Turnieje


Wybierz okręg


Lp Data Data Numer Nazwa Nazwa Miejsce Miejsce Organizator Okręg www
1 2018-11-24

4037
2018-11-24 4037 "Dance Oscars 2018" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich

Kędzierzyn - Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski

www
"Dance Oscars 2018" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kędzierzyn - Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski
Kędzierzyn - Koźle UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle opolski www
2 2018-11-25

4038
2018-11-25 4038 "Dance Oscars 2018" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich

Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski

www
"Dance Oscars 2018" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski
Kędzierzyn Koźle UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle opolski www
3 2018-11-25

4390
2018-11-25 4390 FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - "STARDANCE 2018”

Skrzyszów

STARDANCE - Kraków

małopolski

www
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - "STARDANCE 2018” Skrzyszów

STARDANCE - Kraków

małopolski
Skrzyszów STARDANCE - Kraków małopolski www
4 2018-12-01

4203
2018-12-01 4203 Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Hala Widowiskowo – Sportowa Zespołu Szkół w Oleśnie

RÓŻA - Olesno

opolski

Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Hala Widowiskowo – Sportowa Zespołu Szkół w Oleśnie

RÓŻA - Olesno

opolski
Hala Widowiskowo – Sportowa Zespołu Szkół w Oleśnie RÓŻA - Olesno opolski
5 2018-12-01

4330
2018-12-01 4330 Otwarte Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego I Pomorskiego

Ostróda

Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca

warmińsko-mazurski

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego I Pomorskiego Ostróda

Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca

warmińsko-mazurski
Ostróda Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca warmińsko-mazurski
6 2018-12-01

4337
2018-12-01 4337 OTTT Dance Arena 2018

Ostróda

Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca

warmińsko-mazurski

OTTT Dance Arena 2018 Ostróda

Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca

warmińsko-mazurski
Ostróda Fundacja Promocji i Rozwoju Tańca warmińsko-mazurski
7 2018-12-01

4342
2018-12-01 4342 Gwiazdkowy Turniej Tańca

Drzonków k/Zielonej Góry

GRACJA - Zielona Góra

lubuski

Gwiazdkowy Turniej Tańca Drzonków k/Zielonej Góry

GRACJA - Zielona Góra

lubuski
Drzonków k/Zielonej Góry GRACJA - Zielona Góra lubuski
8 2018-12-01

4388
2018-12-01 4388 Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

www
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski www
9 2018-12-02

4171
2018-12-02 4171 III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ uwaga

WARSZAWA-WESOŁA

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

www
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ uwaga WARSZAWA-WESOŁA

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
WARSZAWA-WESOŁA FAST-STEP Warszawa mazowiecki www
10 2018-12-02

4236
2018-12-02 4236 XVI MIKOŁAJKOWY TTT "O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ"

ŚRODA ŚLĄSKA

ST JABCZYŃSKA - Wrocław

dolnośląski

XVI MIKOŁAJKOWY TTT "O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ" ŚRODA ŚLĄSKA

ST JABCZYŃSKA - Wrocław

dolnośląski
ŚRODA ŚLĄSKA ST JABCZYŃSKA - Wrocław dolnośląski
11 2018-12-02

4272
2018-12-02 4272 OTTT Siewierz 2018

Siewierz

PERFECT - Będzin

śląski

OTTT Siewierz 2018 Siewierz

PERFECT - Będzin

śląski
Siewierz PERFECT - Będzin śląski
12 2018-12-02

4401
2018-12-02 4401 Mikołaj ze Zdrowolubkiem

Kraków

RYTM - Kraków

małopolski

www
Mikołaj ze Zdrowolubkiem Kraków

RYTM - Kraków

małopolski
Kraków RYTM - Kraków małopolski www
13 2018-12-08

4356
2018-12-08 4356 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018

Myślibórz

ESTERA - Myślibórz

zachodniopomorski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Myślibórz

ESTERA - Myślibórz

zachodniopomorski
Myślibórz ESTERA - Myślibórz zachodniopomorski
14 2018-12-08

4375
2018-12-08 4375 Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki

Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki
Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki
15 2018-12-09

4270
2018-12-09 4270 XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”

Siemianowice Śl.

FLAMENCO - Siemianowice

śląski

XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Siemianowice Śl.

