Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 7 2293 więcej
2. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 13 1912 więcej
3. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 11 1882 więcej
4. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 1871 więcej
5. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 7 1720 więcej
6. Ahvanian Serhii Mazhova Daria 4 1562 więcej
7. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 9 1552 więcej
8. Olczyk Mariusz Łysik Agnieszka POLISH CLUB - Warszawa 14 1544 więcej
9. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 6 1399 więcej
10. Rutka Kacper Faber Agata IGLICA - Wrocław 6 1350 więcej
11. Masłowski Mieszko Karpińska Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 8 1281 więcej
12. Szymczak Kamil Pszczoła Natalia POLISH CLUB - Warszawa 7 1247 więcej
13. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle IGLICA - Wrocław 12 1205 więcej
14. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 11 1188 więcej
15. Faliński Przemysław Chmielińska Maja Corte Dance Progress 20 1054 więcej
16. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 9 1009 więcej
17. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 6 928 więcej
18. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 6 927 więcej
19. Chernenko Sergii Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 7 925 więcej
20. Nazaruk Michał Sepioło Adrianna 10 925 więcej
21. Talik Kamil Gwóźdź Paulina 14 863 więcej
22. Główka Tomasz Toczek Paulina POLISH CLUB - Warszawa 7 838 więcej
23. Stelmaszczyk Michał Kucińska Paulina CLASSIC DANCESPORT Warszawa 10 826 więcej
24. Pomazanskyi Bohdan Dziedziczak Natalia 6 796 więcej
25. Duraj Maksymilian Morawska Nicole PERFECT STYL - Kraków 8 792 więcej
26. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 741 więcej
27. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 706 więcej
28. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 6 699 więcej
29. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 692 więcej
30. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia 7 655 więcej
31. Ciura Maciej Tomalska Maja 8 652 więcej
32. Kruczała Michał Chwastowska Joanna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 7 625 więcej
33. Polański Bartosz Sojska Karolina IGLICA - Wrocław 9 614 więcej
34. Trochymiuk Sebastian Lemke Julita IGLICA - Wrocław 6 575 więcej
35. Lorek Bartosz Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 538 więcej
36. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara 6 536 więcej
37. Faracik Szymon Sobasik Marta 4 449 więcej
38. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga 6 447 więcej
39. Uller Mateusz Woźny Milena POLISH CLUB - Warszawa 7 432 więcej
40. Lam-Viri Anton Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 425 więcej
41. Fronc Jeremiasz Wolska Zuzanna 6 423 więcej
42. Klekowski Seweryn Zejmowicz Justyna CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 397 więcej
43. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 5 364 więcej
44. Bińkowski Michał Fatyga Justyna 5 351 więcej
45. Podraza Daniel Podraza Patrycja PERFECT STYL - Kraków 6 342 więcej
46. Jesionek Karol Nowina-Konopka Aleksandra AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 330 więcej
47. Kmita Sebastian Kozub-Olek Anna 6 329 więcej
48. Danak Marcin Noworolska Marcela KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 320 więcej
49. Kubicz Jakub Baryliszyn Maria IGLICA - Wrocław 5 311 więcej
50. Nabiałczyk Bartosz Przybytniak Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 310 więcej
51. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra MIURA - Wrocław 2 295 więcej
52. Powichrowski Kacper Kopiec Hanna 4 292 więcej
53. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna 4 291 więcej
54. Nawrat Artur Nawrat Monika 6 285 więcej
55. Mazur Jakub Gryczka Marta 3 282 więcej
56. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 5 267 więcej
57. Zarzycki Gabriel Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 4 263 więcej
58. Raczek Hubert Mliczek Dominika POLISH CLUB - Warszawa 1 258 więcej
59. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 252 więcej
60. Głogowski Piotr Gmochowska Justyna CENTRUM TAŃCA - Radom 3 250 więcej
61. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna 1 244 więcej
62. Miszczuk Mateusz Wessalowska Joanna 4 239 więcej
63. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 232 więcej
64. Skórski Marcel Seydlewicz Daria 2 213 więcej
65. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 199 więcej
66. Osadchiy Roman Toth Eniko POLISH CLUB - Warszawa 2 190 więcej
67. Konopiński Dawid Paprota Paulina Ewa 1 172 więcej
68. Abramov Aleksandr Sidor Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 172 więcej
69. Skowronek Tobiasz Żylak Kaja 1 170 więcej
70. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena 2 168 więcej
71. Winkler Miłosz Bajon Magdalena 1 165 więcej
72. Majewski Anton Krysa Aleksandra RYTM - Chełm 2 160 więcej
73. Ilnicki Wojciech Klisz Patrycja 4STEP - Siechnice 3 160 więcej
74. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz 3 159 więcej
75. Kosiński Albert Bala Oliwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 155 więcej
76. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 1 148 więcej
77. Ciurko Hubert Markiewicz Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 144 więcej
78. Kliushnyk Ivan Bławat Weronika 1 140 więcej
79. Lizura Jakub Kołosowska Julia 2 138 więcej
80. Mikulski Kamil Dębniak Anna 2 133 więcej
81. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 125 więcej
82. Ptak Daniel Roth Weronika 3 119 więcej
83. Kozieł Jakub Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
84. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 114 więcej
85. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 112 więcej
86. Wilczyński Igor Kaplii Anna 1 109 więcej
87. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 1 107 więcej
88. Sobolewski Dawid Kainka Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 2 100 więcej
89. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 97 więcej
90. Gordillo Diego Szymczyk Kamila Dancers United - WARSZAWA 1 95 więcej
91. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 95 więcej
92. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 94 więcej
93. Dudzik Oliwer Wielądek Sandra Dancers United - WARSZAWA 1 93 więcej
94. Nowak Patryk Niemczewska Kamila Mariola 2 93 więcej
95. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina 1 90 więcej
96. Wargin Kamil Cygan Wiktoria 1 88 więcej
97. Zmokły Grzegorz Abramowicz Magdalena ZAMEK - Lublin 1 87 więcej
98. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 83 więcej
99. Orwat Konrad Kuc Aleksandra 2 81 więcej
100. Ochrymiuk Mateusz Dutkiewicz Daria 1 80 więcej
101. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 75 więcej
102. Serafin Miłosz Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 69 więcej
103. Walczak Maciej Piaseczna-Walczak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 65 więcej
104. Szuba Michał Nowak Zuzanna 1 59 więcej
105. Machnio Damian Kulińska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 59 więcej
106. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 57 więcej
107. Kloskowski Maciej Ziętowska Nikola 1 57 więcej
108. Urban Marcel Nowak Natalia IGLICA - Wrocław 1 50 więcej
109. Pawlik Mikołaj Naramska Maria 1 45 więcej
110. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava 1 45 więcej
111. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 41 więcej
112. Machnio Damian Kudra Iga CENTRUM TAŃCA - Radom 1 40 więcej
113. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 1 40 więcej
114. Biały Mikołaj Konarska Katarzyna TOP DANCE STUDIO - Poznań 1 40 więcej
115. Pawłowski Kacper Kreczman Amelia POLISH CLUB - Warszawa 1 37 więcej
116. Kucina Wojciech Głębocka Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 29 więcej
117. Ostrowski Mateusz Dana Dominika 1 22 więcej
118. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 22 więcej
119. Duda Maciej Lubowicka Nikola 1 20 więcej
120. Sohling Norbert Cygan Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 20 więcej