Ranking Sportowy na dzień 2022-11-27

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Sabat Antoni Prochownik Kaja 4 1035 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja 3 961 więcej
3. Onisk Witold Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 2 497 więcej
4. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 495 więcej
5. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 4 439 więcej
6. Dąbrowski Jakub Organiściak Karolina 2 410 więcej
7. Madej Michał Nędza Oliwia 2 371 więcej
8. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 370 więcej
9. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 2 358 więcej
10. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 1 298 więcej
11. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 288 więcej
12. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 265 więcej
13. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria 3 245 więcej
14. Bakacz Michał Kruszyńska Marta PM - Lubin 2 244 więcej
15. Rybak Maciej Matysiak Zofia 1 236 więcej
16. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 2 235 więcej
17. Sokol Artsem Piechocka Lidia DANCECLUB - Szczecin 2 210 więcej
18. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 197 więcej
19. Prażak Maksymilian Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 175 więcej
20. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 1 158 więcej
21. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 144 więcej
22. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila 1 139 więcej
23. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 125 więcej
24. Pacan Kajetan Kmiecik Wiktoria Corte Dance Progress 1 121 więcej
25. Stochel Mikołaj Piasek Paulina 1 120 więcej
26. Radziejewski Juliusz Antos Aleksandra PM - Lubin 1 117 więcej
27. Poździak Rafał Świerżewska Alicja CLASSIC - Warszawa 2 110 więcej
28. Bilnik Wojciech Putyra Weronika 1 109 więcej
29. Surkov Kostiantyn Kashyna Barbara DZIUPLA - Poznań 1 95 więcej
30. Kuźma Wojciech Morgese Chiara SUKCES - Jaworzno 1 80 więcej
31. Zielinski Jan Kowalczuk Dorota PM - Lubin 1 80 więcej
32. Podhuzov Kostiantyn Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 68 więcej
33. Burdziuk Olaf Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 1 62 więcej
34. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 58 więcej
35. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 54 więcej
36. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 52 więcej
37. Plebanek Michał Janas Oliwia SzT eMiKa - Tarnów 1 50 więcej