Ranking Sportowy na dzień 2019-06-09

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 8 1656 więcej
2. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika ArtDance - Kraków 8 1620 więcej
3. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 5 1492 więcej
4. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 1226 więcej
5. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 6 949 więcej
6. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 7 843 więcej
7. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 6 802 więcej
8. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 5 633 więcej
9. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 6 612 więcej
10. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 4 610 więcej
11. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 6 513 więcej
12. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 454 więcej
13. Dobersztyn Juliusz Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 4 430 więcej
14. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 415 więcej
15. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 3 412 więcej
16. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 4 405 więcej
17. Sokołowski Dawid Włodarczyk Weronika CHAMPION TEAM - Wrocław 2 403 więcej
18. Woźniak Maciej Capar Hanna ASTRA - Szczecin 6 330 więcej
19. Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów 3 314 więcej
20. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 3 290 więcej
21. Zielecki Mateusz Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 4 255 więcej
22. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 3 225 więcej
23. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 211 więcej
24. Gembara Konrad Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 188 więcej
25. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 180 więcej
26. Mecha Kamil Witkowska Wiktoria ASTRA - Szczecin 2 179 więcej
27. Popławski Ignacy Kwiatkowska Wiktoria POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 178 więcej
28. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 2 178 więcej
29. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria PRESTIGE - Białystok 1 170 więcej
30. Ławniczek Piotr Marek Anna Akademia Tańca - Kielce 1 170 więcej
31. Dygoń Mikołaj Homenda Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 156 więcej
32. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 155 więcej
33. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 148 więcej
34. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 120 więcej
35. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
36. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 114 więcej
37. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 112 więcej
38. Igielski Bartłomiej Marzec Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 108 więcej
39. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 107 więcej
40. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 101 więcej
41. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 99 więcej
42. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 97 więcej
43. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 95 więcej
44. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
45. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 90 więcej
46. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 88 więcej
47. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 82 więcej
48. Byczek Oliwier Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 73 więcej
49. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 1 72 więcej
50. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 68 więcej
51. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 55 więcej
52. Rykała Tobiasz Kunka Pola TAKT - Chełm 1 52 więcej
53. Pawluczuk Bartosz Chaniewicz Weronika ZAMEK - Biała Podlaska 1 40 więcej