Ranking Sportowy na dzień 2022-05-14

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 4 718 więcej
2. Kruk Dawid Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 5 708 więcej
3. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 3 685 więcej
4. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 3 669 więcej
5. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 3 596 więcej
6. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 472 więcej
7. Jaworski Adrian Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 3 469 więcej
8. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra SUKCES - Jaworzno 6 465 więcej
9. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 425 więcej
10. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 3 419 więcej
11. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 5 367 więcej
12. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 4 356 więcej
13. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 2 339 więcej
14. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 3 312 więcej
15. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 307 więcej
16. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 304 więcej
17. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 5 282 więcej
18. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 2 256 więcej
19. Kuźma Wojciech Morgese Chiara SUKCES - Jaworzno 1 230 więcej
20. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 2 223 więcej
21. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 3 204 więcej
22. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 197 więcej
23. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna ST IMPRESJA Kęty 1 193 więcej
24. Sokal Artsem Bigelmajer Alicja DANCECLUB - Szczecin 3 192 więcej
25. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 3 189 więcej
26. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 186 więcej
27. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 182 więcej
28. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 181 więcej
29. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 2 169 więcej
30. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 166 więcej
31. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 156 więcej
32. Kutniakov Oleksandr Piechocka Lidia DANCE IMPERIUM - Poznań 1 150 więcej
33. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 2 135 więcej
34. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 132 więcej
35. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 2 126 więcej
36. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 118 więcej
37. Goździerski Ksawier Kańduła Jagoda UKS ISKRA - Piła 1 101 więcej
38. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 2 100 więcej
39. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 98 więcej
40. Andruszko Marek Gębala Julia EVOLUTION - Kraków 1 93 więcej
41. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań 1 92 więcej
42. Pieszczek Filip Jaworska Amelia DANCE PROJECT- Wrocław 1 88 więcej
43. Puskarz Kamil Szczerba Aniela LATINO - Żabno 1 84 więcej
44. Popławski Ignacy Romaniuk Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 84 więcej
45. Metack Julian Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 83 więcej
46. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 82 więcej
47. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 1 80 więcej
48. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 80 więcej
49. Pyrek Karol Bała Izabela KLASA - Tarnów 1 74 więcej
50. Biniak Jakub Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 73 więcej
51. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 69 więcej
52. Antkiewicz Oskar Sosin Kamila KLASA - Tarnów 1 63 więcej
53. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 63 więcej
54. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 59 więcej
55. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 1 51 więcej
56. Wiltowski Jakub Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 1 50 więcej
57. Więckowski Mikołaj Sabak Ewa RS - WARSZAWA 1 49 więcej
58. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 47 więcej
59. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 40 więcej
60. Woźniak Jakub Bieńczyk Maria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 40 więcej