Ranking Sportowy na dzień 2021-11-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 1159 więcej
2. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 3 942 więcej
3. Gędłek Jakub Więckowska Maja IMPERIA - Kraków 3 546 więcej
4. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 2 526 więcej
5. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 524 więcej
6. Zinkiewicz Maciej Malmon Wiktoria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 4 480 więcej
7. Sokołowski Dawid Skóra Martyna DANCE PROJECT- Wrocław 3 476 więcej
8. Sebzda Bartosz Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów 3 354 więcej
9. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 2 315 więcej
10. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika PERFECT STYL - Kraków 1 296 więcej
11. Ostryzhniuk Taras Pawlikowska Amelia IMPERIA - Kraków 2 227 więcej
12. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 197 więcej
13. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 1 195 więcej
14. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 191 więcej
15. Kaczmarek Damian Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 172 więcej
16. Protasiewicz Piotr Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 160 więcej
17. Chmiel Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 1 121 więcej
18. Rybak Maciej Matysiak Zofia DUET - Warszawa 1 121 więcej
19. Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta MDANCE - Przemyśl 1 119 więcej
20. Hamzayev Elwin Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 1 107 więcej
21. Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 105 więcej
22. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 1 95 więcej
23. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina Szkoła Tańca Sparta - Opole 1 62 więcej
24. Pawelec Wiktor Kosteczko Iga RONDO - Rybnik 1 58 więcej
25. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 1 58 więcej
26. Lipiński Daniel Kireeva Polina DANCECLUB - Szczecin 1 54 więcej
27. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DANCE PROJECT- Wrocław 1 52 więcej
28. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 1 50 więcej