Ranking Sportowy na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Budzik Tomasz Kogut Alicja RYTM - Żory 6 1831 więcej
2. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 7 1423 więcej
3. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 5 1423 więcej
4. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 972 więcej
5. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 7 904 więcej
6. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 6 882 więcej
7. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 3 834 więcej
8. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 8 827 więcej
9. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 7 799 więcej
10. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 5 775 więcej
11. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 7 768 więcej
12. Mrozek Daniel Domaradzka Julia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 3 638 więcej
13. Śledź Karol Staśkiewicz Alicja LATINA Zielona Góra 3 546 więcej
14. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 3 503 więcej
15. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 5 487 więcej
16. Zagurskas Justas Matuszewska Oliwia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 413 więcej
17. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga Kuźnia Tańca Kraków 5 406 więcej
18. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 3 404 więcej
19. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 5 345 więcej
20. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 4 291 więcej
21. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 3 275 więcej
22. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 238 więcej
23. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 221 więcej
24. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 2 203 więcej
25. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 2 202 więcej
26. Micał Kamil Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 196 więcej
27. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 3 195 więcej
28. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 2 168 więcej
29. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 99 więcej
30. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
31. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 90 więcej
32. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 80 więcej
33. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 1 78 więcej
34. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 1 70 więcej
35. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 1 65 więcej
36. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 55 więcej
37. Babirecki Jakub Kijewska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 50 więcej
38. Knapik Jakub Knapik Aleksandra WIR - Mysłowice 1 46 więcej
39. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 1 40 więcej