FLAMENCO - Siemianowice

śląski
Siemianowice Śl. FLAMENCO - Siemianowice śląski
16 2018-12-09

4360
2018-12-09 4360 Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018"

Łańcut

GASIEK - Rzeszów

podkarpacki

Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018" Łańcut

GASIEK - Rzeszów

podkarpacki
Łańcut GASIEK - Rzeszów podkarpacki
17 2018-12-12

4398
2018-12-12 4398 NADZWYCZAJNY WALNY ZJAZD WYBORCZY OKRĘGU ŚLĄSKIEGO uwaga

Gliwice

Okręg Śląski PTT

śląski

NADZWYCZAJNY WALNY ZJAZD WYBORCZY OKRĘGU ŚLĄSKIEGO uwaga Gliwice

Okręg Śląski PTT

śląski
Gliwice Okręg Śląski PTT śląski
18 2018-12-14

4201
2018-12-14 4201 XLV Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego

małopolski

www

płatności
XLV Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego

małopolski
Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego małopolski www

płatności
19 2018-12-15

4039
2018-12-15 4039 XLV Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT

małopolski

www

płatności
XLV Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT

małopolski
Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski www

płatności
20 2018-12-16

4040
2018-12-16 4040 XLV Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT

małopolski

www

płatności
XLV Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT

małopolski
Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski www

płatności
21 2019-01-12

4345
2019-01-12 4345 Marina GPS

Nielisz

Cor et Animus

lubelski

Marina GPS Nielisz

Cor et Animus

lubelski
Nielisz Cor et Animus lubelski
22 2019-01-19

4404
2019-01-19 4404 OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów

Łańcuchów

ZAMEK - Lublin

lubelski

OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Łańcuchów

ZAMEK - Lublin

lubelski
Łańcuchów ZAMEK - Lublin lubelski
23 2019-02-03

4352
2019-02-03 4352 X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa

Tuchów

CLASSIC Tuchów

małopolski

X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa Tuchów

CLASSIC Tuchów

małopolski
Tuchów CLASSIC Tuchów małopolski
24 2019-02-23

4376
2019-02-23 4376 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski
Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski
25 2019-02-24

4377
2019-02-24 4377 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski
Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski
26 2019-03-02

4338
2019-03-02 4338 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019

Piaski

LIDER - Lublin

lubelski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Piaski

LIDER - Lublin

lubelski
Piaski LIDER - Lublin lubelski
27 2019-03-02

4370
2019-03-02 4370 II OTTT "W sercu Wielkopolski"

KOŚCIAN

POEZJA - Kościan

wielkopolski

II OTTT "W sercu Wielkopolski" KOŚCIAN

POEZJA - Kościan

wielkopolski
KOŚCIAN POEZJA - Kościan wielkopolski
28 2019-03-02

4392
2019-03-02 4392 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ""

Borowa k/Wrocławia

INSPIRACJA - Wrocław

dolnośląski

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ"" Borowa k/Wrocławia

INSPIRACJA - Wrocław

dolnośląski
Borowa k/Wrocławia INSPIRACJA - Wrocław dolnośląski
29 2019-03-02

4399
2019-03-02 4399 Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego

Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki

Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki
Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki
30 2019-03-03

4400
2019-03-03 4400 Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego

Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki

Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki
Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki
31 2019-03-09

4284
2019-03-09 4284 Mistrzostwa Klas A, B i C

Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski

Mistrzostwa Klas A, B i C Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski
Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski
32 2019-03-10

4285
2019-03-10 4285 Mistrzostwa Klas A, B i C

Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski

Mistrzostwa Klas A, B i C Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski
Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski
33 2019-03-16

4266
2019-03-16 4266 XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza

Zamość

MYKA - Zamość

lubelski

XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Zamość

MYKA - Zamość

lubelski
Zamość MYKA - Zamość lubelski
34 2019-03-16

4322
2019-03-16 4322 Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019

Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski

Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski
Szczecin ELITE DANCE - Szczecin zachodniopomorski
35 2019-03-16

4323
2019-03-16 4323 XI GPS "Biała Dama"

