Ranking Sportowy na dzień 2021-10-23

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 11 3400 więcej
2. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 12 2878 więcej
3. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 11 2101 więcej
4. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 9 1979 więcej
5. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 12 1965 więcej
6. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 7 1320 więcej
7. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 8 1276 więcej
8. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 9 1177 więcej
9. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 8 1088 więcej
10. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 8 844 więcej
11. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 7 799 więcej
12. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 7 742 więcej
13. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 6 738 więcej
14. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 5 719 więcej
15. Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków 8 697 więcej
16. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 9 678 więcej
17. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 665 więcej
18. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 8 638 więcej
19. Kisielewski Jakub Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 4 514 więcej
20. Kłos Wojciech Drużga Amelia FAST-STEP Warszawa 6 503 więcej
21. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella DANCECLUB - Szczecin 6 430 więcej
22. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 3 430 więcej
23. Sabat Antoni Prochownik Kaja IMPERIA - Kraków 4 411 więcej
24. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 5 388 więcej
25. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 5 370 więcej
26. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 5 368 więcej
27. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 5 364 więcej
28. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 5 311 więcej
29. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 4 289 więcej
30. Borowski Fabian Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 3 280 więcej
31. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 3 261 więcej
32. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 3 259 więcej
33. Pacan Antoni Bilińska Nikola POLISH CLUB - Warszawa 2 251 więcej
34. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 3 230 więcej
35. Jasiński Jakub Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 3 214 więcej
36. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 203 więcej
37. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 2 194 więcej
38. Tabor Natan Surleta Michalina AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra 1 174 więcej
39. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 2 171 więcej
40. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 2 170 więcej
41. Chober Maciej Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice 1 170 więcej
42. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 3 149 więcej
43. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2 140 więcej
44. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 1 140 więcej
45. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 126 więcej
46. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna AKSEL - Rzeszów 2 108 więcej
47. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 104 więcej
48. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 100 więcej
49. Hernik Maciej Kuśnierek Julia MARGO - Leszno 1 97 więcej
50. Żuk Franciszek Wojtaszek Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 95 więcej
51. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice 1 90 więcej
52. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 88 więcej
53. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 2 68 więcej
54. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 51 więcej
55. Drecki Damian Wychowaniak Anna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 45 więcej
56. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
57. Godlewski Michał Bosy Weronika ESENS - Wrocław 1 45 więcej