Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 9 2311 więcej
2. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 8 1654 więcej
3. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 6 1414 więcej
4. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 9 1402 więcej
5. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna All About - Szczecin 5 866 więcej
6. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 5 764 więcej
7. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 5 720 więcej
8. Gawęda Wiktor Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 719 więcej
9. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 5 629 więcej
10. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 4 565 więcej
11. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 477 więcej
12. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 4 396 więcej
13. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 3 377 więcej
14. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra All About - Szczecin 3 367 więcej
15. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 2 305 więcej
16. Piec Gustaw Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 3 292 więcej
17. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 279 więcej
18. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 3 256 więcej
19. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 2 254 więcej
20. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 2 216 więcej
21. Binert Wiktor Grzesiak Wiktoria FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 172 więcej
22. Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
23. Sobczyk Michał Korbut Alicja All About - Szczecin 2 157 więcej
24. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 145 więcej
25. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
26. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 1 140 więcej
27. Nawojski Mateusz Płotnicka Dorota FANTAZJA - Skwierzyna 1 140 więcej
28. Sieradzki Nikodem Witkowska Franciszka SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 140 więcej
29. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 1 133 więcej
30. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 1 114 więcej
31. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 112 więcej
32. Grzonka Adam Maciuga Marlena LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 110 więcej
33. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
34. Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia AKCENT - Będzin 1 97 więcej
35. Otręba Mateusz Piur Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 97 więcej
36. Pilarski Maximilian Mateuszów Lena CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 95 więcej
37. Gucwa Wojciech Batko Martyna JUST DANCE Wieliczka 1 90 więcej
38. Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 88 więcej
39. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 80 więcej
40. Sucholas Błażej Pilarczyk Inga ALFA-ASTRA - Stargard 1 73 więcej
41. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 1 52 więcej
42. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 1 30 więcej