Turnieje


Wybierz okręg


Lp Data Data Numer Nazwa Nazwa Miejsce Miejsce Organizator Okręg www
1 2020-04-03

4599
2020-04-03 4599 Mistrzostwa Polski PRO - AM
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Mistrzostwa Polski PRO - AM
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
2 2020-04-03

4511
2020-04-03 4511 Akademickie Mistrzostwa Polski
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Akademickie Mistrzostwa Polski
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
3 2020-04-03

4585
2020-04-03 4585 Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT, Mistrzostwa Polski w SHOW PTT
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT, Mistrzostwa Polski w SHOW PTT
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
4 2020-04-04

4598
2020-04-04 4598 WDC EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIP Professional Ballroom, WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

WDC EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIP Professional Ballroom, WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
5 2020-04-04

4654
2020-04-04 4654 X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy
TURNIEJ ODWOŁANY

Legnica

TAKT - Legnica

dolnośląski

X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy
TURNIEJ ODWOŁANY
Legnica

TAKT - Legnica

dolnośląski
Legnica TAKT - Legnica dolnośląski
6 2020-04-04

4659
2020-04-04 4659 Mistrzostw Polski Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów
TURNIEJ ODWOŁANY

Poznań

SENIOR DANCE STUDIO

wielkopolski

Mistrzostw Polski Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów
TURNIEJ ODWOŁANY
Poznań

SENIOR DANCE STUDIO

wielkopolski
Poznań SENIOR DANCE STUDIO wielkopolski
7 2020-04-04

4700
2020-04-04 4700 Ogólnopolski Turniej Tańca BeReady Masters Cup
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Tańca BeReady Masters Cup
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
8 2020-04-05

4601
2020-04-05 4601 WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin, WORLD CUP Pro - Am
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin, WORLD CUP Pro - Am
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
9 2020-04-05

4701
2020-04-05 4701 Ogólnopolski Turniej Tańca BeReady Masters Cup
TURNIEJ ODWOŁANY

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Tańca BeReady Masters Cup
TURNIEJ ODWOŁANY
Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
10 2020-04-08

4761
2020-04-08 4761 WALNY ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY OKRĘGU ŚLĄSKIEGO
TURNIEJ ODWOŁANY

Gliwice

PTT Okręg Śląski

śląski

WALNY ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY OKRĘGU ŚLĄSKIEGO
TURNIEJ ODWOŁANY
Gliwice

PTT Okręg Śląski

śląski
Gliwice PTT Okręg Śląski śląski
11 2020-04-18

4567
2020-04-18 4567 XLI MIĘDZYNARODOWY TTT WIOSNA 2020 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA uwaga

SUCHY LAS K/ POZNANIA

DZIUPLA

wielkopolski

www
XLI MIĘDZYNARODOWY TTT WIOSNA 2020 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA uwaga SUCHY LAS K/ POZNANIA

DZIUPLA

wielkopolski
SUCHY LAS K/ POZNANIA DZIUPLA wielkopolski www
12 2020-04-18

4655
2020-04-18 4655 III OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic

Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Siechnice

dolnośląski

III OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Siechnice

dolnośląski
Siechnice k. Wrocławia 4STEP - Siechnice dolnośląski
13 2020-04-18

4685
2020-04-18 4685 XVI OTTT o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła

Staszów

FLESZ - Staszów

świętokrzyski

www
XVI OTTT o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Staszów

FLESZ - Staszów

świętokrzyski
Staszów FLESZ - Staszów świętokrzyski www
14 2020-04-18

4731
2020-04-18 4731 Otwarte Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT

Myślenice

SOKÓŁ - Myślenice

małopolski

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT Myślenice

SOKÓŁ - Myślenice

małopolski
Myślenice SOKÓŁ - Myślenice małopolski
15 2020-04-18

4741
2020-04-18 4741 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

Myślenice

SOKÓŁ - Myślenice

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Myślenice

SOKÓŁ - Myślenice

małopolski
Myślenice SOKÓŁ - Myślenice małopolski
16 2020-04-19

4658
2020-04-19 4658 XI OTTT Silesian Cup 2020

Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski

XI OTTT Silesian Cup 2020 Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski
Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski
17 2020-04-19

