Ranking Sportowy na dzień 2021-12-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 11 3312 więcej
2. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 8 2266 więcej
3. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 9 2042 więcej
4. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 9 1879 więcej
5. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 13 1795 więcej
6. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 1751 więcej
7. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 9 1637 więcej
8. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 11 1612 więcej
9. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 7 1463 więcej
10. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 10 1261 więcej
11. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 11 1243 więcej
12. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 6 1146 więcej
13. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 10 1093 więcej
14. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 10 948 więcej
15. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 11 851 więcej
16. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 6 843 więcej
17. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 9 762 więcej
18. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 6 746 więcej
19. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 6 743 więcej
20. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 622 więcej
21. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 7 512 więcej
22. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 8 492 więcej
23. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 6 458 więcej
24. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 5 419 więcej
25. Szozda Michał Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 5 373 więcej
26. Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria 5 371 więcej
27. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 5 369 więcej
28. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 4 351 więcej
29. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 6 342 więcej
30. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 5 339 więcej
31. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 4 335 więcej
32. Dobersztyn Juliusz Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 4 317 więcej
33. Ablewicz Nikodem Borowska Julia RYTM - Żory 5 316 więcej
34. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 3 296 więcej
35. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 3 291 więcej
36. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 3 291 więcej
37. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna DRAGON'S DANCE Warszawa 4 241 więcej
38. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria 2 240 więcej
39. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 234 więcej
40. Dziereń Kamil Kołodziej Marta SUKCES - Jaworzno 2 208 więcej
41. Kaczmarek Damian Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 3 203 więcej
42. Galwas Maksymilian Kropidło Klaudia TEAM - Ornontowice 4 202 więcej
43. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 4 196 więcej
44. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 2 193 więcej
45. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 3 182 więcej
46. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 3 179 więcej
47. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 178 więcej
48. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 3 176 więcej
49. Drozdecki Jan Klonowska Dominika SZKOŁA TAŃCA BiT 1 170 więcej
50. Lipiński Daniel Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 2 166 więcej
51. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 2 163 więcej
52. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 2 158 więcej
53. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 2 153 więcej
54. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 144 więcej
55. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 144 więcej
56. Markiewicz Jakub Michewicz Julia Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 140 więcej
57. Burdziuk Olaf Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 135 więcej
58. Włodarczyk Patryk Kłosowska Kornelia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 132 więcej
59. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 2 129 więcej
60. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 2 129 więcej
61. Brożyna Kamil Żelasko Oliwia AKSEL - Rzeszów 3 128 więcej
62. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 2 126 więcej
63. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 120 więcej
64. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 3 118 więcej
65. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 1 118 więcej
66. Metack Julian Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 116 więcej
67. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 2 109 więcej
68. Kuliński Karol Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra 1 99 więcej
69. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 99 więcej
70. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 95 więcej
71. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 90 więcej
72. Kaczmarek Michał Tuszyńska Olimpia FANTAZJA - Skwierzyna 1 90 więcej
73. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 89 więcej
74. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 89 więcej
75. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 88 więcej
76. Lemke Krystian Mużelak Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 80 więcej
77. Wilk Tobiasz Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 80 więcej
78. Jaensch Tymoteusz Makowska Ewelina ASTRA - Szczecin 1 72 więcej
79. Kubaczyk Jakub Sierżant Natalia LATINA - Wolsztyn 1 71 więcej
80. Pyras Krzysztof Jarek Emilia WIR - Bieruń 1 70 więcej
81. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 69 więcej
82. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 63 więcej
83. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 61 więcej
84. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 57 więcej
85. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
86. Śledź Miłosz Dziób Amelia MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka 1 55 więcej
87. Zielecki Mateusz Piela Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
88. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 53 więcej
89. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 52 więcej
90. Boś Jan Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 51 więcej
91. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 51 więcej
92. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 1 51 więcej
93. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 47 więcej
94. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 45 więcej
95. Biniak Jakub Paroń Klaudia LORENZO - Gaj Mały 1 40 więcej
96. Wiaderny Aleksander Słomska Amelia EMOTION - Góra Kalwaria 1 40 więcej
97. Adamczak Karol Wojtasińska Adrianna DREAM - Poznań 1 40 więcej
98. Olszański Oskar Szołek Nina GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 31 więcej
99. Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta MDANCE - Przemyśl 1 24 więcej
100. Żygała Maciej Domka Emilia IMPERIA - Kraków 1 22 więcej
101. Kijowski Cezary Lubińska Katarzyna GASIEK - Rzeszów 1 20 więcej