Ranking Sportowy na dzień 2019-11-30

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 7 2513 więcej
2. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 9 2062 więcej
3. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 11 1983,5 więcej
4. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 12 1660 więcej
5. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 5 1596 więcej
6. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 8 1560 więcej
7. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 8 1497 więcej
8. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 10 1414 więcej
9. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 11 1369 więcej
10. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 4 1208 więcej
11. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 11 1204 więcej
12. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 11 1089 więcej
13. Kostrzewa Paweł Lewandowska Martyna LIDER - Lublin 4 1004 więcej
14. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 7 1003 więcej
15. Kacperski Robert Borowskaya Darya DANCECLUB - Szczecin 9 976,5 więcej
16. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 6 943 więcej
17. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 11 839 więcej
18. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 8 827 więcej
19. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 11 774 więcej
20. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 5 748 więcej
21. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 9 740 więcej
22. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 8 736,5 więcej
23. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 8 688 więcej
24. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 9 592 więcej
25. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 8 586,5 więcej
26. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 8 554 więcej
27. Baryczka Krystian Kaczmarek Ewelina SUKCES - Jaworzno 5 501 więcej
28. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 491 więcej
29. Jurek Oskar Dobranowska Dominika KUŹNIA TAŃCA - Kraków 7 489,5 więcej
30. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 6 435 więcej
31. Myśliński Mateusz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 7 431 więcej
32. Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 2 411 więcej
33. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 6 403 więcej
34. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja LATINA Zielona Góra 3 388 więcej
35. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 8 383 więcej
36. Chmiel Kamil Jurewicz Monika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 379,5 więcej
37. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 6 378 więcej
38. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 2 367 więcej
39. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 5 341 więcej
40. Lozinszek Aleksander Lozinszek Barbara WIR - Mysłowice 6 339,5 więcej
41. Zagurskas Justas Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 332 więcej
42. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 330 więcej
43. Rydz Rafał Rubacha Anna LIDER - Lublin 4 311 więcej
44. Vykhovanets Olexandr Falda Karina AKSEL - Rzeszów 2 294 więcej
45. Koguciuk Jakub Gawlik Daria JEDYNKA - Łódź 5 293 więcej
46. Kadłubowski Maciej Kozów Karolina AKSEL - Rzeszów 1 290 więcej
47. Matuszewski Piotr Ficner Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 5 285 więcej
48. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 2 276 więcej
49. Nowosiad Tomasz Shokola Olena IMPERIA - Kraków 4 275 więcej
50. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 3 270 więcej
51. Nowak Filip Krówczyńska Gabriela M-TEAM - Kraków 5 263 więcej
52. Bronowski Karol Gancarz Natalia PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 5 249 więcej
53. Trytko Michał Izdebska Zuzanna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 4 248,5 więcej
54. Przygoda Jeremi Szalbot Magda FORUM - Zabrze 5 233 więcej
55. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 4 223 więcej
56. Hamulecki Krzysztof Niepsujewicz Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 222 więcej
57. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 197 więcej
58. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 176 więcej
59. Mierzwa Michał Sobczyk Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 175 więcej
60. Starowicz Piotr Drożyner-Starowicz Paulina MUZA - Olsztyn 1 170 więcej
61. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 2 168 więcej
62. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 155,5 więcej
63. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 150 więcej
64. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna PERFECT STYL - Kraków 1 149 więcej
65. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 146 więcej
66. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 1 135 więcej
67. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 3 130 więcej
68. Czachor Michał Preisner Jagienka SAMBA - Tarnobrzeg 1 125 więcej
69. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 125 więcej
70. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 115 więcej
71. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 114 więcej
72. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria MASTER DANCE - Gliwice 4 112 więcej
73. Bielecki Jakub Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 108 więcej
74. Cygan Jakub Paczosa Kornelia DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 99 więcej
75. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 2 99 więcej
76. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 97 więcej
77. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 88 więcej
78. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 77 więcej
79. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 1 76 więcej
80. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 74,5 więcej
81. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 1 61 więcej
82. Kunda Mateusz Półtorak Karolina KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 59 więcej
83. Gawęcki Tomasz Jakus Magdalena CENTRUM TAŃCA - Radom 1 54 więcej
84. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 50 więcej
85. Abramczyk Tomasz Wojciech Błach Marta SKT AGH - Kraków 1 47 więcej
86. Biały Tomasz Wenerska Zuzanna DANCE TEAM - Wrocław 1 44,5 więcej
87. Góra Mateusz Baniusiewicz Anna MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 40 więcej
88. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 1 34 więcej
89. Klich Mateusz Kiełbik Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 1 24 więcej
90. Babirecki Jakub Kijewska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 15 więcej