Ranking Sportowy na dzień 2019-12-01

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 14 2781 więcej
2. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 11 2393 więcej
3. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 8 1619 więcej
4. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 10 1546 więcej
5. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 11 1511 więcej
6. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1484 więcej
7. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 1050 więcej
8. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 6 994 więcej
9. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 5 734 więcej
10. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 3 720 więcej
11. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO - Gaj Mały 4 630 więcej
12. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda SUKCES - Jaworzno 2 576 więcej
13. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 3 517 więcej
14. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 449 więcej
15. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 5 441 więcej
16. Kłos Wojciech Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 4 365 więcej
17. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 365 więcej
18. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 3 331 więcej
19. Olszewski Paweł Popielewicz Zuzanna PRO DANCE - Biała Podlaska 3 280 więcej
20. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 3 251 więcej
21. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 3 240 więcej
22. Gabrysz Szymon Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 2 226 więcej
23. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 207 więcej
24. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 2 194 więcej
25. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 182 więcej
26. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 170 więcej
27. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 3 167 więcej
28. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 155 więcej
29. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 2 155 więcej
30. Noga Mateusz Saj Karolina GALA - Mielec 1 150 więcej
31. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 148 więcej
32. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 1 142 więcej
33. Sałach Marek Żywno Patrycja ELITE DANCE - Szczecin 1 140 więcej
34. Tomiński Miłosz Nocoń Maja SUKCES - Jaworzno 2 118 więcej
35. Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia GRACJA - Krosno 1 118 więcej
36. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 115 więcej
37. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 110 więcej
38. Woźniak Hubert Michalska Julia ZORBA - Częstochowa 1 107 więcej
39. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 2 102 więcej
40. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO - Gaj Mały 1 97 więcej
41. Ostałowski Dawid Bogus Maja FAST-STEP Warszawa 1 95 więcej
42. Lynov Victor Romaniuk Julia ELITE DANCE - Warszawa 1 95 więcej
43. Siczyński Adam Kugler Hanna KS DANCE MIX - Deszczno 1 93 więcej
44. Stachura Łukasz Dudek Hanna GRACJA - Krosno 1 92 więcej
45. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 90 więcej
46. Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 1 90 więcej
47. Bryła Tadeusz Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 88 więcej
48. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 2 87 więcej
49. Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 82 więcej
50. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 1 80 więcej
51. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 80 więcej
52. Kielan Marcel Chruścicka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 80 więcej
53. Grata Nikodem Lato Natalia AKSEL - Rzeszów 1 73 więcej
54. Wachelka Jan Wychowałek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 71 więcej
55. Tenenbaum Nikodem Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 59 więcej
56. Cyran Juliusz Karol Organiściak Karolina ZORBA - Częstochowa 1 52 więcej
57. Głuch Jakub Rybak Julia CREATIVE DANCE - Kobyłka 1 40 więcej
58. Barczyński Wiktor Gajowy Oliwia ZAMEK - Biała Podlaska 1 34 więcej
59. Graczyk Jerzy Bieniek Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 23 więcej
60. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 22 więcej
61. Mikuczewski Jakub Bak Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 21 więcej
62. Drapiewski Aleksander Nowak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 19 więcej
63. Jabłoński Jan Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
64. Żejmo Robert Kęsy Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
65. Wolski Piotr Banaszek Alicja ZAMEK - Biała Podlaska 1 10 więcej