Ranking Sportowy na dzień 2019-11-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 10 2876 więcej
2. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 12 2639 więcej
3. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 10 2224 więcej
4. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika ArtDance - Kraków 9 1875 więcej
5. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 11 1419 więcej
6. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 9 1353 więcej
7. Sokołowski Dawid Włodarczyk Weronika CHAMPION TEAM - Wrocław 6 1061 więcej
8. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 968 więcej
9. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 6 948 więcej
10. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 10 944 więcej
11. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 10 840 więcej
12. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 6 833 więcej
13. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 6 802 więcej
14. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 7 784 więcej
15. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 594 więcej
16. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 5 555 więcej
17. Dobersztyn Juliusz Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 6 536 więcej
18. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 4 502 więcej
19. Woźniak Maciej Capar Hanna ASTRA - Szczecin 8 500 więcej
20. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 5 492 więcej
21. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 5 447 więcej
22. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 4 431 więcej
23. Zielecki Mateusz Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 7 389 więcej
24. Gembara Konrad Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 3 297 więcej
25. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 3 254 więcej
26. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 3 225 więcej
27. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 3 208 więcej
28. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 3 193 więcej
29. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 180 więcej
30. Mecha Kamil Witkowska Wiktoria ASTRA - Szczecin 2 179 więcej
31. Popławski Ignacy Kwiatkowska Wiktoria POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 178 więcej
32. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria PRESTIGE - Białystok 1 170 więcej
33. Ławniczek Piotr Marek Anna Akademia Tańca - Kielce 1 170 więcej
34. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika PERFECT STYL - Kraków 1 166 więcej
35. Dygoń Mikołaj Homenda Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 156 więcej
36. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 148 więcej
37. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 141 więcej
38. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 1 133 więcej
39. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
40. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 114 więcej
41. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 112 więcej
42. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 110 więcej
43. Igielski Bartłomiej Marzec Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 108 więcej
44. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 107 więcej
45. Długoszek Kamil Waszyńska Natalia BALLROOM - Lublin 1 101 więcej
46. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 101 więcej
47. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 99 więcej
48. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 97 więcej
49. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 95 więcej
50. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
51. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 90 więcej
52. Leszczyński Patryk Kiełsznia Angelika BALLROOM - Lublin 1 90 więcej
53. Niewolski Bartosz Choma Klaudia MAGIC-DANCE - Lublin 1 90 więcej
54. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 82 więcej
55. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 80 więcej
56. Byczek Oliwier Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 73 więcej
57. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 1 72 więcej
58. Szozda Michał Goranczewska Julia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 55 więcej
59. Rykała Tobiasz Kunka Pola TAKT - Chełm 1 52 więcej
60. Pawluczuk Bartosz Chaniewicz Weronika ZAMEK - Biała Podlaska 1 40 więcej