Ranking Sportowy na dzień 2021-05-15

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 3 861 więcej
2. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 3 629 więcej
3. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 553 więcej
4. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 422 więcej
5. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 3 411 więcej
6. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 406 więcej
7. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 2 394 więcej
8. Ostrowski Mateusz Kowal Magdalena ELITA - Kraków 2 348 więcej
9. Klekowski Seweryn Kwietniowska Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 330 więcej
10. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 319 więcej
11. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 318 więcej
12. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 1 277 więcej
13. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 3 274 więcej
14. Jesionek Karol Hanulak Alicja POLISH CLUB - Warszawa 3 258 więcej
15. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 258 więcej
16. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 3 254 więcej
17. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 231 więcej
18. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 215 więcej
19. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 209 więcej
20. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena ELITA - Kraków 2 205 więcej
21. Kardasiński Damian Melnyk Liuda AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 201 więcej
22. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 190 więcej
23. Niedośpiał Marcin Seydlewicz Daria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 182 więcej
24. Bartelik Paweł Kopiec Hanna ELITA - Kraków 2 178 więcej
25. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 172 więcej
26. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 3 171 więcej
27. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 2 164 więcej
28. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 164 więcej
29. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 2 162 więcej
30. Antosz Grzegorz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 2 152 więcej
31. Winkler Miłosz Bajon Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 150 więcej
32. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 2 146 więcej
33. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 1 145 więcej
34. Kassin Michał Szpak Zuzanna BLACK DANCE - Gdańsk 1 141 więcej
35. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 3 139 więcej
36. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 2 135 więcej
37. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 128 więcej
38. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 126 więcej
39. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 126 więcej
40. Konopiński Dawid Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 121 więcej
41. Tchórzewski Sandro Kurowska Paulina LATINA - Wolsztyn 1 118 więcej
42. Czarnecki Przemysław Olczyk Weronika BRASIL - WARSZAWA 2 118 więcej
43. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 2 116 więcej
44. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna ASTRA - Szczecin 2 104 więcej
45. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 2 102 więcej
46. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 2 102 więcej
47. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 100 więcej
48. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 2 94 więcej
49. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 92 więcej
50. Szelczyński Jakub Maciejewska Maria DANCE IMPERIUM - Poznań 1 92 więcej
51. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna POLISH CLUB - Warszawa 1 88 więcej
52. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 84 więcej
53. Tonder Łukasz Brożek Marta Maria SŁOŃCE - Poznań 1 82 więcej
54. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 78 więcej
55. Semenchenko Mykyta Miller Anastasia POLISH CLUB - Warszawa 1 78 więcej
56. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 76 więcej
57. Duda Maciej Jakus Magdalena IDEA - Kraków 1 74 więcej
58. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 1 74 więcej
59. Shkilevych Artur Shkilevych Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 1 74 więcej
60. Miałkas Eryk Szymczak Julia LATINA - Wolsztyn 1 73 więcej
61. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 71 więcej
62. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 65 więcej
63. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 63 więcej
64. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina GRACJA - Zielona Góra 1 59 więcej
65. Sobania Andreas Arczyńska Daria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 55 więcej
66. Oleksik Mateusz Szemiel Kinga MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 55 więcej
67. Witkowski Jan Zejmowicz Justyna Dancers United - WARSZAWA 1 55 więcej
68. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 1 51 więcej
69. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 47 więcej
70. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 47 więcej