Ranking Sportowy na dzień 2022-05-15

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 4 802 więcej
2. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 794 więcej
3. Kisielewski Jakub Dopierała Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 4 545 więcej
4. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 2 521 więcej
5. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 491 więcej
6. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 4 461 więcej
7. Szor Hubert Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 3 460 więcej
8. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 3 429 więcej
9. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 286 więcej
10. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 2 273 więcej
11. Ostałowski Dawid Woch Małgorzata FAST-STEP Warszawa 2 253 więcej
12. Malicki Filip Pijet Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 250 więcej
13. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 2 244 więcej
14. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 239 więcej
15. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 2 234 więcej
16. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 1 232 więcej
17. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 2 221 więcej
18. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
19. Gubała Adam Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 2 193 więcej
20. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 2 191 więcej
21. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 2 190 więcej
22. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 1 176 więcej
23. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 3 175 więcej
24. Rogala Tomasz Saj Liliana OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 1 170 więcej
25. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 144 więcej
26. Kijania Sebastian Wróbel Oliwia IMPERIA - Kraków 1 126 więcej
27. Puchała Jan Cisło Zofia PERFECT DANCE - Kraków 1 114 więcej
28. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 112 więcej
29. Jasiewicz Jakub Krystek Julia AKSEL - Rzeszów 2 100 więcej
30. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 2 98 więcej
31. Folta Karol Kielawa Julia KLASA - Tarnów 1 97 więcej
32. Sakharov Nikita Shapoval Arina Viva Dance Łódź 1 96 więcej
33. Apolinarski Maksymilian Obiora Dagmara MARGO - Leszno 1 95 więcej
34. Kula Marcel Bazylińska Amelia M-TEAM - Kraków 1 88 więcej
35. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 1 80 więcej
36. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 1 53 więcej
37. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 1 51 więcej
38. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 49 więcej
39. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 47 więcej
40. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 40 więcej