Ranking Sportowy na dzień 2019-10-05

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 8 2071 więcej
2. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 7 1655 więcej
3. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 9 1587 więcej
4. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 11 1257 więcej
5. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 9 1024 więcej
6. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 6 1006 więcej
7. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 7 910 więcej
8. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 8 837 więcej
9. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 834 więcej
10. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 6 803 więcej
11. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 8 792 więcej
12. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 4 712 więcej
13. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 6 710 więcej
14. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 623 więcej
15. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja LATINA Zielona Góra 3 546 więcej
16. Zagurskas Justas Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 543 więcej
17. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 540 więcej
18. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 6 516 więcej
19. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 3 404 więcej
20. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 2 396 więcej
21. Hamulecki Krzysztof Niepsujewicz Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 5 361 więcej
22. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 4 297 więcej
23. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 293 więcej
24. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 291 więcej
25. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 221 więcej
26. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 203 więcej
27. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 202 więcej
28. Micał Kamil Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 196 więcej
29. Bielecki Jakub Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 180 więcej
30. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 1 172 więcej
31. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 2 168 więcej
32. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 2 150 więcej
33. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 148 więcej
34. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 122 więcej
35. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 116 więcej
36. Śledź Karol Paprota Paulina Ewa DUET - Warszawa 1 108 więcej
37. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 99 więcej
38. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 99 więcej
39. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
40. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 90 więcej
41. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 90 więcej
42. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 80 więcej
43. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 65 więcej
44. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 55 więcej
45. Babirecki Jakub Kijewska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 50 więcej
46. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 1 46 więcej
47. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 1 40 więcej
48. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 1 20 więcej