Ranking Sportowy na dzień 2021-06-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 7 1710 więcej
2. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 8 1589 więcej
3. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 8 1459 więcej
4. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 5 1388 więcej
5. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 6 1004 więcej
6. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 923 więcej
7. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 6 710 więcej
8. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 672 więcej
9. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 4 643 więcej
10. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 5 587 więcej
11. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 4 581 więcej
12. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 5 548 więcej
13. Shcherbakov Andriy Brodacka Nikola IGLICA - Wrocław 3 485 więcej
14. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 6 459 więcej
15. Popławski Ignacy Romaniuk Julia AIR DANCE - Warszawa 4 456 więcej
16. Sozański Miłosz Doktorczyk Martyna ROYAL DANCE - Szczecin 4 412 więcej
17. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina BALANS - Lublin 3 380 więcej
18. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 6 330 więcej
19. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 4 327 więcej
20. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 3 304 więcej
21. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 283 więcej
22. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 259 więcej
23. Woźniak Filip Derezińska Justyna CLASSIC - Warszawa 2 251 więcej
24. Mecha Kamil Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 3 249 więcej
25. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 3 246 więcej
26. Woźniak Sebastian Tętnowska Marlena CUBANA - Nowy Targ 3 243 więcej
27. Dziedzic Michał Bała Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 232 więcej
28. Jaworski Adrian Noska Zuzanna ROYAL DANCE - Szczecin 2 216 więcej
29. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 3 216 więcej
30. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 2 212 więcej
31. Ostrychniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 2 208 więcej
32. Gembara Konrad Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 204 więcej
33. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 3 199 więcej
34. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 197 więcej
35. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria TWIST - Białystok 2 190 więcej
36. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika PERFECT STYL - Kraków 1 189 więcej
37. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 3 185 więcej
38. Metack Julian Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 180 więcej
39. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 178 więcej
40. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 2 177 więcej
41. Drozdecki Jan Klonowska Dominika SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń 1 170 więcej
42. Wiórek Maciej Szołtysik Weronika IMPULS - Chorzów 3 168 więcej
43. Lipiński Daniel Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 2 146 więcej
44. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 2 142 więcej
45. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 2 141 więcej
46. Nikiel Jakub Nykiel Oliwia NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 136 więcej
47. Burdziuk Olaf Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 133 więcej
48. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 2 124 więcej
49. Słomka Maciej Sioła Oliwia MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka 1 123 więcej
50. Korbut Aleksander Dorycka Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 121 więcej
51. Kuliński Karol Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra 1 116 więcej
52. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 1 116 więcej
53. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 2 114 więcej
54. Tomaszewski Alan Jędras Wiktoria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 110 więcej
55. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 107 więcej
56. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 104 więcej
57. Lemke Krystian Mużelak Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 99 więcej
58. Isidoris Eric Isidoris Melissa MARGO - Leszno 1 97 więcej
59. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 1 91 więcej
60. Chmura Eryk Wawryło Aleksandra S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 90 więcej
61. Kaczmarek Michał Tuszyńska Olimpia FANTAZJA - Skwierzyna 1 90 więcej
62. Wilk Tobiasz Garstka Zuzanna LORENZO - Gaj Mały 1 88 więcej
63. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 1 82 więcej
64. Rodek Maciej Piotrowska Marta CLASSIC - Warszawa 1 80 więcej
65. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 80 więcej
66. Andruszko Marek Gębala Julia EVOLUTION - Kraków 1 78 więcej
67. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 78 więcej
68. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 78 więcej
69. Walczak Kacper Cembrowicz Julia LORENZO - Gaj Mały 1 69 więcej
70. Górski Jan Gałązka Katarzyna UKS KORDASZEWSCY 1 61 więcej
71. Raś Mikołaj Bubacz Oliwia LORENZO - Gaj Mały 1 59 więcej
72. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 59 więcej
73. Jaensch Tymoteusz Makowska Ewelina ASTRA - Szczecin 1 55 więcej
74. Zielecki Mateusz Piela Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 1 55 więcej
75. Chmiel Jakub Malinowska Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 53 więcej
76. Mazur Mikołaj Janosz Aleksandra SUKCES - Jaworzno 1 51 więcej
77. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 51 więcej
78. Kubaczyk Jakub Sierżant Natalia LATINA - Wolsztyn 1 50 więcej
79. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 1 50 więcej
80. Thomalla Pascal Ogrodnik Kamila DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 49 więcej
81. Boś Jan Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 47 więcej
82. Grydziuszko Antoni Koch Lena Aleksandra ROYAL DANCE - Szczecin 1 46 więcej
83. Gruszecki Wojciech Szawernoga Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 44 więcej
84. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 42 więcej
85. Biniak Jakub Paroń Klaudia LORENZO - Gaj Mały 1 40 więcej
86. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 40 więcej
87. Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta MDANCE - Przemyśl 1 24 więcej