Ranking Sportowy na dzień 2021-05-15

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 3 818 więcej
2. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 3 650 więcej
3. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 510 więcej
4. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 3 450 więcej
5. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 3 320 więcej
6. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 2 300 więcej
7. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 2 286 więcej
8. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 2 272 więcej
9. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 3 259 więcej
10. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 3 255 więcej
11. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 1 234 więcej
12. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 2 208 więcej
13. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 1 178 więcej
14. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 170 więcej
15. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 2 153 więcej
16. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 2 145 więcej
17. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 140 więcej
18. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AIR DANCE - Warszawa 1 134 więcej
19. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 2 133 więcej
20. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 126 więcej
21. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 2 125 więcej
22. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 102 więcej
23. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 1 98 więcej
24. Hernik Maciej Kuśnierek Julia MARGO - Leszno 1 97 więcej
25. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 88 więcej
26. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 1 86 więcej
27. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 1 51 więcej
28. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 51 więcej
29. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 1 49 więcej
30. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 47 więcej
31. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 1 47 więcej
32. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
33. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej
34. Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 45 więcej