4565
2020-04-19 4565 Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2020

Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski

Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2020 Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski
Szczecin ELITE DANCE - Szczecin zachodniopomorski
18 2020-04-19

4747
2020-04-19 4747 ZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE Okręgu Lubuskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego uwaga

Zielona Góra



lubuski

ZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE Okręgu Lubuskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego uwaga Zielona Góra



lubuski
Zielona Góra lubuski
19 2020-04-25

4512
2020-04-25 4512 Puchar Klas F, E i D

Żabno

LATINO - Żabno



Puchar Klas F, E i D Żabno

LATINO - Żabno

Żabno LATINO - Żabno
20 2020-04-25

4612
2020-04-25 4612 DIAMENTOWY GPS

Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski

DIAMENTOWY GPS Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski
Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski
21 2020-04-25

4628
2020-04-25 4628 XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiegoo Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego

Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiegoo Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski
Skwierzyna FANTAZJA - Skwierzyna lubuski
22 2020-04-25

4708
2020-04-25 4708 Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2020 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś

Żabno

LATINO - Żabno

małopolski

Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2020 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Żabno

LATINO - Żabno

małopolski
Żabno LATINO - Żabno małopolski
23 2020-04-26

4550
2020-04-26 4550 III Diamentowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski

III Diamentowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski
Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski
24 2020-04-26

4606
2020-04-26 4606 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral Cup 2020

Lubliniec

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral Cup 2020 Lubliniec

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski
Lubliniec MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski
25 2020-04-26

4642
2020-04-26 4642 II O.T.T.T. “O ZŁOTE JABŁKO”

Warka

EMOTION - WARKA

mazowiecki

II O.T.T.T. “O ZŁOTE JABŁKO” Warka

EMOTION - WARKA

mazowiecki
Warka EMOTION - WARKA mazowiecki
26 2020-04-26

4709
2020-04-26 4709 Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2020 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś

Żabno

LATINO - Żabno

małopolski

Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2020 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Żabno

LATINO - Żabno

małopolski
Żabno LATINO - Żabno małopolski
27 2020-04-26

4710
2020-04-26 4710 LATINO CUP ŻABNO 2020 - Rekreacja Małopolska

Żabno

LATINO - Żabno

małopolski

LATINO CUP ŻABNO 2020 - Rekreacja Małopolska Żabno

LATINO - Żabno

małopolski
Żabno LATINO - Żabno małopolski
28 2020-04-26

4744
2020-04-26 4744 MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT TURNIEJ PRZEŁOŻONY!!!

PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA

SENIOR DANCE STUDIO

wielkopolski

MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT TURNIEJ PRZEŁOŻONY!!! PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA

SENIOR DANCE STUDIO

wielkopolski
PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA SENIOR DANCE STUDIO wielkopolski
29 2020-04-26

4760
2020-04-26 4760 Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT

Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski

Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski
Skwierzyna FANTAZJA - Skwierzyna lubuski
30 2020-05-02

4553
2020-05-02 4553 Majówka w Krakowie - Senior

Kraków

Cor et Animus

małopolski

www
Majówka w Krakowie - Senior Kraków

Cor et Animus

małopolski
Kraków Cor et Animus małopolski www
31 2020-05-03

4552
2020-05-03 4552 Majówka w Krakowie - OTTT

Kraków

Cor et Animus

małopolski

www
Majówka w Krakowie - OTTT Kraków

Cor et Animus

małopolski
Kraków Cor et Animus małopolski www
32 2020-05-03

4713
2020-05-03 4713 XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2020”

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 9, Kępno

RETRO

wielkopolski

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2020” Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 9, Kępno

RETRO

wielkopolski
Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 9, Kępno RETRO wielkopolski
33 2020-05-09

4607
2020-05-09 4607 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral 2020

Tarnowskie Góry

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral 2020 Tarnowskie Góry

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski
Tarnowskie Góry MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski
34 2020-05-09

4649
2020-05-09 4649 MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO, ŚWĘTOKRZYSKIEGO i PODLASKIEGO