Kórnik

FINEZJA - Poznań



XI GPS "Biała Dama" Kórnik

FINEZJA - Poznań

Kórnik FINEZJA - Poznań
36 2019-03-17

4326
2019-03-17 4326 IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019

KÓRNIK

FINEZJA - Poznań

wielkopolski

IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 KÓRNIK

FINEZJA - Poznań

wielkopolski
KÓRNIK FINEZJA - Poznań wielkopolski
37 2019-03-23

4333
2019-03-23 4333 XII OTTT JANAS LOGISTIC CUP

Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski

XII OTTT JANAS LOGISTIC CUP Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski
Skwierzyna FANTAZJA - Skwierzyna lubuski
38 2019-03-23

4378
2019-03-23 4378 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki
Garwolin KORDASZEWSCY - Garwolin mazowiecki
39 2019-03-24

4379
2019-03-24 4379 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki
Garwolin KORDASZEWSCY - Garwolin mazowiecki
40 2019-03-30

4302
2019-03-30 4302 Polish Cup PTT ;WDC AL

Mierzyn k/Szczecina

DANCECLUB - Szczecin



Polish Cup PTT ;WDC AL Mierzyn k/Szczecina

DANCECLUB - Szczecin

Mierzyn k/Szczecina DANCECLUB - Szczecin
41 2019-03-31

4394
2019-03-31 4394 III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

Czeladź

PERFECT - Będzin

śląski

III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czeladź

PERFECT - Będzin

śląski
Czeladź PERFECT - Będzin śląski
42 2019-04-06

4301
2019-04-06 4301 Akademickie Mistrzostwa Polski







Akademickie Mistrzostwa Polski



43 2019-04-06

4354
2019-04-06 4354 II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 - Rekreacja Małopolska

Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski

II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 - Rekreacja Małopolska Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski
Kraków EUFORIA Dance Kraków małopolski
44 2019-04-06

4373
2019-04-06 4373 Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów

Przeźmierowo

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski

Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Przeźmierowo

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski
Przeźmierowo SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski
45 2019-04-07

4355
2019-04-07 4355 II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019

Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski

II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski
Kraków EUFORIA Dance Kraków małopolski
46 2019-04-07

4381
2019-04-07 4381 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Kraków

ArtDance - Kraków

małopolski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Kraków

ArtDance - Kraków

małopolski
Kraków ArtDance - Kraków małopolski
47 2019-04-13

4318
2019-04-13 4318 XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019

Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski

XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski
Suchy Las k. Poznania DZIUPLA - Poznań wielkopolski
48 2019-04-13

4353
2019-04-13 4353 IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance

Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski
Brzesko THOMAS DANCE - Kraków małopolski
49 2019-04-13

4364
2019-04-13 4364 European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Jelcz-Laskowice k.Wrocławia

DANCE TEAM - Wrocław

dolnośląski

European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jelcz-Laskowice k.Wrocławia

DANCE TEAM - Wrocław

dolnośląski
Jelcz-Laskowice k.Wrocławia DANCE TEAM - Wrocław dolnośląski
50 2019-04-14

4319
2019-04-14 4319 XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019

Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski

XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski
Suchy Las k. Poznania DZIUPLA - Poznań wielkopolski
51 2019-04-14

4395
2019-04-14 4395 III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz

Siewierz

PERFECT - Będzin

śląski

III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Siewierz

PERFECT - Będzin

śląski
Siewierz PERFECT - Będzin śląski
52 2019-04-27

4300
2019-04-27 4300 Puchar Klas F, E i D

Dąbrowa Tarnowska

LATINO - Żabno

małopolski

Puchar Klas F, E i D Dąbrowa Tarnowska

LATINO - Żabno

małopolski
Dąbrowa Tarnowska LATINO - Żabno małopolski
53 2019-04-27

4328
2019-04-27 4328 II "Diamentowy" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich

Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski

II "Diamentowy" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski
Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski
54 2019-04-28

4382
2019-04-28 4382 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Lublin

LIDER - Lublin

lubelski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Lublin

LIDER - Lublin

lubelski
Lublin LIDER - Lublin lubelski
55 2019-05-11

4391
2019-05-11 4391 DIAMOND BALL 2019

Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski

DIAMOND BALL 2019 Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski
Jastrzębie Zdrój RYTM - Żory śląski
56 2019-05-18

