Ranking Sportowy na dzień 2019-06-09

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 7 1489 więcej
2. Jakubik Nataniel Janik Julia PERFECT - Będzin 5 741 więcej
3. Spodniewski Kamil Antosik Sandra DANCECLUB - Szczecin 3 623 więcej
4. Kalinka Franciszek Srebrzyńska Maria Kuźnia Tańca Kraków 3 617 więcej
5. Jagiełło Maciej Bogumił Wiktoria Weronika EMOTION - WARKA 4 489 więcej
6. Kosecki Nataniel Kozuń Liwia ESKADRA - Pabianice 3 447 więcej
7. Adamcewicz Szymon Gałka Maja GRACJA - Zielona Góra 2 334 więcej
8. Jasiewicz Jakub Furgała Kornelia AKSEL - Rzeszów 2 319 więcej
9. Demianiuk Adrian Zhydachevska Ulyana POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 3 319 więcej
10. Rozwadowski Aleksander Szybicka Sofia FAST-STEP Warszawa 2 310 więcej
11. Żabicki Julian Krystek Julia ZŁOTA PARA - Dębica 2 265 więcej
12. Surga Adrian Sajdak Emilia KLASA - Tarnów 2 244 więcej
13. Olejarz Kacper Wiewiórka Marta RAGTIME - Kęty 2 227 więcej
14. Krygier Mikołaj Kugaj Zuzanna ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 196 więcej
15. Malinowski Maksymilian Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań 1 176 więcej
16. Tereszkiewicz Mikołaj Farbaniec Alicja K-STUDIO Krosno 1 156 więcej
17. Skulski Igor Żejmo Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 148 więcej
18. Buczyński Kamil Kozłowska Hanna FAST-STEP Warszawa 1 144 więcej
19. Welsant Ernest Zawiślak Adrianna MARGO - Leszno 1 144 więcej
20. Wierzbicki Szymon Szymańska Klaudia ROYAL DANCE - Szczecin 1 142 więcej
21. Jarząb Filip Koszarska Marika Akademia Tańca - Kielce 1 140 więcej
22. Gałwa Jakub Konieczek Maja ZORBA - Częstochowa 1 122 więcej
23. Rzeźniczak Antoni Marcinkiewicz Blanka GRACJA - Zielona Góra 1 116 więcej
24. Gorwa Konrad Sobasik Julia MARGO - Leszno 1 112 więcej
25. Kwiatkowski Adam Marynowska Pola ZORBA - Częstochowa 1 110 więcej
26. Kaczmarski Maciej Ducka Wiktoria ASTRA - Szczecin 1 110 więcej
27. Filip Tomasz Filip Izabela AKSEL - Rzeszów 1 110 więcej
28. Janas Michał Kownacka Magdalena FANTAZJA - Skwierzyna 1 99 więcej
29. Szcześniak Marcel Chomycz Amelia DANCE CENTER - Poznań 1 95 więcej
30. Bernatowicz Jan Napieraj Weronika FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 1 92 więcej
31. Mandziuk Antoni Kupińska Hanna FANTAZJA - Skwierzyna 1 90 więcej
32. Muszyński Antoni Homeniuk Emilia ALEX - Żagań 1 90 więcej
33. Bartkowiak Michał Olejniczak Michalina FANTAZJA - Skwierzyna 1 80 więcej
34. Burzyński Karol Denkiewicz Lilianna ALEX - Żagań 1 50 więcej