Malcanów

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO, ŚWĘTOKRZYSKIEGO i PODLASKIEGO Malcanów

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Malcanów FAST-STEP Warszawa mazowiecki
35 2020-05-10

4621
2020-05-10 4621 WIKA CUP

Gietrzwałd

WIKA - Olsztyn

warmińsko-mazurski

WIKA CUP Gietrzwałd

WIKA - Olsztyn

warmińsko-mazurski
Gietrzwałd WIKA - Olsztyn warmińsko-mazurski
36 2020-05-10

4632
2020-05-10 4632 XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OŁAWA O

OŁAWA

ATHINA - Oława

dolnośląski

XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OŁAWA O OŁAWA

ATHINA - Oława

dolnośląski
OŁAWA ATHINA - Oława dolnośląski
37 2020-05-12

4765
2020-05-12 4765 Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Okręgu Lubelskiego PTT

Lublin, ul. Akademicka 15 Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego



lubelski

Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Okręgu Lubelskiego PTT Lublin, ul. Akademicka 15 Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego



lubelski
Lublin, ul. Akademicka 15 Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego lubelski
38 2020-05-16

4595
2020-05-16 4595 WDC PTT

Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski

WDC PTT Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski
Jastrzębie Zdrój RYTM - Żory śląski
39 2020-05-16

4602
2020-05-16 4602 OTTT THOMAS DANCE

Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski

OTTT THOMAS DANCE Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski
Brzesko THOMAS DANCE - Kraków małopolski
40 2020-05-16

4614
2020-05-16 4614 GPS o Puchar Burmistrza Gminy Błonie

Błonie

S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

mazowiecki

GPS o Puchar Burmistrza Gminy Błonie Błonie

S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

mazowiecki
Błonie S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE mazowiecki
41 2020-05-16

4714
2020-05-16 4714 Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "Święto Bzów"

Siedlisko

KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

lubuski

Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "Święto Bzów" Siedlisko

KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

lubuski
Siedlisko KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól lubuski
42 2020-05-17

4657
2020-05-17 4657 VIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin

Będzin

AKCENT - Będzin

śląski

VIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Będzin

AKCENT - Będzin

śląski
Będzin AKCENT - Będzin śląski
43 2020-05-23

4644
2020-05-23 4644 MAŁE GRAND PRIX

Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MAŁE GRAND PRIX Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki
44 2020-05-23

4671
2020-05-23 4671 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2020” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

Chrzanów

WIR - Mysłowice

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2020” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Chrzanów

WIR - Mysłowice

małopolski
Chrzanów WIR - Mysłowice małopolski
45 2020-05-24

4624
2020-05-24 4624 O Puchar Wójta Gminy Miękinia

Miękinia k/Wrocławia

GEMAR - Wrocław

dolnośląski

O Puchar Wójta Gminy Miękinia Miękinia k/Wrocławia

GEMAR - Wrocław

dolnośląski
Miękinia k/Wrocławia GEMAR - Wrocław dolnośląski
46 2020-05-24

4722
2020-05-24 4722 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA LATIN DANCE SHOW O PUCHAR BURMISTRZA DĄBROWY TARNOWSKIEJ KRZYSZTOFA KACZMARSKIEGO

Dąbrowa Tarnowska

LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

małopolski

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA LATIN DANCE SHOW O PUCHAR BURMISTRZA DĄBROWY TARNOWSKIEJ KRZYSZTOFA KACZMARSKIEGO Dąbrowa Tarnowska

LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

małopolski
Dąbrowa Tarnowska LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska małopolski
47 2020-05-30

4590
2020-05-30 4590 o Mistrzostwo Krakowa GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski

o Mistrzostwo Krakowa GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski
Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego małopolski
48 2020-05-30

