Ranking Sportowy na dzień 2021-06-20

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 6 1555 więcej
2. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1339 więcej
3. Dziubenko Misza Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków 6 1104 więcej
4. Gubała Adam Oliinyk Yelyzaveta M-TEAM - Kraków 6 757 więcej
5. Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa 7 725 więcej
6. Baran Wiktor Mleczak Anna K-STUDIO Krosno 4 724 więcej
7. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 5 625 więcej
8. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria KUŹNIA TAŃCA - Kraków 3 604 więcej
9. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 5 595 więcej
10. Spodniewski Kamil Sidor Michalina DANCECLUB - Szczecin 3 503 więcej
11. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka STARLIGHT Zielona Góra 2 462 więcej
12. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 4 460 więcej
13. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 5 429 więcej
14. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 3 410 więcej
15. Dębowski Jan Pietraszuk Hanna ASTRA - Szczecin 3 400 więcej
16. Wójcik Mateusz Sękowska Martyna Dancers United - WARSZAWA 5 314 więcej
17. Świniarski Marcel Beze Nicola LORENZO - Gaj Mały 2 306 więcej
18. Ormańczyk Dawid Kowalczyk Nadia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 290 więcej
19. Musioł Bartosz Ziomek Michalina DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 288 więcej
20. Ziemba Marceli Deszczka Laura TAKT - Chełm 2 271 więcej
21. Brożyna Wiktor Kołbuc Oliwia Akademia Tańca - Kielce 3 248 więcej
22. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 2 230 więcej
23. Demianiuk Adrian Suda Oliwia POLISH CLUB - Warszawa 1 203 więcej
24. Karasiak Piotr Arinkina Anhelina ESKADRA - Pabianice 1 174 więcej
25. Simonides Alex Jekel Maja All About - Szczecin 2 174 więcej
26. Trzaskowski Aleksander Cichosz Hanna FAST-STEP Warszawa 2 151 więcej
27. Buczyński Marcel Przybek Wiktoria KS DANCE MIX - Deszczno 1 146 więcej
28. Włodarczyk Wiktor Rzadkowska Marika Akademia Tańca - Kielce 1 146 więcej
29. Wrzeszcz Adam Krupska Maria ESKADRA - Pabianice 1 142 więcej
30. Sęk Jędrzej Rafaląt Anna ASTRA - Szczecin 1 133 więcej
31. Topolewski Tomasz Turbo Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 116 więcej
32. Nieckarz Michał Sochacka Julia JUST DANCE Wieliczka 1 114 więcej
33. Janas Michał Kupińska Hanna FANTAZJA - Skwierzyna 1 114 więcej
34. Olkowski Jan Deręgowska Lena 4STEP - Siechnice 1 111 więcej
35. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 110 więcej
36. Lisiecki Jakub Lipińska Julia ESKADRA - Pabianice 1 110 więcej
37. Gołuch Tomasz Pilek Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 2 109 więcej
38. Sucholas Błażej Nawrocka Natalia ALFA-ASTRA - Stargard 1 107 więcej
39. Krzan Oliwer Kasprzyk Weronika JUST DANCE Wieliczka 1 97 więcej
40. Mandziuk Antoni Olejniczak Michalina FANTAZJA - Skwierzyna 1 97 więcej
41. Kącik Kacper Zgoda Natalia EVOLUTION - Kraków 1 97 więcej
42. Jarząb Filip Molęda Weronika KICK - Kielce 1 97 więcej
43. Nowak Antonino Koronowska-Roszak Dominika ROYAL DANCE - Szczecin 2 90 więcej
44. Czepiel Bartłomiej Maślanka Martyna EVOLUTION - Kraków 1 89 więcej
45. Kraska Ksawery Momot Lena Akademia Tańca - Kielce 1 88 więcej
46. Błażejczyk Patryk Kłobus Zuzanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 88 więcej
47. Borowiec Adam Dzik Zofia ASTRA - Szczecin 1 88 więcej
48. Zięba Szymon Zielonka Kaja JUST DANCE Wieliczka 1 88 więcej
49. Werner Bartosz Kozłowska Hanna FAST-STEP Warszawa 1 80 więcej
50. Grydziuszko Damian Orysiak Lena ALFA-ASTRA - Stargard 1 59 więcej
51. Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL - Rzeszów 1 56 więcej
52. Kamiński Dawid Derda Wiktoria ALFA-ASTRA - Stargard 1 50 więcej