Ranking Sportowy na dzień 2021-06-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 7 2081 więcej
2. Onisk Witold Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 8 1707 więcej
3. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 6 1265 więcej
4. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 6 1048 więcej
5. Szor Hubert Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 7 1045 więcej
6. Dąbrowski Jakub Słaboń Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 1029 więcej
7. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 5 817 więcej
8. Pacan Antoni Rybka Sandra POLISH CLUB - Warszawa 5 719 więcej
9. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 5 626 więcej
10. Wachelka Jan Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 6 614 więcej
11. Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa 6 580 więcej
12. Suda Przemysław Kozik Zuzanna KLASA - Tarnów 7 551 więcej
13. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 4 531 więcej
14. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 4 522 więcej
15. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 6 517 więcej
16. Kisielewski Jakub Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin 4 514 więcej
17. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 3 430 więcej
18. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 394 więcej
19. Cyran Juliusz Karol Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 3 320 więcej
20. Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 4 310 więcej
21. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 4 310 więcej
22. Szostak Igor Witkowska Natalia FAST-STEP Warszawa 4 298 więcej
23. Woźniak Maciej Korzeniewicz Stella ASTRA - Szczecin 4 297 więcej
24. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 3 261 więcej
25. Kijania Sebastian Tochowicz Oliwia IMPERIA - Kraków 3 235 więcej
26. Farbaniec Maciej Tatrzańska Natalia K-STUDIO Krosno 3 230 więcej
27. Kłos Wojciech Drużga Amelia FAST-STEP Warszawa 3 213 więcej
28. Staśko Gabriel Liro Adrianna LATINO - Żabno 2 191 więcej
29. Borowski Fabian Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 2 191 więcej
30. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 2 171 więcej
31. Ivaneiko Maksym Fibic Emilia RONDO - Rybnik 2 170 więcej
32. Chober Maciej Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice 1 170 więcej
33. Jasiński Jakub Popielewicz Zuzanna DANCE POINT - Biała Podlaska 2 164 więcej
34. Banasiak Jakub Jabłońska Dominika 4STEP - Siechnice 3 149 więcej
35. Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA 3 149 więcej
36. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 3 147 więcej
37. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce 1 140 więcej
38. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2 140 więcej
39. Gabrysz Szymon Bilińska Nikola AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 126 więcej
40. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 116 więcej
41. Krasoń Karol Kamil Marszałek Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 108 więcej
42. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 104 więcej
43. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 100 więcej
44. Brixy Tobiasz Haraf Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 98 więcej
45. Hernik Maciej Kuśnierek Julia MARGO - Leszno 1 97 więcej
46. Żuk Franciszek Wojtaszek Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 95 więcej
47. Włodarczak Kuba Stam Zofia MARGO - Leszno 1 88 więcej
48. Wólkiewicz Filip Pieróg Marta CLASSIC - Warszawa 2 68 więcej
49. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 1 51 więcej
50. Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa 1 45 więcej
51. Drecki Damian Wychowaniak Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 45 więcej
52. Godlewski Michał Bosy Weronika ESENS - Wrocław 1 45 więcej