4615
2020-05-30 4615 SOLNY GPS

Nowa Sól

ST ALEKSANDRA - Nowa Sól

lubuski

SOLNY GPS Nowa Sól

ST ALEKSANDRA - Nowa Sól

lubuski
Nowa Sól ST ALEKSANDRA - Nowa Sól lubuski
49 2020-05-30

4667
2020-05-30 4667 III OTTT Milicz Dance Festival

Milicz

IMPRESSIONANTE - Wrocław

dolnośląski

III OTTT Milicz Dance Festival Milicz

IMPRESSIONANTE - Wrocław

dolnośląski
Milicz IMPRESSIONANTE - Wrocław dolnośląski
50 2020-05-30

4749
2020-05-30 4749 OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów

Łańcuchów k. Milejowa

ZAMEK - Lublin

lubelski

OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Łańcuchów k. Milejowa

ZAMEK - Lublin

lubelski
Łańcuchów k. Milejowa ZAMEK - Lublin lubelski
51 2020-05-31

4594
2020-05-31 4594 Finał Rekreacji Małopolskiej GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski

Finał Rekreacji Małopolskiej GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski
Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego małopolski
52 2020-06-06

4715
2020-06-06 4715 Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "Powitanie Lata"

Sława

KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

lubuski

Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego "Powitanie Lata" Sława

KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

lubuski
Sława KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól lubuski
53 2020-06-07

4656
2020-06-07 4656 IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski

IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski
Czeladź AKCENT - Będzin śląski
54 2020-06-07

4686
2020-06-07 4686 Turniej Tańca Towarzyskiego Mielec 2020 uwaga

Mielec

ELIDA - Mielec

podkarpacki

www
Turniej Tańca Towarzyskiego Mielec 2020 uwaga Mielec

ELIDA - Mielec

podkarpacki
Mielec ELIDA - Mielec podkarpacki www
55 2020-06-07

4739
2020-06-07 4739 OTTT „O Toruński Piernik”

Toruń

FAN - Toruń

kujawsko-pomorski

OTTT „O Toruński Piernik” Toruń

FAN - Toruń

kujawsko-pomorski
Toruń FAN - Toruń kujawsko-pomorski
56 2020-06-13

4592
2020-06-13 4592 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Opole

MAESTRO - Opole

opolski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opole

MAESTRO - Opole

opolski
Opole MAESTRO - Opole opolski
57 2020-06-13

4748
2020-06-13 4748 Ogólnopolski Turniej Tańca "PERFECT DANCE"

Kraków

PERFECT DANCE - Kraków

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca "PERFECT DANCE" Kraków

PERFECT DANCE - Kraków

małopolski
Kraków PERFECT DANCE - Kraków małopolski
58 2020-06-14

4645
2020-06-14 4645 II OTTT SUMMER CUP "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy" oraz Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego

Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

II OTTT SUMMER CUP "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy" oraz Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Warszawa FAST-STEP Warszawa mazowiecki
59 2020-06-14

4723
2020-06-14 4723 XLVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2020

Mikołów

FLAMENCO - Siemianowice

śląski

XLVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2020 Mikołów

FLAMENCO - Siemianowice

śląski
Mikołów FLAMENCO - Siemianowice śląski
60 2020-06-20

4593
2020-06-20 4593 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski
Gdynia Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT pomorski
61 2020-06-20

4694
2020-06-20 4694 MYSŁOWICKI FESTIWAL TAŃCA pod Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice

Mysłowice

WIR - Mysłowice

śląski

MYSŁOWICKI FESTIWAL TAŃCA pod Patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mysłowice

WIR - Mysłowice

śląski
Mysłowice WIR - Mysłowice śląski
62 2020-06-21

4616
2020-06-21 4616 PUCHAR POMORZA GPS

Gdynia

TANGO - Gdynia

pomorski

PUCHAR POMORZA GPS Gdynia

TANGO - Gdynia

pomorski
Gdynia TANGO - Gdynia pomorski
63 2020-06-21

4646
2020-06-21 4646 OTTT "O Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów"

Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki

OTTT "O Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów" Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki
Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki
64 2020-06-21

4717
2020-06-21 4717 OTTT RAWICZ 2020

RAWICZ

SPIN

wielkopolski

OTTT RAWICZ 2020 RAWICZ

SPIN

wielkopolski
RAWICZ SPIN wielkopolski
65 2020-06-21

4718
2020-06-21 4718 Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA- 2020"

Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA- 2020" Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Rzeszów AKSEL - Rzeszów podkarpacki
66 2020-09-19

