Ranking Sportowy na dzień 2021-12-12

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 14 3532 więcej
2. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna All About - Szczecin 8 1841 więcej
3. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 10 1527 więcej
4. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 8 1434 więcej
5. Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia AKCENT - Będzin 10 1412 więcej
6. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 6 1027 więcej
7. Kasprzak Wiktor Sessou Sonia AnaDens Łódź 7 959 więcej
8. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 5 677 więcej
9. Meier Antoni Nowotarska Jana K-STUDIO Krosno 5 625 więcej
10. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 6 603 więcej
11. Wojciechowski Aleksy Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 5 586 więcej
12. Zawiślak Jakub Budzińska Urszula MARGO - Leszno 4 542 więcej
13. Augustyniak Krystian Ujma Marta ZAMEK - Lublin 3 478 więcej
14. Kulików Szymon Chrząstek Marta WIR - Mysłowice 4 408 więcej
15. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 4 373 więcej
16. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 4 342 więcej
17. Prętki Aleksander Ratuszniak Alina LATINA - Wolsztyn 3 335 więcej
18. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 2 306 więcej
19. Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn 2 304 więcej
20. Mirowski Oliwier Dobrowolska Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 237 więcej
21. Cieśla Hubert Krasnoholova Anastasia M-TEAM - Kraków 2 213 więcej
22. Drechny-Mucha Maksymilian Jakubiszyn Julia EVOLUTION - Kraków 2 201 więcej
23. Dmytrów Przemysław Świdzińska Julia AKTAN - Wrocław 2 195 więcej
24. Stępień Leon Fuks Maja 1 170 więcej
25. Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 147 więcej
26. Wiertel Mieszko Mianowana Oliwia ZAMEK - Lublin 1 140 więcej
27. Kuśnierz Michał Kordula Kaja JUST DANCE Wieliczka 2 122 więcej
28. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 116 więcej
29. Wilczyński Jakub Kowalska Lena DRAGON'S DANCE Warszawa 1 110 więcej
30. Niciejewski Franciszek Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 1 99 więcej
31. Sobecki Olivier Skrzypczak Julia LATINA - Wolsztyn 1 97 więcej
32. Czajka Maciej Miernik Natalia JUST DANCE Wieliczka 1 92 więcej
33. Patelski Dawid Fiedosewicz Maria LATINA - Wolsztyn 1 88 więcej
34. Kowalski Wojciech Sztuka Pola AKCENT - Będzin 1 88 więcej
35. Będkowski Olaf Podstawka Jagoda 1 85 więcej
36. Kosiński Antoni Wolańska Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 80 więcej
37. Słoma Rafał Patkaniowska Anna JUST DANCE Wieliczka 1 73 więcej
38. Homoncik Karol Węglińska Julia FRASZKA - Kamienna Góra 1 69 więcej
39. Gondzia Mateusz Dalecka Aleksandra Viva Dance Łódź 1 57 więcej
40. Maziarz Jakub Kuter Patrycja AKSEL - Rzeszów 1 52 więcej
41. Smela Dominik Bembnowicz Rozalia AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej
42. Homoncik Leon Niezgoda Maja FRASZKA - Kamienna Góra 1 40 więcej