Ranking Sportowy na dzień 2021-10-23

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 9 2356 więcej
2. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 11 2192 więcej
3. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 1442 więcej
4. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 6 1269 więcej
5. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 7 1209 więcej
6. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 7 1068 więcej
7. Wójcik Mateusz Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA 11 942 więcej
8. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 6 928 więcej
9. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 4 873 więcej
10. Gubała Adam Oliinyk Yelyzaveta M-TEAM - Kraków 6 757 więcej
11. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 7 744 więcej
12. Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa 7 725 więcej
13. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 4 724 więcej
14. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 6 722 więcej
15. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 4 661 więcej
16. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 4 598 więcej
17. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 5 571 więcej
18. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 522 więcej
19. Koliński Szymon Guja Emilia SUKCES - Jaworzno 3 460 więcej
20. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 5 429 więcej
21. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 4 425 więcej
22. Dębowski Jan Pietraszuk Hanna ASTRA - Szczecin 3 400 więcej
23. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 4 320 więcej
24. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 3 315 więcej
25. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 3 303 więcej
26. Demianiuk Adrian Suda Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 2 293 więcej
27. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 3 271 więcej
28. Niezgoda Edward Leszczyńska Nina FALA SOPOT 2 233 więcej
29. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 2 196 więcej
30. Karasiak Piotr Arinkina Anhelina ESKADRA - Pabianice 1 174 więcej
31. Trzaskowski Aleksander Cichosz Hanna FAST-STEP Warszawa 2 151 więcej
32. Buczyński Marcel Przybek Wiktoria KS DANCE MIX - Deszczno 1 146 więcej
33. Muśnicki Grzegorz Gawron Aleksandra FAST-STEP Warszawa 1 144 więcej
34. Izydorski Szymon Skrzek Róża ESENS - Wrocław 1 142 więcej
35. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 1 142 więcej
36. Szymborski Jakub Pietruk Sabina CREATIVE DANCE - Warszawa 2 138 więcej
37. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 1 133 więcej
38. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 116 więcej
39. Nieckarz Michał Sochacka Julia JUST DANCE Wieliczka 1 114 więcej
40. Janas Michał Kupińska Hanna FANTAZJA - Skwierzyna 1 114 więcej
41. Banasiak Tomasz Sztela Julia CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 110 więcej
42. Lisiecki Jakub Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice 1 110 więcej
43. Gołuch Tomasz Pilek Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 2 109 więcej
44. Sucholas Błażej Nawrocka Natalia ALFA-ASTRA - Stargard 1 107 więcej
45. Krzan Oliwer Kasprzyk Weronika JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
46. Jarząb Filip Molęda Weronika KICK - Kielce 1 97 więcej
47. Mandziuk Antoni Olejniczak Michalina FANTAZJA - Skwierzyna 1 97 więcej
48. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 97 więcej
49. Grzonka Adam Maciuga Marlena LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 95 więcej
50. Nowak Antonino Koronowska-Roszak Dominika ROYAL DANCE - Szczecin 2 90 więcej
51. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 1 89 więcej
52. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
53. Błażejczyk Patryk Kłobus Zuzanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 88 więcej
54. Kraska Ksawery Momot Lena Akademia Tańca - Kielce 1 88 więcej
55. Borowiec Adam Dzik Zofia ASTRA - Szczecin 1 88 więcej
56. Werner Bartosz Kozłowska Hanna FAST-STEP Warszawa 1 80 więcej
57. Żabicki Julian Krystek Julia ZŁOTA PARA - Dębica 1 60 więcej
58. Grydziuszko Damian Orysiak Lena ALFA-ASTRA - Stargard 1 59 więcej
59. Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL - Rzeszów 1 56 więcej
60. Otręba Mateusz Piur Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 52 więcej
61. Kamiński Dawid Derda Wiktoria ALFA-ASTRA - Stargard 1 50 więcej