Ranking Sportowy na dzień 2022-09-25

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 3 834 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 519 więcej
3. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 3 375 więcej
4. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 2 371 więcej
5. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 273 więcej
6. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 265 więcej
7. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 236 więcej
8. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 236 więcej
9. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 209 więcej
10. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 197 więcej
11. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 1 194 więcej
12. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 189 więcej
13. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 1 178 więcej
14. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 1 158 więcej
15. Sokol Artsem Piechocka Lidia DANCECLUB - Szczecin 1 152 więcej
16. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 139 więcej
17. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 1 130 więcej
18. Pacan Kajetan Kmiecik Wiktoria Corte Dance Progress 1 121 więcej
19. Stochel Mikołaj Piasek Paulina M-TEAM - Kraków 1 120 więcej
20. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 1 117 więcej
21. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 1 117 więcej
22. Poździak Rafał Świerżewska Alicja CLASSIC - Warszawa 2 110 więcej
23. Bilnik Wojciech Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 109 więcej
24. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań 1 95 więcej
25. Kuźma Wojciech Morgese Chiara SUKCES - Jaworzno 1 80 więcej
26. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 80 więcej
27. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 58 więcej
28. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 46 więcej