Ranking Sportowy na dzień 2022-10-01

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 4 1374 więcej
2. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 7 1277 więcej
3. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 11 1223 więcej
4. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 8 1142 więcej
5. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 1123 więcej
6. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 5 1104 więcej
7. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle IGLICA - Wrocław 10 1035 więcej
8. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 4 975 więcej
9. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 6 974 więcej
10. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 5 962 więcej
11. Rutka Kacper Faber Agata IGLICA - Wrocław 4 946 więcej
12. Masłowski Mieszko Karpińska Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 936 więcej
13. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 8 892 więcej
14. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 6 816 więcej
15. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 5 815 więcej
16. Nazaruk Michał Sepioło Adrianna M-TEAM - Kraków 8 789 więcej
17. Główka Tomasz Toczek Paulina POLISH CLUB - Warszawa 6 788 więcej
18. Faliński Przemysław Chmielińska Maja Corte Dance Progress 16 784 więcej
19. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 12 757 więcej
20. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 706 więcej
21. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 4 697 więcej
22. Trochymiuk Sebastian Lemke Julita IGLICA - Wrocław 6 575 więcej
23. Polański Bartosz Sojska Karolina IGLICA - Wrocław 8 537 więcej
24. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 5 508 więcej
25. Duraj Maksymilian Morawska Nicole PERFECT STYL - Kraków 5 501 więcej
26. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 6 475 więcej
27. Ahvanian Serhii Mazhova Daria DUET - Warszawa 1 473 więcej
28. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 5 465 więcej
29. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 5 460 więcej
30. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 437 więcej
31. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia M-TEAM - Kraków 3 427 więcej
32. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 3 410 więcej
33. Faracik Szymon Sobasik Marta DANCE IMPERIUM - Poznań 3 378 więcej
34. Lorek Bartosz Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 358 więcej
35. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 352 więcej
36. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 5 316 więcej
37. Nabiałczyk Bartosz Przybytniak Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 310 więcej
38. Kruczała Michał Chwastowska Joanna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 304 więcej
39. Uller Mateusz Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 5 292 więcej
40. Powichrowski Kacper Kopiec Hanna ELITA - Kraków 4 292 więcej
41. Zarzycki Gabriel Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 4 263 więcej
42. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna IMPERIA - Kraków 4 263 więcej
43. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 4 257 więcej
44. Bińkowski Michał Fatyga Justyna IMPERIA - Kraków 4 256 więcej
45. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 4 256 więcej
46. Głogowski Piotr Gmochowska Justyna CENTRUM TAŃCA - Radom 3 250 więcej
47. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 242 więcej
48. Miszczuk Mateusz Wessalowska Joanna CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 4 239 więcej
49. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna ASTRA - Szczecin 3 236 więcej
50. Kmita Sebastian Kozub Anna ELITA - Kraków 4 232 więcej
51. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 232 więcej
52. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 223 więcej
53. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT STYL - Kraków 4 216 więcej
54. Skórski Marcel Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 2 213 więcej
55. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 2 213 więcej
56. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 4 212 więcej
57. Nawrat Artur Nawrat Monika MASTER DANCE - Gliwice 5 208 więcej
58. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 199 więcej
59. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 195 więcej
60. Konopiński Dawid Paprota Paulina Ewa DANCE COMMUNITY 1 172 więcej
61. Klekowski Seweryn Zejmowicz Justyna CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 170 więcej
62. Skowronek Tobiasz Żylak Kaja RÓŻA - Olesno 1 170 więcej
63. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena ELITA - Kraków 2 168 więcej
64. Winkler Miłosz Bajon Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 165 więcej
65. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 3 160 więcej
66. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina IGLICA - Wrocław 3 159 więcej
67. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 1 148 więcej
68. Kliushnyk Ivan Bławat Weronika DANCE COMMUNITY 1 140 więcej
69. Lizura Jakub Kołosowska Julia MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 138 więcej
70. Mikulski Kamil Dębniak Anna ROYAL DANCE - Szczecin 2 133 więcej
71. Osadchiy Roman Toth Eniko POLISH CLUB - Warszawa 1 126 więcej
72. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 125 więcej
73. Ptak Daniel Roth Weronika DANCE IMPERIUM - Poznań 3 119 więcej
74. Kozieł Jakub Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
75. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 114 więcej
76. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 1 107 więcej
77. Sobolewski Dawid Kainka Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 2 100 więcej
78. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 97 więcej
79. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 94 więcej
80. Nowak Patryk Niemczewska Kamila Mariola SŁOŃCE - Poznań 2 93 więcej
81. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 90 więcej
82. Wargin Kamil Cygan Wiktoria UKS ISKRA - Piła 1 88 więcej
83. Orwat Konrad Kuc Aleksandra DANCE IMPERIUM - Poznań 2 81 więcej
84. Ochrymiuk Mateusz Dutkiewicz Daria OLIMP - Wrocław 1 80 więcej
85. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 75 więcej
86. Serafin Miłosz Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 69 więcej
87. Machnio Damian Kulińska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 59 więcej
88. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 57 więcej
89. Urban Marcel Nowak Natalia IGLICA - Wrocław 1 50 więcej
90. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava S.T. ATLAS 1 45 więcej
91. Pawlik Mikołaj Naramska Maria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 1 45 więcej
92. Biały Mikołaj Konarska Katarzyna TOP DANCE STUDIO - Poznań 1 40 więcej
93. Pawłowski Kacper Kreczman Amelia POLISH CLUB - Warszawa 1 37 więcej
94. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 22 więcej
95. Sohling Norbert Cygan Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 20 więcej
96. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 1 20 więcej