4387
2019-05-18 4387 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów

Pajęczno

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

łódzki

Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pajęczno

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

łódzki
Pajęczno ST DOBROWOLSCY - Częstochowa łódzki
57 2019-05-25

4374
2019-05-25 4374 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic

Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Wrocław

dolnośląski

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Wrocław

dolnośląski
Siechnice k. Wrocławia 4STEP - Wrocław dolnośląski
58 2019-05-25

4396
2019-05-25 4396 VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin

Będzin

PERFECT - Będzin

śląski

VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin Będzin

PERFECT - Będzin

śląski
Będzin PERFECT - Będzin śląski
59 2019-05-26

4403
2019-05-26 4403 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

Chrzanów

WIR - Mysłowice

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Chrzanów

WIR - Mysłowice

małopolski
Chrzanów WIR - Mysłowice małopolski
60 2019-06-01

4349
2019-06-01 4349 Solny O.T.T.T

Nowa Sól

ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól

lubuski

Solny O.T.T.T Nowa Sól

ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól

lubuski
Nowa Sól ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól lubuski
61 2019-06-01

4383
2019-06-01 4383 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Rzeszów AKSEL - Rzeszów podkarpacki
62 2019-06-02

4384
2019-06-02 4384 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Rzeszów AKSEL - Rzeszów podkarpacki
63 2019-06-08

4297
2019-06-08 4297 Polish Open Championships WDC

Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski

Polish Open Championships WDC Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski
Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski
64 2019-06-09

4298
2019-06-09 4298 Polish Open Championships

Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski

Polish Open Championships Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski
Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski
65 2019-06-15

4385
2019-06-15 4385 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj

Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacj Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski
Gdynia Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT pomorski
66 2019-06-16

4358
2019-06-16 4358 XIV OTTT PLEŚNA 2019

Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski

XIV OTTT PLEŚNA 2019 Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski
Pleśna KLASA - Tarnów małopolski
67 2019-09-14

4296
2019-09-14 4296 Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT;Mistrzostwa Polski w Show na 2019







Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT;Mistrzostwa Polski w Show na 2019



68 2019-09-21

4371
2019-09-21 4371 BAL 2019-Grand Prix Seniorów

Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski

BAL 2019-Grand Prix Seniorów Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski
Gliwice SZOK - Gliwice śląski
69 2019-10-05

4359
2019-10-05 4359 XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019

Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski

XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019 Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski
Tarnów KLASA - Tarnów małopolski
70 2019-10-12

4295
2019-10-12 4295 Puchar Klas A, B i C

Białobrzegi

MGOK BIAŁOBRZEGI

mazowiecki

Puchar Klas A, B i C Białobrzegi

MGOK BIAŁOBRZEGI

mazowiecki
Białobrzegi MGOK BIAŁOBRZEGI mazowiecki
71 2019-10-12

4350
2019-10-12 4350 GPS " Bieruń 2019"

Mysłowice

WIR - Mysłowice

śląski

GPS " Bieruń 2019" Mysłowice

WIR - Mysłowice

śląski
Mysłowice WIR - Mysłowice śląski
72 2019-10-13

4389
2019-10-13 4389 Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 " GALEN DANCE FESTIVAL"

Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 " GALEN DANCE FESTIVAL" Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski
Bieruń WIR - Mysłowice śląski
73 2019-10-26

4293
2019-10-26 4293 Mistrzostwa Polski Standard

Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski

Mistrzostwa Polski Standard Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski
Kędzierzyn Koźle UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle opolski
74 2019-10-27

4294
2019-10-27 4294 Mistrzostwa Polski Standard

Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski

Mistrzostwa Polski Standard Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski
Kędzierzyn Koźle UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle opolski
75 2019-11-16

4291
2019-11-16 4291 Mistrzostwa Polski Latin

Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski

Mistrzostwa Polski Latin Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski
Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra lubuski
76 2019-11-17

4292
2019-11-17 4292 Mistrzostwa Polski Latin

Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski

Mistrzostwa Polski Latin Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski
Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra lubuski
77 2019-11-23

4372
2019-11-23 4372 GPS - Złoty Plaster Miodu" turniej finałowy

Kluczbork

Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork

opolski

GPS - Złoty Plaster Miodu" turniej finałowy Kluczbork

Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork

opolski
Kluczbork Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork opolski
78 2019-11-30

4289
2019-11-30 4289 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski
79 2019-12-01

4290
2019-12-01 4290 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski
80 2019-12-13

4286
2019-12-13 4286 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski
81 2019-12-14

4287
2019-12-14 4287 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski
82 2019-12-15

4288
2019-12-15 4288 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski