Ranking Sportowy na dzień 2021-12-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 11 2795 więcej
2. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 12 2494 więcej
3. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 11 2228 więcej
4. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 9 1843 więcej
5. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 5 1318 więcej
6. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 13 1278 więcej
7. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 9 1277 więcej
8. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 6 1186 więcej
9. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 9 1115 więcej
10. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 6 1039 więcej
11. Wysocki Bartosz Debert Mirela IGLICA - Wrocław 6 957 więcej
12. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 9 947 więcej
13. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 5 936 więcej
14. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 8 885 więcej
15. Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków 10 870 więcej
16. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 6 860 więcej
17. Krogulec Miłosz Buczek Sandra DANCE PROJECT- Wrocław 9 849 więcej
18. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 7 676 więcej
19. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 2 618 więcej
20. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 526 więcej
21. Kisielewski Jakub Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 4 503 więcej
22. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 5 417 więcej
23. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 6 410 więcej
24. Szymczyk Bartosz Kvet Ana POLISH CLUB - Warszawa 3 379 więcej
25. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 359 więcej
26. Jasiński Jakub Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 4 357 więcej
27. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 5 339 więcej
28. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 4 338 więcej
29. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 5 318 więcej
30. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 4 290 więcej
31. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 2 286 więcej
32. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 4 283 więcej
33. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 5 260 więcej
34. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 4 230 więcej
35. Kuchnia Patryk Petriaieva Olesia M-TEAM - Kraków 2 221 więcej
36. Borowski Fabian Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 3 214 więcej
37. Patoła Wiktor Patoła Magdalena Szkoła Tańca Sparta - Opole 2 210 więcej
38. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 2 208 więcej
39. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 3 199 więcej
40. Kłos Wojciech Drużga Amelia FAST-STEP Warszawa 3 193 więcej
41. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 2 181 więcej
42. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 3 176 więcej
43. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 1 174 więcej
44. Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 172 więcej
45. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna AKSEL - Rzeszów 3 143 więcej
46. Chober Maciej Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice 1 140 więcej
47. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 140 więcej
48. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 2 125 więcej
49. Barczyński Wiktor Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 1 119 więcej
50. Barczyński Wiktor Niezbecka Emilia ISKRA - Międzyrzec Podlaski 1 112 więcej
51. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 102 więcej
52. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 98 więcej
53. Hernik Maciej Kuśnierek Julia MARGO - Leszno 1 97 więcej
54. Siczyński Adam Kugler Hanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 97 więcej
55. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice 1 90 więcej
56. Żuk Franciszek Wojtaszek Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 88 więcej
57. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 88 więcej
58. Strzała Miłosz Bajdas Kamila AKSEL - Rzeszów 1 78 więcej
59. Jakubik Nataniel Pielka Weronika AKCENT - Będzin 1 77 więcej
60. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 2 71 więcej
61. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 1 52 więcej
62. Strzała Miłosz Kozicka Oliwia AKSEL - Rzeszów 1 45 więcej
63. Drecki Damian Wychowaniak Anna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 45 więcej
64. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 44 więcej
65. Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec 1 32 więcej
66. Stachura Łukasz Lisowiec Julia GRACJA - Krosno 1 20 więcej