4596
2020-09-19 4596 WDC AL FREEDOM DANCE CUP

Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki

WDC AL FREEDOM DANCE CUP Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki
Radom CENTRUM TAŃCA - Radom mazowiecki
67 2020-09-19

4617
2020-09-19 4617 BAL - GPS 2020

Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski

BAL - GPS 2020 Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski
Gliwice SZOK - Gliwice śląski
68 2020-09-20

4597
2020-09-20 4597 WDC AL FREEDOM DANCE CUP

Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki

WDC AL FREEDOM DANCE CUP Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki
Radom CENTRUM TAŃCA - Radom mazowiecki
69 2020-09-26

4724
2020-09-26 4724 XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2020

Siemianowice Śląskie

FLAMENCO - Siemianowice

śląski

XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2020 Siemianowice Śląskie

FLAMENCO - Siemianowice

śląski
Siemianowice Śląskie FLAMENCO - Siemianowice śląski
70 2020-09-27

4662
2020-09-27 4662 XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2020

Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski

www
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2020 Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski
Pleśna KLASA - Tarnów małopolski www
71 2020-09-27

4762
2020-09-27 4762 IV Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa

Plac Mieszka I nr 22, Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie

ANIMA DANZA - Głogów

dolnośląski

IV Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Plac Mieszka I nr 22, Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie

ANIMA DANZA - Głogów

dolnośląski
Plac Mieszka I nr 22, Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie ANIMA DANZA - Głogów dolnośląski
72 2020-10-03

4666
2020-10-03 4666 XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "KLASA - LELIWA 2020"

Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski

XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "KLASA - LELIWA 2020" Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski
Tarnów KLASA - Tarnów małopolski
73 2020-10-03

4711
2020-10-03 4711 Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego





śląski

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego



śląski
śląski
74 2020-10-04

4652
2020-10-04 4652 I Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Wronek uwaga

WRONKI

LORENZO

wielkopolski

www
I Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Wronek uwaga WRONKI

LORENZO

wielkopolski
WRONKI LORENZO wielkopolski www
75 2020-10-04

4712
2020-10-04 4712 Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego





śląski

Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego



śląski
śląski
76 2020-10-04

4753
2020-10-04 4753 Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego

Brzostek

PODKARPACIE - Jasło

podkarpacki

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Brzostek

PODKARPACIE - Jasło

podkarpacki
Brzostek PODKARPACIE - Jasło podkarpacki
77 2020-10-10

4518
2020-10-10 4518 Puchar Klas A,B i C

Częstochowa

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa



Puchar Klas A,B i C Częstochowa

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

Częstochowa ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
78 2020-10-10

4618
2020-10-10 4618 GPS BIERUŃ 2020

Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski

GPS BIERUŃ 2020 Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski
Bieruń WIR - Mysłowice śląski
79 2020-10-11

4695
2020-10-11 4695 GALEN DANCE FESTIWAL - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego

Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski

GALEN DANCE FESTIWAL - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski
Bieruń WIR - Mysłowice śląski
80 2020-10-17

4680
2020-10-17 4680 IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin

Będzin

AKCENT - Będzin

śląski

IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Będzin

AKCENT - Będzin

śląski
Będzin AKCENT - Będzin śląski
81 2020-10-17

4703
2020-10-17 4703 PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI OTTT "O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla"

Przemyśl

A-Z - Przemyśl

podkarpacki

PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI OTTT "O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla" Przemyśl

A-Z - Przemyśl

podkarpacki
Przemyśl A-Z - Przemyśl podkarpacki
82 2020-10-17

4716
2020-10-17 4716 XXV OTTT SREBRNE PANTOFELKI

PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA

FINEZJA

wielkopolski

XXV OTTT SREBRNE PANTOFELKI PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA

FINEZJA

wielkopolski
PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA FINEZJA wielkopolski
83 2020-10-18

4673
2020-10-18 4673 XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2020

Siennica Różana k. Krasnegostawu

RYTM - Chełm

lubelski

XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2020 Siennica Różana k. Krasnegostawu

