Ranking Sportowy na dzień 2022-12-11

SENIOR 1 Standard SENIOR 2 Standard SENIOR 3 Standard SENIOR 4 Standard
DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
SENIOR 1 Latin SENIOR 2 Latin SENIOR 3 Latin SENIOR 4 Latin
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Markiewicz Marek Markiewicz Aleksandra JEDYNKA - Łódź 18 3933 więcej
2. Chyliński Wiesław Chylińska Małgorzata RONDO - Rybnik 10 1695 więcej
3. Martusewicz Jarosław Martusewicz Grażyna IGLICA - Wrocław 13 1586 więcej
4. Wojas Tomasz Wojas Anna DANCE TEAM - Wrocław 5 1204 więcej
5. Florencki Łukasz Florencka Natalia Śląski Klub Taneczny - Katowice 9 1007 więcej
6. Jędruszczak Robert Jędruszczak Sylwia 9 994 więcej
7. Jeziorowski Jerzy Kubat - Jeziorowska Jolanta 4 906 więcej
8. Basak Jarosław Basak Beata DANCE TEAM - Wrocław 5 823 więcej
9. Kozak Zygmunt Kozak Barbara TAKT - Legnica 7 802 więcej
10. Jończyk Piotr Mikita Joanna 6 794 więcej
11. Jaworek Tomasz Tarnowska Jaworek Anna 2 782 więcej
12. Mazur Janusz Saj-Mazur Renata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 8 742 więcej
13. Stryjewski Jacek Czarnocka Iwona CLASSIC - Warszawa 4 604 więcej
14. Skarka Wojciech Skarka Barbara DANCELOOK - Gliwice 3 565 więcej
15. Arkit Grzegorz Arkit Aleksandra GRACJA - Zielona Góra 2 314 więcej
16. Baszczowski Witold Frej-Baszczowska Magdalena SzT eMiKa - Tarnów 2 307 więcej
17. Dusik Jacek Dusik Katarzyna SEMPRE - Kraków 2 299 więcej
18. Kryczka Szczepan Nidzgorska-Kryczka Marzena AKSEL - Rzeszów 2 291 więcej
19. Momot Przemysław Momot Iwona CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 2 289 więcej
20. Sułowski Marek Sułowska Joanna FANTAZJA - Kraków 4 272 więcej
21. Tatała Leszek Tatała Anna CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 271 więcej
22. Krzykwa Wojciech Siembida Agnieszka NDK - Nowa Sól 2 250 więcej
23. Czylok Mariusz Czylok Alicja ST IMPRESJA Kęty 1 238 więcej
24. Szpyra Marek Hrynkiewicz Magdalena MYKA - Zamość 2 224 więcej
25. Rydzak Tomasz Rydzak Aleksandra NDK - Nowa Sól 2 216 więcej
26. Stępień Robert Stępień Arleta 1 215 więcej
27. Suszczewski Adam Król Elżbieta CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 211 więcej
28. Sikorski Dariusz Sikorska Alina DANCECLUB - Szczecin 1 170 więcej
29. Gońda Mirosław Gońda Barbara SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 170 więcej
30. Sadlik Jakub Szmidtke Jolanta AKSEL - Rzeszów 1 142 więcej
31. Wilk Paweł Wilk Adriana RYTM - Chełm 1 140 więcej
32. Szejda Piotr Rybińska - Szejda Barbara CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 140 więcej
33. Obłąk Wojciech Obłąk Małgorzata DIAMENT - Wrocław 2 127 więcej
34. Chudziński Krzysztof Chudzińska Ewa AKSEL - Rzeszów 1 110 więcej
35. Dudziński Dariusz Dudzińska Anna Śląski Klub Taneczny - Katowice 1 95 więcej
36. Wachowiak Artur Wachowiak Izabela DANCECLUB - Szczecin 2 66 więcej
37. Szyiński Krzysztof Szyińska Lucyna 1 56 więcej
38. Działowski Jacek Działowska Maria SENSO - Rzeszów 1 20 więcej