Ranking Sportowy na dzień 2019-10-05

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 13 1627 więcej
2. Dziedzic Oskar Tarnowska Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 6 1500 więcej
3. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 10 1355 więcej
4. Jeleń Ernest Faber Agata LIDER - Lublin 6 1350 więcej
5. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 4 1207 więcej
6. Zdziech Przemysław Dziedziczak Natalia CENTRUM TAŃCA - Radom 12 1175 więcej
7. Ostrowski Mateusz Dykman Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 1061 więcej
8. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 1007 więcej
9. Masłowski Mieszko Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 975 więcej
10. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 13 968 więcej
11. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 12 900 więcej
12. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 6 892 więcej
13. Dreling Mateusz Gorczyca Sylwia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 889 więcej
14. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 5 885 więcej
15. Pik Damian Łysik Agnieszka ESKADRA - Pabianice 14 817 więcej
16. Kazakov Denys Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 804 więcej
17. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 3 774 więcej
18. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 765 więcej
19. Holski Maciej Tyl Katarzyna PRESTIGE - Białystok 14 762 więcej
20. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 3 759 więcej
21. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 4 752 więcej
22. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 6 724 więcej
23. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 8 646 więcej
24. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 17 645 więcej
25. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 6 644 więcej
26. Spychalski Mateusz Szafraniec Paulina IGLICA - Wrocław 7 612 więcej
27. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna PERFECT STYL - Kraków 7 598 więcej
28. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 592 więcej
29. Jurek Oskar Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 557 więcej
30. Machnio Damian Kutera Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 10 518 więcej
31. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 8 514 więcej
32. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 9 492 więcej
33. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 2 479 więcej
34. Czarny Marcin Krawczyk Małgorzata DANCE TEAM - Wrocław 8 465 więcej
35. Sobala Mateusz Kopiec Hanna THE BEST - Gdańsk 4 457 więcej
36. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 4 431 więcej
37. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 422 więcej
38. Kuroczko Kamil Janicka Sara POLISH CLUB - Warszawa 3 417 więcej
39. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCE COMMUNITY 6 414 więcej
40. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 3 409 więcej
41. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 3 401 więcej
42. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 5 394 więcej
43. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 4 389 więcej
44. Rusin Przemysław Czulak Weronika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 5 387 więcej
45. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 5 380 więcej
46. Faracik Szymon Kwietniowska Oliwia IGLICA - Wrocław 4 376 więcej
47. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 4 370 więcej
48. Gawęcki Tomasz Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 5 366 więcej
49. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 5 342 więcej
50. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 5 325 więcej
51. Izzo Lorenzo Lubaszewska Magdalena LIDER - Lublin 5 322 więcej
52. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 6 320 więcej
53. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 312 więcej
54. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 5 310 więcej
55. Kopczyński Adrian Szymiczek Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 310 więcej
56. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 5 310 więcej
57. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 298 więcej
58. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 295 więcej
59. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 6 253 więcej
60. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 4 245 więcej
61. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 2 242 więcej
62. Wilczyński Igor Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 230 więcej
63. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 4 223 więcej
64. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 213 więcej
65. Ujczak Paweł Korpak Ewa IGLICA - Wrocław 2 211 więcej
66. Grabowski Filip Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 2 205 więcej
67. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 3 195 więcej
68. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 191 więcej
69. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 182 więcej
70. Oleksik Mateusz Wojciuch Laura MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 181 więcej
71. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 2 181 więcej
72. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 2 152 więcej
73. Nowak Patryk Bajon Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 150 więcej
74. Babiuch Przemysław Czerczak Karolina - ESKADRA - Pabianice 1 142 więcej
75. Bigosiński Kacper Melnyk Liuda DANCE COMMUNITY 1 141 więcej
76. Duda Maciej Lopushynska Iryna IDEA - Kraków 3 140 więcej
77. Matecki Adam Bogucka Nikola IGLICA - Wrocław 2 139 więcej
78. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 127 więcej
79. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 125 więcej
80. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna RS - WARSZAWA 1 123 więcej
81. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 114 więcej
82. Telpukhovskiy Danila Pszczoła Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 114 więcej
83. Barakowski Michał Prymerska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 110 więcej
84. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 110 więcej
85. Bendinger Krystian Rakowiecka Adrianna JEDYNKA - Łódź 1 110 więcej
86. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 2 103 więcej
87. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 102 więcej
88. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 1 101 więcej
89. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 101 więcej
90. Czinar Mateusz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 1 101 więcej
91. Kutyła Radosław Sarnowska Dominika JUST DANCE - Stalowa Wola 1 95 więcej
92. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 92 więcej
93. Gumkowski Michał Zakrzewska Izabela Dancers United - WARSZAWA 1 92 więcej
94. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 92 więcej
95. Karczewicz Adrian Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 91 więcej
96. Chrzan Adrian Krysta Agnieszka IGLICA - Wrocław 1 89 więcej
97. Domański Bartłomiej Roszkowska Maria AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 86 więcej
98. Ciurko Hubert Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 1 86 więcej
99. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 82 więcej
100. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 82 więcej
101. Zaręba Kamil Księżarczyk Donata AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 78 więcej
102. Buchowski Arkadiusz Cebula Katarzyna POEZJA - Kościan 1 73 więcej
103. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 2 72 więcej
104. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 72 więcej
105. Fanelli Nicola Syzdoł Monika DUET - Warszawa 1 71 więcej
106. Nowak Paweł Skrolecka Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 2 67 więcej
107. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 67 więcej
108. Głogowski Piotr Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 2 60 więcej
109. Skórski Marcel Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 55 więcej
110. Główka Tomasz Toczek Paulina AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 48 więcej
111. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 47 więcej
112. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 43 więcej
113. Podraza Daniel Podraza Patrycja SzT eMiKa - Tarnów 1 42 więcej
114. Matuszek Grzegorz Wysocka Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej
115. Gapiński Dominik Suchoń Paulina STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 31 więcej
116. Fronc Jeremiasz Drabczyk Karolina ArtDance - Kraków 1 29 więcej
117. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 27 więcej
118. Szemiczek Szymon Hanusek Paulina MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 27 więcej
119. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 1 27 więcej
120. Polański Bartosz Laska Natalia IGLICA - Wrocław 1 26 więcej
121. Kadecki Kamil Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 1 25 więcej
122. Marcinkowski Jan Urban Patrycja AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 20 więcej
123. Szczur Bartłomiej Zielińska Beata FORUM - Zabrze 1 15 więcej