Komisje



Komisja ds. Sędziów i Skrutinerów

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Biały Janusz Przewodniczący 791 826432 jbski@wp.pl
Błach Marta Sekretarz marta.blach@interia.eu
Bajda Agnieszka Członek 603 558 132 wroclaw@taniec.pl
Engler-Dudek Dorota Członek 606 234087 dorotadudek@poczta.onet.pl
Kiszteliński Marcin Członek +48604182277 zorbamarcink@wp.pl
Kuszpit-Bachar Patrycja Członek 502075357 tangostyl@gmail.com
Łyczko Paweł Członek 501 417 568, (12) 417 30 93, (12) 411 65 44 plyczko@poczta.onet.pl

Komisja ds. Kontaktów Międzynarodowych

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Kulig Krzysztof Przewodniczący 604 401020, kulig.ptt@gmail.com
Garlicka-Sudoł Małgorzata Sekretarz 606399921 frida_g@wp.pl
Kiszka Wiktor Członek 668480122 invisible@onet.eu
Mosejcuk Andrej Członek 517 110 774 info@polishclub.pl

Komisja ds. Mistrzostw Polski i imprez tanecznych

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Oleszczyński Jerzy Przewodniczący 603 605 525 lider_lublin@op.pl
Berkowicz Adam Sekretarz 604960515 berkowicz@interia.pl
Buczma Konrad Członek 501046676 konradbuczma@gazeta.pl
Dragan Dariusz Członek 691 472107 jdd1@onet.pl

Komisja ds. Grand Prix Polski

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
de Pourbaix Paweł Przewodniczący 502 341 140 paweldep@kozminski.edu.pl
Gardyańczyk-Wojnowska Ewa Sekretarz 509 945 780 ewa.gard.wojn@gmail.com
Oleszczyński Jerzy Członek 603 605 525 lider_lublin@op.pl

Komisja Dyscyplinarna

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Łaszczuk Andrzej Przewodniczący 603 441 154 andrzej.laszczuk@op.pl
Stachura Irena Członek 502 138 805, (91) 812 99 29
Słomka-Łabanowska Izabela Członek 605 273 143 ptt.podlaski@op.pl

Komisja Finansowo-budżetowa

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Kałmuczak Grzegorz Przewodniczący 601772199, (61) 868 68 36 osdance@osdance.pl
Berkowicz Adam Członek 604960515 berkowicz@interia.pl

Komisja ds. Rozwoju Ruchu Tanecznego

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Niedzielska Anna Przewodniczący 603 58 69 54, 603-605-529 anna.niedzielska5@gmail.com
Kiszka Wiktor Członek 668480122 invisible@onet.eu
Kulig Krzysztof Członek 604 401020, kulig.ptt@gmail.com
Mosejcuk Andrej Członek 517 110 774 info@polishclub.pl
Oleszczyński Jerzy Członek 603 605 525 lider_lublin@op.pl
Porazik Jacek Członek (91) 434 37 53 biuro@astra.szczecin.pl
Przemieniecki Wojciech Członek 500 123172 wojtek@wika.pl

Komisja ds. CBD

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Dragan Dariusz Przewodniczący 691 472107 jdd1@onet.pl
Engler-Dudek Dorota Członek 606 234087 dorotadudek@poczta.onet.pl
Gardyańczyk Zenon Członek 501287417 gardyz@interia.pl

Komisja ds. Ruchu Seniorów

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Trzemżalski Marek Przewodniczący 607 273840 m.trzemzalski@interia.pl
Chudziński Krzysztof Członek 500 063 560 krzysztof.chudz@o2.pl
Daniel Zbigniew Członek 607594424 danzbig@poczta.onet.pl

Komisja ds. Formacji Tanecznych

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Konstantynowicz Gracjan Przewodniczący 692244086 justynagracjan@poczta.onet.pl
Galiński Piotr Członek 601 661993
Orszulak Andrzej Członek 692 120 886, andrzejorszulak@o2.pl
Wegwert Krzysztof Członek +48 605 296 604 stepdance@wp.pl

Komisja ds. Wyróżnień, Odznaczeń i Obchodów 60-lecia PTT

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Kwatek-Hoffmann Mirosława Przewodniczący 669-993-602 M.Kwatek-Hoffmann@taniec.pl
Podsiadły Grzegorz Wiceprzewodniczący
Buczma Konrad Członek 501046676 konradbuczma@gazeta.pl
Dziedziczak Jarosław Członek 501 398946, Dziedziczak.j@wp.pl
Gardyańczyk-Wojnowska Ewa Członek 509 945 780 ewa.gard.wojn@gmail.com
Gąsiorowski Andrzej Członek 501 333 362 andrzej.gasiorowski1@gmail.com
Kwaśniak Piotr Członek 606 912 217 piotr.kwasniak@interia.pl
Leszczyński Janusz Członek 605 743 640 jales.gliwice@op.pl
Markiewicz-Trylska Danuta Członek (22) 663 58 56, 606 833 605 d.trylska@wp.pl
Michlik Kazimierz Członek 601 439 443, (77) 474 41 10
Onoszko Marek Członek 696066622, (85) 743 43 78, marono@wp.pl
Rumin-Gebel Beata Członek 601 575 213 beatagebel@o2.pl
Wiewiórka Dariusz Członek 603 841 090 wiewiork@agh.edu.pl
Wiśniewski Dawid Członek 607 448 286 693 665 729 dawidwisniewski29@gmail.com

Komisja ds. Porozumienia z innymi Organizacjami

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Kuszpit-Bachar Patrycja Przewodniczący 502075357 tangostyl@gmail.com
Biały Janusz Członek 791 826432 jbski@wp.pl
Oleszczyński Jerzy Członek 603 605 525 lider_lublin@op.pl

Komisja Statutowa

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Kuszpit-Bachar Patrycja Przewodniczący 502075357 tangostyl@gmail.com
Berkowicz Adam Członek 604960515 berkowicz@interia.pl
Biały Janusz Członek 791 826432 jbski@wp.pl
Smoroń Stanisław Członek 602 496503, (12) 423 36 65 smoron@tlen.pl
Sygiet Piotr Jerzy Członek 509 521 275, (71) 313 56 58 athina_olawa@wp.pl
Wiewiórka Dariusz Członek 603 841 090 wiewiork@agh.edu.pl

Komisja ds. mediów i marketingu

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Rybicki Grzegorz Przewodniczący 602 530230 taniec@cantinero.pl
Kalinowski Szymon Członek danceclubszczecin@gmail.com
Korcz Dagmara Członek 605250997 dagmarakorcz@onet.eu
Onoszko Marek Członek 696066622, (85) 743 43 78, marono@wp.pl
Walczyk Urszula Członek +48 533 586 600 ula_walczyk@onet.eu

Komisja ds. Freestyle

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Filus Roman Członek 603 620 555 r.filus@wp.pl
Szarżanowicz Bartłomiej Członek 502 060209 bartlomiej.szarzanowicz@gmail.com

Komisja ds. ProAm

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Włodarczyk Piotr Przewodniczący 606999455 es-kadra@o2.pl
Janicka Paulina Członek 022 8575089
Sulewski Ireneusz Członek 501104466 irek@akademiatanca.pl

Komisja ds. Przepisów i Regulaminów

OsobaImię i nazwiskoFunkcjaTelefonE-mail
Gardyańczyk Zenon Przewodniczący 501287417 gardyz@interia.pl
Berkowicz Adam Członek 604960515 berkowicz@interia.pl
Kowalski Wojciech Członek 604 545 720 wojciech.kowalski@gmail.com,