Ranking Sportowy na dzień 2021-02-27

DOROŚLI Standard MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ Standard JUNIOR I Standard JUNIOR II Standard
DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Latin JUNIOR II Latin
DOROŚLI Kombinacje MŁODZIEŻ STARSZA Kombinacje MŁODZIEŻ Kombinacje JUNIOR I Kombinacje JUNIOR II Kombinacje JUVENILE II Kombinacje


Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 2 574 więcej
2. Budzik Tomasz Kostańczuk Katarzyna RYTM - Żory 2 406 więcej
3. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 2 350 więcej
4. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 326 więcej
5. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 2 314 więcej
6. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 1 248 więcej
7. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 1 242 więcej
8. Siemianowicz Eryk Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 2 218 więcej
9. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 2 216 więcej
10. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 2 204 więcej
11. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 2 192 więcej
12. Mrozek Daniel Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 172 więcej
13. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 142 więcej
14. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 1 136 więcej
15. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 2 132 więcej
16. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 122 więcej
17. Kuczyński Filip Wiśniowska Katarzyna DUET - Warszawa 2 120 więcej
18. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 116 więcej
19. Matuszewski Piotr Grabowska Karina Agnieszka DUET - Warszawa 2 112 więcej
20. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 2 106 więcej
21. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 2 104 więcej
22. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 94 więcej
23. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 2 87 więcej
24. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 67 więcej
25. Gura Tomasz Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 65 więcej
26. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 65 więcej
27. Fedyk Krzysztof Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 1 63 więcej
28. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 1 59 więcej
29. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 49 więcej
30. Przygoda Jeremi Kijak Martyna FORUM - Zabrze 1 47 więcej
31. Zawistowski Kamil Korzeniowska Anna WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 47 więcej
32. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 45 więcej
33. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 40 więcej