Ranking Sportowy na dzień 2021-03-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 3 663 więcej
2. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 641 więcej
3. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 2 572 więcej
4. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 3 381 więcej
5. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 3 357 więcej
6. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 348 więcej
7. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 317 więcej
8. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 3 316 więcej
9. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 2 300 więcej
10. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika IMPERIA - Kraków 1 242 więcej
11. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 2 213 więcej
12. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 179 więcej
13. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 1 154 więcej
14. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 153 więcej
15. Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria 2 145 więcej
16. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 2 126 więcej
17. Mordka Dawid Bober Iga AKSEL - Rzeszów 1 118 więcej
18. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 117 więcej
19. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 1 106 więcej
20. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 104 więcej
21. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 93 więcej
22. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 1 86 więcej
23. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 1 81 więcej
24. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 1 69 więcej
25. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 1 67 więcej
26. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 65 więcej
27. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 1 63 więcej
28. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 63 więcej
29. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 61 więcej
30. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 59 więcej
31. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 57 więcej
32. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
33. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 55 więcej
34. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 53 więcej
35. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 53 więcej
36. Boś Jan Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 51 więcej
37. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
38. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 47 więcej
39. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 47 więcej
40. Kowalewski Łukasz Tercjak Oliwia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 45 więcej
41. Wiaderny Aleksander Słomska Amelia EMOTION - Góra Kalwaria 1 40 więcej