Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mazur Jakub Gryczka Marta 8 2370 więcej
2. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 9 2141 więcej
3. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 8 1702 więcej
4. Lizura Jakub Kołosowska Julia 10 1325 więcej
5. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia 9 1302 więcej
6. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia CANTINERO - Tomaszów Maz. 8 1280 więcej
7. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 6 909 więcej
8. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 7 867 więcej
9. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 860 więcej
10. Guz Mikołaj Pluskota Matylda 4 808 więcej
11. Stępień Jarosław Bysina Martyna 7 728 więcej
12. Niemczyk Kacper Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 4 640 więcej
13. Raczek Hubert Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 591 więcej
14. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra SUKCES - Jaworzno 3 581 więcej
15. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina 6 480 więcej
16. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 2 467 więcej
17. Kuźma Wojciech Morgese Chiara SUKCES - Jaworzno 1 411 więcej
18. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 4 392 więcej
19. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 4 362 więcej
20. Kliushnyk Ivan Bławat Weronika 3 357 więcej
21. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 347 więcej
22. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 4 323 więcej
23. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 3 274 więcej
24. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 270 więcej
25. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 4 254 więcej
26. Krupa Mateusz Jaworek Maria PM - Lubin 2 248 więcej
27. Rudyj Bartosz Nowińska Maja PM - Lubin 2 244 więcej
28. Guz Mikołaj Okarska Kornelia 1 228 więcej
29. Wawrzyczny Paweł Juzek Dominika RONDO - Rybnik 2 225 więcej
30. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
31. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila 2 211 więcej
32. Smaroń Konrad Marcinkiewicz Oliwia 1 189 więcej
33. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 182 więcej
34. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 176 więcej
35. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 173 więcej
36. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 170 więcej
37. Pacan Kajetan Kmiecik Wiktoria Corte Dance Progress 1 167 więcej
38. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 2 167 więcej
39. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 160 więcej
40. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria 1 152 więcej
41. Pasternak Bartosz Przybysz Weronika DRAGON'S DANCE Warszawa 1 150 więcej
42. Babak Maksym Kozelets Yelyzaveta 1 150 więcej
43. Jaworski Adrian Okarska Kornelia 1 144 więcej
44. Shcherbakov Andriy Andruszko Zofia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 142 więcej
45. Maciejewski Marek Wójtowska Magdalena 1 140 więcej
46. Rudyj Bartosz Horodyńska Natalia PM - Lubin 1 135 więcej
47. Pajor Dawid Szymkiewicz Aleksandra DANCE TEAM - Wrocław 1 123 więcej
48. Goch Łukasz Milewska Anna 1 119 więcej
49. Kutniakov Oleksandr Piechocka Lidia 1 118 więcej
50. Podhuzov Kostiantyn Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 112 więcej
51. Groehlich Grzegorz Podolska Maja 1 110 więcej
52. Zyzik Kacper Gurazda Milena Dancers United - WARSZAWA 1 110 więcej
53. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 1 103 więcej
54. Górny Bartosz Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 101 więcej
55. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 99 więcej
56. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
57. Klimek Filip Szkutnik Zofia TEAM - Ornontowice 1 97 więcej
58. Jura Jakub Wesołowska Lidia GRACJA - Zielona Góra 1 95 więcej
59. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 1 95 więcej
60. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 92 więcej
61. Pyszka Jacek Błaszczyk Sandra FORUM - Zabrze 1 88 więcej
62. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 82 więcej
63. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 80 więcej
64. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 80 więcej
65. Adamczak Karol Wojtasińska Adrianna DREAM - Poznań 1 73 więcej
66. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 53 więcej
67. Rak Konrad Chwierut Amelia ST IMPRESJA Kęty 1 30 więcej