RYTM - Chełm

lubelski
Siennica Różana k. Krasnegostawu RYTM - Chełm lubelski
84 2020-10-18

4678
2020-10-18 4678 OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego

Będzin

AKCENT - Będzin

śląski

OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Będzin

AKCENT - Będzin

śląski
Będzin AKCENT - Będzin śląski
85 2020-10-18

4690
2020-10-18 4690 MAŁE GRAND PRIX

Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MAŁE GRAND PRIX Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki
86 2020-10-24

4519
2020-10-24 4519 Mistrzostwa Polski Standard

Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów



Mistrzostwa Polski Standard Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów

Jastrzębie Zdrój IMPULS - Chorzów
87 2020-10-24

4754
2020-10-24 4754 Uskrzydlone Senior

Kraków

Cor et Animus

małopolski

Uskrzydlone Senior Kraków

Cor et Animus

małopolski
Kraków Cor et Animus małopolski
88 2020-10-25

4521
2020-10-25 4521 Mistrzostwa Polski Standard

Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów



Mistrzostwa Polski Standard Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów

Jastrzębie Zdrój IMPULS - Chorzów
89 2020-10-25

4691
2020-10-25 4691 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów

Milanówek

DCS BRWINÓW

mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Milanówek

DCS BRWINÓW

mazowiecki
Milanówek DCS BRWINÓW mazowiecki
90 2020-10-25

4755
2020-10-25 4755 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Uskrzydlone

Kraków

Cor et Animus

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Uskrzydlone Kraków

Cor et Animus

małopolski
Kraków Cor et Animus małopolski
91 2020-11-07

4675
2020-11-07 4675 Oleski Festiwal Tańca 2020 - Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej; XXXI OTTT - 60 lat KTT Róża Olesno

Olesno

RÓŻA - Olesno

opolski

Oleski Festiwal Tańca 2020 - Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej; XXXI OTTT - 60 lat KTT Róża Olesno Olesno

RÓŻA - Olesno

opolski
Olesno RÓŻA - Olesno opolski
92 2020-11-07

4697
2020-11-07 4697 Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków

Kraków

SKT AGH - Kraków

małopolski

Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kraków

SKT AGH - Kraków

małopolski
Kraków SKT AGH - Kraków małopolski
93 2020-11-07

4725
2020-11-07 4725 XLVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2020

Siemianowice Śląskie

FLAMENCO - Siemianowice

śląski

XLVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2020 Siemianowice Śląskie

FLAMENCO - Siemianowice

śląski
Siemianowice Śląskie FLAMENCO - Siemianowice śląski
94 2020-11-08

4687
2020-11-08 4687 Turniej Tańca Towarzyskiego Cmolas 2020

Cmolas

ELIDA - Mielec

podkarpacki

Turniej Tańca Towarzyskiego Cmolas 2020 Cmolas

ELIDA - Mielec

podkarpacki
Cmolas ELIDA - Mielec podkarpacki
95 2020-11-08

4692
2020-11-08 4692 I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria

EMOTION - Góra Kalwaria

mazowiecki

I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria Góra Kalwaria

EMOTION - Góra Kalwaria

mazowiecki
Góra Kalwaria EMOTION - Góra Kalwaria mazowiecki
96 2020-11-08

4696
2020-11-08 4696 Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków

Kraków

SKT AGH - Kraków

małopolski

Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kraków

SKT AGH - Kraków

małopolski
Kraków SKT AGH - Kraków małopolski
97 2020-11-14

4522
2020-11-14 4522 Mistrzostwa Polski Latin

Białobregi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach



Mistrzostwa Polski Latin Białobregi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

Białobregi Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
98 2020-11-15

4523
2020-11-15 4523 Mistrzostwa Polski Latin

Białobrzegi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach



Mistrzostwa Polski Latin Białobrzegi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

Białobrzegi Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
99 2020-11-21

4619
2020-11-21 4619 "Dębowe" Finałowe Grand Prix Seniorów

Wiśniowa k/Rzeszowa

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

"Dębowe" Finałowe Grand Prix Seniorów Wiśniowa k/Rzeszowa

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Wiśniowa k/Rzeszowa AKSEL - Rzeszów podkarpacki
100 2020-11-21

