Ranking Sportowy na dzień 2021-10-23

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Wręczycki Przemysław Nicpoń Marcelina ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 11 2853 więcej
2. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 11 2098 więcej
3. Baiev Mykhailo Gabrysz Zuzanna GRACJA - Krosno 6 1462 więcej
4. Lipnicki Wojciech Kubica Katarzyna Śląski Klub Taneczny - Katowice 6 1304 więcej
5. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 8 1298 więcej
6. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 6 1141 więcej
7. Gembara Oskar Kogut Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 1088 więcej
8. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 6 1027 więcej
9. Sarafin Oliwer Przybylińska Estera DANCECLUB - Szczecin 8 848 więcej
10. Grabowski Patryk Koza Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 4 752 więcej
11. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 6 733 więcej
12. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 7 714 więcej
13. Gajdera Dawid Kołosowska Julia RYTM - Żory 6 691 więcej
14. Mielczarek Adrian Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 4 671 więcej
15. Goły Filip Mazurek Martyna ZORBA - Częstochowa 8 631 więcej
16. Wiórek Maciej Czarnobaj Natalia IMPULS - Chorzów 8 608 więcej
17. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 6 584 więcej
18. Mecha Kamil Tuchewicz Julia DANCECLUB - Szczecin 3 445 więcej
19. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 438 więcej
20. Kvaran Axel Kogut Alicja RYTM - Żory 1 430 więcej
21. Dębski Dawid Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 4 409 więcej
22. Szpakowicz Robert Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 4 405 więcej
23. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 386 więcej
24. Drożdżyński Tomasz Zalewska Kaja FILEMON - Szamotuły 4 377 więcej
25. Bryła Tadeusz Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 2 351 więcej
26. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 4 335 więcej
27. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 322 więcej
28. Ignaszewski Maxwell Sobasik Marta MARGO - Leszno 3 307 więcej
29. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 3 296 więcej
30. Malinowski Wiktor Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 269 więcej
31. Martin Jakub Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 4 253 więcej
32. Ligenza Jakub Kolarczyk Izabela DANCELOOK - Gliwice 3 189 więcej
33. Sadowski Radosław Emerla Magdalena KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 185 więcej
34. Kotul Hubert Dąbek Katarzyna MDANCE - Przemyśl 3 181 więcej
35. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 3 175 więcej
36. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 1 170 więcej
37. Dybaś Paweł Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 2 146 więcej
38. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta All About - Szczecin 2 146 więcej
39. Zyzik Kacper Gurazda Milena ETIUDA - Radomsko 1 142 więcej
40. Mecha Kamil Capar Hanna ASTRA - Szczecin 1 126 więcej
41. Papierok Krzysztof Rachtan Marta TEAM - Ornontowice 1 117 więcej
42. Gęśla Jakub Warchoł Julia AKSEL - Rzeszów 1 115 więcej
43. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 110 więcej
44. Prażak Maksymilian Piechocka Lidia MARGO - Leszno 1 108 więcej
45. Maślak Jakub Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 99 więcej
46. Kubaczyk Jakub Sierżant Natalia LATINA - Wolsztyn 1 89 więcej
47. Michałowski Szymon Rupar Wiktoria MDANCE - Przemyśl 2 81 więcej
48. Miałkas Eryk Szymczak Julia LATINA - Wolsztyn 1 80 więcej
49. Jaensch Tymoteusz Makowska Ewelina ASTRA - Szczecin 1 73 więcej
50. Łukaszewski Kacper Szlafka Zofia POEZJA - Kościan 1 70 więcej
51. Szozda Maciej Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 50 więcej
52. Staśkowiak Szymon Rudzka Natalia KIEPURA - Wrocław 1 47 więcej
53. Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna DRAGON'S DANCE Warszawa 1 45 więcej
54. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 45 więcej