Ranking Sportowy na dzień 2019-11-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 9 2776 więcej
2. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 15 2450,5 więcej
3. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 10 2429 więcej
4. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 10 2186,5 więcej
5. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 10 1330,5 więcej
6. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 8 1257 więcej
7. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 6 1079 więcej
8. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 8 1039,5 więcej
9. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 6 989,5 więcej
10. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 933,5 więcej
11. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 8 850,5 więcej
12. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 687 więcej
13. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 7 622,5 więcej
14. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 583 więcej
15. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 6 566 więcej
16. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 534 więcej
17. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 6 493,5 więcej
18. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 3 474 więcej
19. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 4 474 więcej
20. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 5 450 więcej
21. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 3 443 więcej
22. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 7 409 więcej
23. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 3 405 więcej
24. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 4 401,5 więcej
25. Gędłek Jakub Jaworek Maria IMPERIA - Kraków 5 401 więcej
26. Krentosz Aleksander Morawska Nicole RONDO - Rybnik 4 348 więcej
27. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 3 331 więcej
28. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 5 330 więcej
29. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 325 więcej
30. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 315 więcej
31. Kotkowski Kewin Lipowska Olga SUKCES - Jaworzno 3 284 więcej
32. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 3 275 więcej
33. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 247 więcej
34. Powichrowski Kacper Slobodchik Mariia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 242 więcej
35. Ignaszewski Maxwell Włodarczyk Agata MARGO - Leszno 2 232 więcej
36. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 225,5 więcej
37. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 2 194 więcej
38. Wojciechowski Stanisław Ornat Dominika POLISH CLUB - Warszawa 2 178 więcej
39. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
40. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 1 170 więcej
41. Tarnowski Michał Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 2 162 więcej
42. Zyzik Kacper Gurazda Milena ETIUDA - Radomsko 1 159 więcej
43. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 158 więcej
44. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 150 więcej
45. Stępień Jarosław Dybała - Chmaj Wiktoria IMPERIA - Kraków 1 148 więcej
46. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 2 127 więcej
47. Brzozowski Adrian Smużyńska Natalia ETIUDA - Radomsko 1 127 więcej
48. Kreczko Karol Marcinkiewicz Oliwia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 127 więcej
49. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 1 118 więcej
50. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 1 116 więcej
51. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 115 więcej
52. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 112 więcej
53. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 112 więcej
54. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 110 więcej
55. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 103 więcej
56. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 101 więcej
57. Kiszka Mikołaj Jaworska Aleksandra JUMP - Janów Lubelski 1 101 więcej
58. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 101 więcej
59. Boguta Maciej Woźniczka Alicja EVOLUTION - Kraków 1 99 więcej
60. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 95 więcej
61. Sobala Marek Tyjewska Julia Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 2 95 więcej
62. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 1 93 więcej
63. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 1 92 więcej
64. Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice 1 91 więcej
65. Nosal Przemysław Robak Wiktoria JUMP - Janów Lubelski 1 90 więcej
66. Knaś Kajetan Bólad Aleksandra KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 90 więcej
67. Wójcik Hubert Hawrył Wiktoria MAGIC-DANCE - Lublin 1 90 więcej
68. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 84 więcej
69. Sarbak Kacper Paroń Klaudia LORENZO - Gaj Mały 1 82 więcej
70. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 82 więcej
71. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 80 więcej
72. Szozda Maciej Szaporów Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 80 więcej
73. Biały Mikołaj Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 73 więcej
74. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 73 więcej
75. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 70,5 więcej
76. Gajdera Dawid Pacharzyna Julia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 65 więcej
77. Brzeski Bruno Kalinska Yana POLISH CLUB - Warszawa 1 55 więcej
78. Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta A-Z - Przemyśl 1 29 więcej
79. Posieł Maksymilian Zduńczyk Paulina JEDYNKA - Łódź 1 27 więcej
80. Sohling Norbert Cygan Kinga ZŁOTA PARA - Dębica 1 25 więcej
81. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 1 25 więcej
82. Lipiński Filip Pospiszył Julia JEDYNKA - Łódź 1 25 więcej
83. Wawrzyczny Paweł Juzek Dominika RONDO - Rybnik 1 25 więcej
84. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 17,5 więcej