4740
2020-11-21 4740 III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna

LESZNO

MARGO

wielkopolski

III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna LESZNO

MARGO

wielkopolski
LESZNO MARGO wielkopolski
101 2020-11-22

4679
2020-11-22 4679 IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski

IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski
Czeladź AKCENT - Będzin śląski
102 2020-11-22

4693
2020-11-22 4693 MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ

Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki
103 2020-11-22

4702
2020-11-22 4702 OTTT DŻET 2020

Łańcut

DŻET - Rzeszów-Boguchwała

podkarpacki

OTTT DŻET 2020 Łańcut

DŻET - Rzeszów-Boguchwała

podkarpacki
Łańcut DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki
104 2020-11-28

4524
2020-11-28 4524 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Bełżyce

LIDER - Lublin



Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bełżyce

LIDER - Lublin

Bełżyce LIDER - Lublin
105 2020-11-28

4699
2020-11-28 4699 Mikołajowy Festiwal Tańca - Bochnia 2020

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

Mikołajowy Festiwal Tańca - Bochnia 2020 Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
106 2020-11-29

4525
2020-11-29 4525 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Bełżyce

LIDER - Lublin



Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bełżyce

LIDER - Lublin

Bełżyce LIDER - Lublin
107 2020-11-29

4698
2020-11-29 4698 Mikołajowy Festiwal Tańca - Bochnia 2020

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

Mikołajowy Festiwal Tańca - Bochnia 2020 Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
108 2020-12-05

4681
2020-12-05 4681 Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT 2020

Kędzierzyn-Koźle

MISTRAL - Tarnowskie Góry

opolski

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT 2020 Kędzierzyn-Koźle

MISTRAL - Tarnowskie Góry

opolski
Kędzierzyn-Koźle MISTRAL - Tarnowskie Góry opolski
109 2020-12-05

4730
2020-12-05 4730 Gala Tańca Top - Art, OTTT - Żółkiewka 2020

Żółkiewka

TOP - ART - Lublin

lubelski

Gala Tańca Top - Art, OTTT - Żółkiewka 2020 Żółkiewka

TOP - ART - Lublin

lubelski
Żółkiewka TOP - ART - Lublin lubelski
110 2020-12-05

4745
2020-12-05 4745 Mikołajkowy OTTT 2020

Myślibórz, ul. Lipowa 18a. SP3

ESTERA - Myślibórz

zachodniopomorski

Mikołajkowy OTTT 2020 Myślibórz, ul. Lipowa 18a. SP3

ESTERA - Myślibórz

zachodniopomorski
Myślibórz, ul. Lipowa 18a. SP3 ESTERA - Myślibórz zachodniopomorski
111 2020-12-06

4647
2020-12-06 4647 V OTTT FAST-STEP MOTION 2020 o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

V OTTT FAST-STEP MOTION 2020 o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Warszawa FAST-STEP Warszawa mazowiecki
112 2020-12-06

4683
2020-12-06 4683 Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT 2020

Kędzierzyn-Koźle

MISTRAL - Tarnowskie Góry

opolski

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT 2020 Kędzierzyn-Koźle

MISTRAL - Tarnowskie Góry

opolski
Kędzierzyn-Koźle MISTRAL - Tarnowskie Góry opolski
113 2020-12-06

4734
2020-12-06 4734 XVIII Mikołajkowy t.t.t. " O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej"

Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3

JABCZYŃSCY - Wrocław

dolnośląski

XVIII Mikołajkowy t.t.t. " O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej" Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3

JABCZYŃSCY - Wrocław

dolnośląski
Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3 JABCZYŃSCY - Wrocław dolnośląski
114 2020-12-11

4527
2020-12-11 4527 Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego



Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego
115 2020-12-12

4528
2020-12-12 4528 Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego



Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego
116 2020-12-13

4529
2020-12-13 4529 Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego



Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego
117 2020-12-19

4648
2020-12-19 4648 Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów

Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki
Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki
118 2021-01-09

4756
2021-01-09 4756 CeA Senior

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

CeA Senior Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
119 2021-01-10

4757
2021-01-10 4757 CeA Puchar

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

CeA Puchar Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski