Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra 10 3188 więcej
2. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 11 2125 więcej
3. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 9 2086 więcej
4. Negrebetskyi Vadym Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 9 2071 więcej
5. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna 9 1695 więcej
6. Szymański Cezary Domaradzka Julia 8 1683 więcej
7. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 10 1421 więcej
8. Drzewiecki Miłosz Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 11 1414 więcej
9. Kvaran Axel Kogut Alicja 10 1367 więcej
10. Zawierucha Borys Vahina Anna 10 1317 więcej
11. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 4 1165 więcej
12. Buczyński Hubert Butko Viana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 8 1027 więcej
13. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina 11 997 więcej
14. Sajdak Jerzy Barouskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 9 937 więcej
15. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 7 920 więcej
16. Khersonskyy Fedor Krynicka Wiktoria CLASSIC DANCESPORT Warszawa 9 876 więcej
17. Romerowicz Kamil Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 12 843 więcej
18. Gembara Oskar Matecki Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 760 więcej
19. Baiev Mykhailo Gabrysz Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 6 697 więcej
20. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 7 691 więcej
21. Jeziorowski Michał Piotrowska Aleksandra Dancers United - WARSZAWA 6 631 więcej
22. Łyda Konrad Sztukowska Paulina 7 618 więcej
23. Lipnicki Wojciech Szaporów Julia Śląski Klub Taneczny - Katowice 7 591 więcej
24. Nowosiad Tomasz Shokola Olena 8 500 więcej
25. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga 7 496 więcej
26. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 6 491 więcej
27. Śledź Karol Szymczak Natalia 2 462 więcej
28. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 5 447 więcej
29. Karpinski Marcin Polesińska Ewa 5 411 więcej
30. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia 4 333 więcej
31. Śledź Karol Rodo Zofia 3 317 więcej
32. Zychla Szymon Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 4 301 więcej
33. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 301 więcej
34. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 2 287 więcej
35. Bronowski Karol Matlęga Karolina 4 277 więcej
36. Urbański Paweł Guzik Magdalena 3 264 więcej
37. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna AKSEL - Rzeszów 2 256 więcej
38. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 3 253 więcej
39. Ivanov Denis Roszkowska Aleksandra DANCECLUB - Szczecin 3 225 więcej
40. Bochenek Kamil Mierzwa Pola PM - Lubin 2 214 więcej
41. Gędłek Jakub Więckowska Maja 2 209 więcej
42. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja 4 200 więcej
43. Tasarz Filip Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 2 194 więcej
44. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 3 193 więcej
45. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 2 189 więcej
46. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 177 więcej
47. Rylewicz Jarosław Kaczmarczyk Małgorzata 3 154 więcej
48. Przygoda Jeremi Kijak Martyna FORUM - Zabrze 3 153 więcej
49. Wargin Kamil Cygan Wiktoria 1 148 więcej
50. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 2 142 więcej
51. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina 1 142 więcej
52. Jędro Jacek Jędro Emiliana 1 116 więcej
53. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 114 więcej
54. Kasprzak Konstanty Grunwald Monika 1 110 więcej
55. Ochrymiuk Mateusz Dutkiewicz Daria 1 110 więcej
56. Skowronek Tobiasz Żylak Kaja 1 110 więcej
57. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola 1 107 więcej
58. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 102 więcej
59. Tomczak Łukasz Tomczak Aleksandra 1 100 więcej
60. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 99 więcej
61. Adamczak Szymon Tychmanowicz Weronika FILEMON - Szamotuły 1 90 więcej
62. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 88 więcej
63. Serafin Miłosz Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 80 więcej
64. Kalinowski Szymon Grabicka Grażyna DANCECLUB - Szczecin 1 78 więcej
65. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 56 więcej
66. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra 1 49 więcej
67. Kwiecień Konrad Grunwald Monika 1 47 więcej
68. Frach Dominik Jaworska Vivien 1 45 więcej
69. Góra Mateusz Konkowska Zuzanna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 45 więcej
70. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 45 więcej
71. Ovchinnikov Aleksandr Dudek Ewa Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 44 więcej
72. Kiszteliński Marcin Kisztelińska Dominika ZORBA - Częstochowa 1 32 więcej
73. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 31 więcej
74. Basak Mateusz Jabłońska Julia DANCE TEAM - Wrocław 1 25 więcej
75. Lech Bartosz Cieślak Patrycja GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej
76. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 20 więcej