Ranking Sportowy na dzień 2021-02-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 2 550 więcej
2. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 2 402 więcej
3. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 372 więcej
4. Ostrowski Mateusz Kowal Magdalena ELITA - Kraków 2 348 więcej
5. Moisejenko Nikita Melin Nikolina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 319 więcej
6. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 1 277 więcej
7. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 2 254 więcej
8. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 231 więcej
9. Sangavicius Joris Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 213 więcej
10. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 209 więcej
11. Nowoświat Mikołaj Samek Magdalena ELITA - Kraków 2 205 więcej
12. Kardasiński Damian Melnyk Liuda AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 201 więcej
13. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 2 190 więcej
14. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 189 więcej
15. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 185 więcej
16. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 2 184 więcej
17. Bartelik Paweł Kopiec Hanna ELITA - Kraków 2 178 więcej
18. Jesionek Karol Hanulak Alicja POLISH CLUB - Warszawa 2 172 więcej
19. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 2 170 więcej
20. Kot Szymon Marcinkiewicz Oliwia Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 164 więcej
21. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 2 162 więcej
22. Klekowski Seweryn Kwietniowska Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 161 więcej
23. Martsynyuk Oleksandr Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 1 153 więcej
24. Gułaj Sebastian Francois - Molenda Estelle CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 149 więcej
25. Kassin Michał Szpak Zuzanna BLACK DANCE - Gdańsk 1 141 więcej
26. Talik Kamil Gwóźdź Paulina NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 126 więcej
27. Barakowski Michał Niedobova Katarzyna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 125 więcej
28. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 122 więcej
29. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 100 więcej
30. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 2 94 więcej
31. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 2 94 więcej
32. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 92 więcej
33. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 90 więcej
34. Kapitan Cyprian Lubowicka Nikola MASTER DANCE - Gliwice 1 86 więcej
35. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 84 więcej
36. Antosz Grzegorz Roszkowska Maria POLISH CLUB - Warszawa 1 80 więcej
37. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 78 więcej
38. Sitek Sebastian Dudys Anna KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 76 więcej
39. Duda Maciej Jakus Magdalena IDEA - Kraków 1 74 więcej
40. Kramski Damian Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 71 więcej
41. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 69 więcej
42. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 67 więcej
43. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 1 65 więcej
44. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 65 więcej
45. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 63 więcej
46. Błaszczyk Łukasz Sieraszewska Ewelina GRACJA - Zielona Góra 1 59 więcej
47. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 1 59 więcej
48. Sobania Andreas Arczyńska Daria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 55 więcej
49. Oleksik Mateusz Szemiel Kinga MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 55 więcej
50. Witkowski Jan Zejmowicz Justyna Dancers United - WARSZAWA 1 55 więcej
51. Czarnecki Przemysław Olczyk Weronika BRASIL - WARSZAWA 1 55 więcej
52. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 1 53 więcej
53. Alencynowicz Błażej Bukiel Anna ASTRA - Szczecin 1 51 więcej
54. Kaczmarek Igor Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 1 51 więcej
55. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 49 więcej
56. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 47 więcej
57. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 45 więcej