcej
27. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 2 173 więcej
28. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 172 więcej
29. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 172 więcej
30. Szkotak Maciej Kapustka Kamila LATINO - Żabno 2 163 więcej
31. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 3 163 więcej
32. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 159 więcej
33. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 147 więcej
34. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 140 więcej
35. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 132 więcej
36. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 128 więcej
37. Babak Maksym Kozelets Yelyzaveta DANCE IMPERIUM - Poznań 1 127 więcej
38. Perczak Aleksander Mongiałło Hanna PM - Lubin 2 126 więcej
39. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 1 118 więcej
40. Ablewicz Nikodem Borowska Julia RYTM - Żory 2 114 więcej
41. Goździerski Ksawier Kańduła Jagoda UKS ISKRA - Piła 1 110 więcej
42. Podhuzov Kostiantyn Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 108 więcej
43. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 104 więcej
44. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 101 więcej
45. Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 101 więcej
46. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 101 więcej
47. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2 95 więcej
48. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 91 więcej
49. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia RYTM - Żory 2 89 więcej
50. Antkiewicz Oskar Sosin Kamila KLASA - Tarnów 1 84 więcej
51. Zyber-Moszak Amadeusz Nowak Paulina MARGO - Leszno 1 82 więcej
52. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 1 74 więcej
53. Biniak Jakub Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 72 więcej
54. Stal Kacper Gawor Jowita THOMAS DANCE - Kraków 1 65 więcej
55. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań 1 63 więcej
56. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 59 więcej
57. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 1 55 więcej
58. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 55 więcej
59. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 51 więcej
60. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 49 więcej
61. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 49 więcej
62. Leszczyński Patryk Kiełsznia Angelika BALLROOM - Lublin 1 45 więcej
63. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 1 18 więcej