Ranking Sportowy na dzień 2021-10-16

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kowal Wojciech Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 12 2852 więcej
2. Pokwicki Rafał Smuniewska Martyna All About - Szczecin 7 1492 więcej
3. Dzierżenga Mateusz Prudel Natalia LORDANCE - Wodzisław Śl. 9 1306 więcej
4. Siudyka Kacper Łukaszewicz Emilia AKCENT - Będzin 9 1269 więcej
5. Kasprzak Wiktor Sessou Sonia AnaDens Łódź 7 959 więcej
6. Skwarnicki Piotr Lykhodid Anastasiia IMPERIA - Kraków 6 940 więcej
7. Leszczak Antoni Opiłowska Jowita ANIMA DANZA - Głogów 4 612 więcej
8. Wojciechowski Aleksy Lis Zuzanna IGLICA - Wrocław 5 586 więcej
9. Meier Antoni Nowotarska Jana K-STUDIO Krosno 4 551 więcej
10. Pieprz Kamil Skiba Rozalia LATINO - Żabno 3 352 więcej
11. Augustyniak Krystian Ujma Marta ZAMEK - Lublin 2 316 więcej
12. Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn 2 304 więcej
13. Prętki Aleksander Ratuszniak Alina LATINA - Wolsztyn 2 290 więcej
14. Obiora Damian Mocek Maja MARGO - Leszno 2 214 więcej
15. Cieśla Hubert Krasnoholova Anastasia M-TEAM - Kraków 2 213 więcej
16. Drechny-Mucha Maksymilian Jakubiszyn Julia EVOLUTION - Kraków 2 201 więcej
17. Kucza Makary Skrzyp Marcelina TEAM - Ornontowice 2 192 więcej
18. Stępień Leon Fuks Maja Skrzydła Pabianice 1 170 więcej
19. Duchna Bartosz Galas-Bandyk Janina FAST-STEP Warszawa 2 147 więcej
20. Wiertel Mieszko Mianowana Oliwia ZAMEK - Lublin 1 140 więcej
21. Krakowski Gabriel Potoczna Alicja GALA - Mielec 1 131 więcej
22. Dopierała Nikodem Łanowiecka Lena DANCECLUB - Szczecin 1 124 więcej
23. Stępień Aleksander Pawliszak Nikola CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 116 więcej
24. Mirowski Oliwier Dobrowolska Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 114 więcej
25. Wilczyński Jakub Kowalska Lena DRAGON'S DANCE Warszawa 1 110 więcej
26. Niciejewski Franciszek Homoncik Marika FRASZKA - Kamienna Góra 1 99 więcej
27. Sobecki Olivier Skrzypczak Julia LATINA - Wolsztyn 1 97 więcej
28. Kulików Szymon Chrząstek Marta WIR - Mysłowice 1 97 więcej
29. Czajka Maciej Miernik Natalia JUST DANCE Wieliczka 1 92 więcej
30. Dmytrów Przemysław Świdzińska Julia AKTAN - Wrocław 1 90 więcej
31. Patelski Dawid Fiedosewicz Maria LATINA - Wolsztyn 1 88 więcej
32. Kowalski Wojciech Sztuka Pola AKCENT - Będzin 1 88 więcej
33. Będkowski Olaf Podstawka Jagoda SUPERNOVA - Głogówek 1 85 więcej
34. Kuśnierz Michał Kordula Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 82 więcej
35. Kosiński Antoni Wolańska Aleksandra CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 80 więcej
36. Słoma Rafał Patkaniowska Anna JUST DANCE Wieliczka 1 73 więcej