Ranking Sportowy na dzień 2022-05-22

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle CANTINERO - Tomaszów Maz. 8 789 więcej
2. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 4 697 więcej
3. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 685 więcej
4. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 663 więcej
5. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 6 646 więcej
6. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 542 więcej
7. Główka Tomasz Toczek Paulina POLISH CLUB - Warszawa 4 534 więcej
8. Trochymiuk Sebastian Lemke Julita IGLICA - Wrocław 5 480 więcej
9. Nazaruk Michał Sepioło Adrianna M-TEAM - Kraków 5 438 więcej
10. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia M-TEAM - Kraków 3 427 więcej
11. Faliński Przemysław Chmielińska Maja IMPET TEAM WARSZAWA 9 416 więcej
12. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 414 więcej
13. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 3 413 więcej
14. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 374 więcej
15. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 2 361 więcej
16. Lorek Bartosz Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 358 więcej
17. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 353 więcej
18. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 6 326 więcej
19. Polański Bartosz Sojska Karolina IGLICA - Wrocław 5 313 więcej
20. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 4 308 więcej
21. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 304 więcej
22. Faracik Szymon Sobasik Marta DANCE IMPERIUM - Poznań 2 299 więcej
23. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 284 więcej
24. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 4 263 więcej
25. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 242 więcej
26. Uller Mateusz Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 4 228 więcej
27. Skórski Marcel Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 2 213 więcej
28. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 4 211 więcej
29. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 197 więcej
30. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna ASTRA - Szczecin 2 187 więcej
31. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 3 184 więcej
32. Nabiałczyk Bartosz Przybytniak Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 177 więcej
33. Kruczała Michał Chwastowska Joanna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 176 więcej
34. Głogowski Piotr Gmochowska Justyna CENTRUM TAŃCA - Radom 2 176 więcej
35. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 1 174 więcej
36. Skowronek Tobiasz Żylak Kaja RÓŻA - Olesno 1 170 więcej
37. Kmita Sebastian Kozub Anna ELITA - Kraków 3 169 więcej
38. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena ELITA - Kraków 2 168 więcej
39. Rutka Kacper Faber Agata IGLICA - Wrocław 1 168 więcej
40. Winkler Miłosz Bajon Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 165 więcej
41. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 3 160 więcej
42. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 3 157 więcej
43. Zarzycki Gabriel Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 2 149 więcej
44. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 1 148 więcej
45. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 146 więcej
46. Nawrat Artur Nawrat Monika MASTER DANCE - Gliwice 4 139 więcej
47. Mikulski Kamil Dębniak Anna ROYAL DANCE - Szczecin 2 133 więcej
48. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 133 więcej
49. Powichrowski Kacper Kopiec Hanna ELITA - Kraków 2 125 więcej
50. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT STYL - Kraków 2 120 więcej
51. Ptak Daniel Roth Weronika DANCE IMPERIUM - Poznań 3 119 więcej
52. Masłowski Mieszko Karpińska Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 119 więcej
53. Kozieł Jakub Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
54. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 2 115 więcej
55. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 113 więcej
56. Duraj Maksymilian Morawska Nicole PERFECT STYL - Kraków 1 112 więcej
57. Bińkowski Michał Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 2 109 więcej
58. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 1 108 więcej
59. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 1 107 więcej
60. Miszczuk Mateusz Wessalowska Joanna CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 105 więcej
61. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 104 więcej
62. Sobolewski Dawid Kainka Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 2 100 więcej
63. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 97 więcej
64. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 1 94 więcej
65. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina IGLICA - Wrocław 2 94 więcej
66. Nowak Patryk Niemczewska Kamila Mariola SŁOŃCE - Poznań 2 93 więcej
67. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 90 więcej
68. Wargin Kamil Cygan Wiktoria UKS ISKRA - Piła 1 88 więcej
69. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 1 84 więcej
70. Orwat Konrad Kuc Aleksandra DANCE IMPERIUM - Poznań 2 81 więcej
71. Ochrymiuk Mateusz Dutkiewicz Daria OLIMP - Wrocław 1 80 więcej
72. Serafin Miłosz Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 69 więcej
73. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 64 więcej
74. Machnio Damian Kulińska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 59 więcej
75. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 1 51 więcej
76. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 47 więcej
77. Lizura Jakub Kołosowska Julia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 46 więcej
78. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava S.T. ATLAS 1 45 więcej
79. Biały Mikołaj Konarska Katarzyna TOP DANCE STUDIO - Poznań 1 40 więcej
80. Pawłowski Kacper Kreczman Amelia POLISH CLUB - Warszawa 1 37 więcej
81. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 1 27 więcej
82. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 22 więcej
83. Sohling Norbert Cygan Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 20 więcej
84. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 1 20 więcej