Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 10 2310 więcej
2. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 10 2249 więcej
3. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 10 1595 więcej
4. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 9 1416 więcej
5. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 7 1385 więcej
6. Yakubovskyi Nikita Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 4 1323 więcej
7. Augustyniak Krystian Szumańska Zuzanna Maria POLISH CLUB - Warszawa 6 1019 więcej
8. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 5 948 więcej
9. Gawęda Wiktor Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 8 933 więcej
10. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna 6 827 więcej
11. Simonides Alex Jekel Maja 6 753 więcej
12. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 5 605 więcej
13. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 5 592 więcej
14. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia 5 591 więcej
15. Gubała Adam Peliukh Solomiia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 550 więcej
16. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 4 528 więcej
17. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 3 461 więcej
18. Nowak Antonino Iciek Katarzyna 4 436 więcej
19. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra 4 353 więcej
20. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia 4 349 więcej
21. Batóg Oliwier Stopczyńska Anna 3 343 więcej
22. Musioł Bartosz Ziomek Michalina 2 291 więcej
23. Wojciechowski Aleksy Vasylenko Sofiia IGLICA - Wrocław 2 282 więcej
24. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 3 269 więcej
25. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 2 255 więcej
26. Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna 2 246 więcej
27. Binert Wiktor Grzesiak Wiktoria FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 172 więcej
28. Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
29. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 2 157 więcej
30. Sobczyk Michał Korbut Alicja 2 148 więcej
31. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina 1 145 więcej
32. Jawor Grzegorz Frąckowiak Róża DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
33. Świątek Nikodem Łapa Joanna GALA - Mielec 1 144 więcej
34. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 142 więcej
35. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 1 140 więcej
36. Nawojski Mateusz Płotnicka Dorota FANTAZJA - Skwierzyna 1 140 więcej
37. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja 1 136 więcej
38. Grzonka Adam Maciuga Marlena 1 120 więcej
39. Kącik Kacper Zgoda Natalia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 114 więcej
40. Smela Dominik Bembnowicz Rozalia AKSEL - Rzeszów 1 112 więcej
41. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 2 112 więcej
42. Sieradzki Nikodem Witkowska Franciszka SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 112 więcej
43. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 110 więcej
44. Otręba Mateusz Piur Maja 1 107 więcej
45. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
46. Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia AKCENT - Będzin 1 97 więcej
47. Kashyna Tomasz Przybyszewska Wiktoria DZIUPLA - Poznań 1 95 więcej
48. Maziarz Jakub Kuter Patrycja AKSEL - Rzeszów 1 95 więcej
49. Grydziuszko Damian Orysiak Lena ALFA-ASTRA - Stargard 1 92 więcej
50. Gucwa Wojciech Batko Martyna JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
51. Pieprz Kamil Skiba Rozalia 2 82 więcej
52. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 1 30 więcej