Ranking Sportowy na dzień 2022-05-14

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 6 1098 więcej
2. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 4 873 więcej
3. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 5 592 więcej
4. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 4 567 więcej
5. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna All About - Szczecin 4 541 więcej
6. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 3 483 więcej
7. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 3 329 więcej
8. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 2 303 więcej
9. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 291 więcej
10. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 3 269 więcej
11. Gawęda Wiktor Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 246 więcej
12. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 2 216 więcej
13. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 2 201 więcej
14. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra All About - Szczecin 2 188 więcej
15. Sobczyk Michał Korbut Alicja All About - Szczecin 2 148 więcej
16. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 145 więcej
17. Jawor Grzegorz Frąckowiak Róża DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
18. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 142 więcej
19. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 1 136 więcej
20. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 133 więcej
21. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 114 więcej
22. Sieradzki Nikodem Witkowska Franciszka SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 112 więcej
23. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 110 więcej
24. Otręba Mateusz Piur Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 107 więcej
25. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
26. Kashyna Tomasz Przybyszewska Wiktoria DZIUPLA - Poznań 1 95 więcej
27. Grydziuszko Damian Orysiak Lena ALFA-ASTRA - Stargard 1 92 więcej
28. Gucwa Wojciech Batko Martyna JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
29. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 1 85 więcej
30. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 1 30 więcej