Ranking Sportowy na dzień 2021-10-16

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kosecki Nataniel Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 9 1876 więcej
2. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 8 1810 więcej
3. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 10 1397 więcej
4. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 6 1360 więcej
5. Demianiuk Adrian Suda Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 4 1178 więcej
6. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 10 1103 więcej
7. Gubała Adam Oliinyk Yelyzaveta M-TEAM - Kraków 6 1033 więcej
8. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 978 więcej
9. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 5 890 więcej
10. Wójcik Mateusz Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA 9 793 więcej
11. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 6 784 więcej
12. Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa 7 688 więcej
13. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 4 560 więcej
14. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 3 467 więcej
15. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 5 461 więcej
16. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 448 więcej
17. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 4 447 więcej
18. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 385 więcej
19. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 3 367 więcej
20. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 4 348 więcej
21. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 3 343 więcej
22. Dębowski Jan Pietraszuk Hanna ASTRA - Szczecin 3 315 więcej
23. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 4 312 więcej
24. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 4 292 więcej
25. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 2 253 więcej
26. Jakubik Nataniel Janik Julia AKCENT - Będzin 2 246 więcej
27. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 2 187 więcej
28. Kotkowski Nikodem Hoppe Oriana SUKCES - Jaworzno 1 178 więcej
29. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 1 174 więcej
30. Dudka Michał Zając Wanessa TOP - ART - Lublin 1 170 więcej
31. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 2 164 więcej
32. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 1 163 więcej
33. Nowak Antonino Koronowska-Roszak Dominika ROYAL DANCE - Szczecin 3 162 więcej
34. Gołuch Tomasz Pilek Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 2 156 więcej
35. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 1 146 więcej
36. Buczyński Marcel Przybek Wiktoria KS DANCE MIX - Deszczno 1 146 więcej
37. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 1 119 więcej
38. Nieckarz Michał Sochacka Julia JUST DANCE Wieliczka 1 114 więcej
39. Mandziuk Antoni Olejniczak Michalina FANTAZJA - Skwierzyna 1 114 więcej
40. Sucholas Błażej Nawrocka Natalia ALFA-ASTRA - Stargard 1 114 więcej
41. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 110 więcej
42. Grydziuszko Damian Orysiak Lena ALFA-ASTRA - Stargard 1 105 więcej
43. Błażejczyk Patryk Kłobus Zuzanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 97 więcej
44. Jarząb Filip Molęda Weronika KICK - Kielce 1 97 więcej
45. Krzan Oliwer Kasprzyk Weronika JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
46. Grzonka Adam Maciuga Marlena LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 97 więcej
47. Szymborski Jakub Pietruk Sabina CREATIVE DANCE - Warszawa 1 95 więcej
48. Trzaskowski Aleksander Cichosz Hanna FAST-STEP Warszawa 1 89 więcej
49. Kraska Ksawery Momot Lena Akademia Tańca - Kielce 1 88 więcej
50. Janas Michał Kupińska Hanna FANTAZJA - Skwierzyna 1 88 więcej
51. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
52. Werner Bartosz Kozłowska Hanna FAST-STEP Warszawa 1 80 więcej
53. Borowiec Adam Dzik Zofia ASTRA - Szczecin 1 76 więcej
54. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 75 więcej
55. Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW 1 70 więcej
56. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 67 więcej
57. Kamiński Dawid Derda Wiktoria ALFA-ASTRA - Stargard 1 48 więcej