Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 10 2749 więcej
2. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 10 1945 więcej
3. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 7 1780 więcej
4. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 10 1696 więcej
5. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 10 1485 więcej
6. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna 6 1104 więcej
7. Gawęda Wiktor Kozłowska Lena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 8 1001 więcej
8. Simonides Alex Jekel Maja 6 963 więcej
9. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia 4 776 więcej
10. Piec Gustaw Korzeniewicz Selena DANCECLUB - Szczecin 5 767 więcej
11. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 5 764 więcej
12. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 5 629 więcej
13. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia 6 620 więcej
14. Gołuch Tomasz Jekel Aleksandra 5 603 więcej
15. Pieprz Kamil Skiba Rozalia 6 546 więcej
16. Gubała Adam Peliukh Solomiia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 403 więcej
17. Wójcik Samuel Tarejło Aleksandra ANIMA DANZA - Głogów 4 396 więcej
18. Wiertel Mieszko Ujma Marta ZAMEK - Lublin 3 394 więcej
19. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 4 316 więcej
20. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 2 305 więcej
21. Werner Bartosz Wawrzykowska Aleksandra ZAMEK - Lublin 2 293 więcej
22. Musioł Bartosz Ziomek Michalina 2 279 więcej
23. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 3 256 więcej
24. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 2 243 więcej
25. Jamróz Franciszek Jamróz Aleksandra TAKT - Chełm 2 226 więcej
26. Vysotskyi Illia Kramer Zuzanna 2 208 więcej
27. Binert Wiktor Grzesiak Wiktoria FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 172 więcej
28. Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
29. Sobczyk Michał Korbut Alicja 2 157 więcej
30. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina 1 145 więcej
31. Świątek Nikodem Łapa Joanna GALA - Mielec 1 144 więcej
32. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 144 więcej
33. Nawojski Mateusz Płotnicka Dorota FANTAZJA - Skwierzyna 1 140 więcej
34. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 1 140 więcej
35. Sieradzki Nikodem Witkowska Franciszka SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 140 więcej
36. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja 1 133 więcej
37. Janowiak Karol Velgus Vladyslava PM - Lubin 1 132 więcej
38. Brożyna Wiktor Kopeć Alicja AKSEL - Rzeszów 1 112 więcej
39. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 112 więcej
40. Grzonka Adam Maciuga Marlena 1 110 więcej
41. Kącik Kacper Zgoda Natalia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 99 więcej
42. Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia AKCENT - Będzin 1 97 więcej
43. Otręba Mateusz Piur Maja 1 97 więcej
44. Pilarski Maximilian Mateuszów Lena CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 95 więcej
45. Maziarz Jakub Kuter Patrycja AKSEL - Rzeszów 1 95 więcej
46. Gucwa Wojciech Batko Martyna JUST DANCE Wieliczka 1 90 więcej
47. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 80 więcej
48. Sucholas Błażej Pilarczyk Inga ALFA-ASTRA - Stargard 1 73 więcej
49. Batóg Oliwier Stopczyńska Anna 2 65 więcej
50. Sieradzki Nikodem Konarska Magdalena TOP DANCE STUDIO - Poznań 1 58 więcej
51. Malczyk Wiktor Skrzypczak Weronika TEAM - Ornontowice 1 57 więcej
52. Ovchinnikov Dmytro Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 1 52 więcej
53. Nowak Antonino Iciek Katarzyna 1 50 więcej
54. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 1 30 więcej