Ranking Sportowy na dzień 2021-06-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 9 1214 więcej
2. Fałek Konrad Bala Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1143 więcej
3. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 1005 więcej
4. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 4 965 więcej
5. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Jaworzno 4 874 więcej
6. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 8 846 więcej
7. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 7 768 więcej
8. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 8 741 więcej
9. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 5 688 więcej
10. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 4 672 więcej
11. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 523 więcej
12. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 3 444 więcej
13. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 441 więcej
14. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 4 378 więcej
15. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 4 327 więcej
16. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 2 307 więcej
17. Gralak Mateusz Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 3 301 więcej
18. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 293 więcej
19. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 291 więcej
20. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 3 279 więcej
21. Mecha Kamil Tuchewicz Julia ASTRA - Szczecin 3 276 więcej
22. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 3 276 więcej
23. Kaszuba Dawid Kwadrans Paulina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 265 więcej
24. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 259 więcej
25. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 4 258 więcej
26. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 2 247 więcej
27. Raczek Hubert Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 2 218 więcej
28. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 1 215 więcej
29. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 189 więcej
30. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 175 więcej
31. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
32. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina BALANS - Lublin 1 170 więcej
33. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 1 125 więcej
34. Zyzik Kacper Gurazda Milena ETIUDA - Radomsko 1 114 więcej
35. Dybaś Paweł Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 1 112 więcej
36. Maślak Jakub Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 108 więcej
37. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 99 więcej
38. Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice 1 97 więcej
39. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 91 więcej
40. Miałkas Eryk Szymczak Julia LATINA - Wolsztyn 1 89 więcej
41. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 88 więcej
42. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 1 85 więcej
43. Łukaszewski Kacper Szlafka Zofia POEZJA - Kościan 1 80 więcej
44. Kubaczyk Jakub Sierżant Natalia LATINA - Wolsztyn 1 70 więcej
45. Goch Łukasz Milewska Anna STTS Kraków 1 67 więcej
46. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 55 więcej
47. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 40 więcej
48. Spich Mateusz Bławat Weronika DANCE COMMUNITY 1 30 więcej