Ranking Sportowy na dzień 2021-10-16

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 6 1535 więcej
2. Antos Adrian Świerk Wiktoria DANCE PROJECT- Wrocław 7 1353 więcej
3. Wojciechowski Stanisław Żarłok Kinga POLISH CLUB - Warszawa 11 1233 więcej
4. Brzeski Bruno Oworuszko Dominika Dancers United - WARSZAWA 9 1214 więcej
5. Fałek Konrad Bala Oliwia CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1143 więcej
6. Ujczak Paweł Budzińska Małgorzata WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 1005 więcej
7. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 7 963 więcej
8. Raczek Hubert Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 5 946 więcej
9. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Jaworzno 4 874 więcej
10. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 842 więcej
11. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 5 778 więcej
12. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 7 768 więcej
13. Mazur Jakub Gryczka Marta AKSEL - Rzeszów 3 694 więcej
14. Mielczarek Adrian Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 3 600 więcej
15. Gralak Mateusz Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 5 590 więcej
16. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 6 552 więcej
17. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 523 więcej
18. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 441 więcej
19. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 3 411 więcej
20. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 4 401 więcej
21. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 4 378 więcej
22. Kaszuba Dawid Kwadrans Paulina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 4 360 więcej
23. Skrobisz Emanuel Klekot Karolina ZORBA - Częstochowa 5 340 więcej
24. Ciosek Piotr Balon Katarzyna PERFECT STYL - Kraków 2 307 więcej
25. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 2 293 więcej
26. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 2 291 więcej
27. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 276 więcej
28. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 3 276 więcej
29. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 259 więcej
30. Boczar Kacper Żaba Karolina SUKCES - Jaworzno 2 247 więcej
31. Zarzycki Gabriel Lipowska Olga IGLICA - Wrocław 2 241 więcej
32. Smaroń Konrad Kemona Eliza Śląski Klub Taneczny - Katowice 2 211 więcej
33. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 2 195 więcej
34. Sarbak Kacper Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 189 więcej
35. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 1 175 więcej
36. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
37. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina BALANS - Lublin 1 170 więcej
38. Tomaszewski Alan Jędras Wiktoria WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 142 więcej
39. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 1 127 więcej
40. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 1 125 więcej
41. Zyzik Kacper Gurazda Milena ETIUDA - Radomsko 1 114 więcej
42. Dybaś Paweł Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 1 112 więcej
43. Maślak Jakub Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 108 więcej
44. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 99 więcej
45. Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice 1 97 więcej
46. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 1 91 więcej
47. Brzeski Bruno Gomułka Krystyna POLISH CLUB - Warszawa 1 89 więcej
48. Miałkas Eryk Szymczak Julia LATINA - Wolsztyn 1 89 więcej
49. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 88 więcej
50. Łukaszewski Kacper Szlafka Zofia POEZJA - Kościan 1 80 więcej
51. Wojtasiewicz Jacek Wysocka Julia AKCENT - Będzin 1 73 więcej
52. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra 1 72 więcej
53. Kubaczyk Jakub Sierżant Natalia LATINA - Wolsztyn 1 70 więcej
54. Goch Łukasz Milewska Anna M-TEAM - Kraków 1 67 więcej
55. Pasternak Bartosz Przybysz Weronika DRAGON'S DANCE Warszawa 1 63 więcej
56. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 55 więcej
57. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 40 więcej
58. Spich Mateusz Bławat Weronika DANCE COMMUNITY 1 30 więcej