Ranking Sportowy na dzień 2021-11-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Ziuziański Aleksander Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 1121 więcej
2. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna TEMPO 3 883 więcej
3. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 3 619 więcej
4. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 448 więcej
5. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 439 więcej
6. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 3 437 więcej
7. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 3 389 więcej
8. Buczyński Hubert Butko Viana CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 366 więcej
9. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 324 więcej
10. Konopiński Dawid Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 257 więcej
11. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 2 188 więcej
12. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 2 183 więcej
13. Frodyma Amadeusz Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 179 więcej
14. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 172 więcej
15. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 160 więcej
16. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 156 więcej
17. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 1 138 więcej
18. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 1 122 więcej
19. Pałaszewski Rafał Prusaczyk Iga DUET - Warszawa 1 64 więcej
20. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 60 więcej
21. Blacha Łukasz Ankudinova Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 58 więcej
22. Zychla Szymon Zychla Wiktoria IGLICA - Wrocław 1 56 więcej
23. Ochrymiuk Mateusz Dutkiewicz Daria OLIMP - Wrocław 1 52 więcej