Ranking Sportowy na dzień 2022-05-14

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 3 693 więcej
2. Raczek Hubert Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 591 więcej
3. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 3 574 więcej
4. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 3 546 więcej
5. Lizura Jakub Kołosowska Julia MISTRAL - Tarnowskie Góry 4 473 więcej
6. Niemczyk Kacper Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 3 443 więcej
7. Stępień Jarosław Bysina Martyna IMPERIA - Kraków 3 326 więcej
8. Rencławowicz Szymon Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 2 306 więcej
9. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 2 272 więcej
10. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 2 268 więcej
11. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 3 268 więcej
12. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 3 262 więcej
13. Krupa Mateusz Jaworek Maria PM - Lubin 2 248 więcej
14. Rudyj Bartosz Nowińska Maja PM - Lubin 2 244 więcej
15. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 228 więcej
16. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 213 więcej
17. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 3 202 więcej
18. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 1 194 więcej
19. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 182 więcej
20. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 174 więcej
21. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 173 więcej
22. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 2 167 więcej
23. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 160 więcej
24. Babak Maksym Kozelets Yelyzaveta DANCE IMPERIUM - Poznań 1 150 więcej
25. Jaworski Adrian Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 1 144 więcej
26. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 136 więcej
27. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 1 127 więcej
28. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 1 124 więcej
29. Kutniakov Oleksandr Piechocka Lidia DANCE IMPERIUM - Poznań 1 118 więcej
30. Groehlich Grzegorz Podolska Maja Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 110 więcej
31. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 1 103 więcej
32. Górny Bartosz Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 101 więcej
33. Roman Jakub Król Emilia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 100 więcej
34. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
35. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 1 95 więcej
36. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 92 więcej
37. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 82 więcej
38. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 80 więcej
39. Adamczak Karol Wojtasińska Adrianna DREAM - Poznań 1 73 więcej
40. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 55 więcej
41. Ungert Jakub Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 53 więcej
42. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 51 więcej
43. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 1 47 więcej