Ranking Sportowy na dzień 2019-06-08

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 7 1831 więcej
2. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 7 1696,5 więcej
3. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 7 1392 więcej
4. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1371 więcej
5. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 9 1355,5 więcej
6. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 5 865 więcej
7. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 6 716,5 więcej
8. Sokołowski Jan Kubiak Aleksandra ASTRA - Szczecin 5 679 więcej
9. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 4 666 więcej
10. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 4 607,5 więcej
11. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 2 571,5 więcej
12. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 5 546 więcej
13. Niemczyk Kacper Kaplińska Zofia GRACJA - Zielona Góra 5 540,5 więcej
14. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 534 więcej
15. Włoch Mikołaj Kosińska Katarzyna SOKÓŁ - Myślenice 6 458 więcej
16. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 4 362,5 więcej
17. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 4 355 więcej
18. Świątek Wiktor Roszkowska Aleksandra DZIUPLA - Poznań 4 349 więcej
19. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 4 343,5 więcej
20. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 3 289,5 więcej
21. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 2 273 więcej
22. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 258 więcej
23. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 4 258 więcej
24. Starnawski Piotr Dąbek Katarzyna A-Z - Przemyśl 4 229 więcej
25. Kurzac Bartłomiej Radzińska Katarzyna DUET - Warszawa 3 219 więcej
26. Głogosz Norbert Zielińska Klaudia ETIUDA - Radomsko 2 216,5 więcej
27. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 4 208 więcej
28. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 3 204,5 więcej
29. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 190 więcej
30. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 188 więcej
31. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 180 więcej
32. Przemieniecki Szymon Karwacka Justyna WIKA - Olsztyn 1 170 więcej
33. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 1 170 więcej
34. Ewangelu Evangelos Sobiech Weronika DANCECLUB - Szczecin 3 168 więcej
35. Sowa Kamil Kolarczyk Izabela RONDO - Rybnik 2 166 więcej
36. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 150 więcej
37. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 150 więcej
38. Knaś Kajetan Bólad Aleksandra Kuźnia Tańca Kraków 1 142 więcej
39. Nowakowski Ignacy Karnecka Barbara GRACJA - Zielona Góra 2 142 więcej
40. Ignaszewski Maxwell Włodarczyk Agata MARGO - Leszno 2 140 więcej
41. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 118 więcej
42. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 110 więcej
43. Mielczarek Adrian Martyniec Anastazja SUKCES - Jaworzno 1 110 więcej
44. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 101 więcej
45. Pycio Sebastian Kosecka Vanessa ESKADRA - Pabianice 1 101 więcej
46. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 99 więcej
47. Aleksieiev Arsenii Cuber Gabriela FAST-STEP Warszawa 1 97 więcej
48. Szpakowicz Robert Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 97 więcej
49. Gajdos Julian Ryfa Julia JEDYNKA - Łódź 1 92 więcej
50. Kowalski Miłosz Gomoluch Natalia ZORBA - Częstochowa 1 92 więcej
51. Starski Kacper Skrzypczyńska Julia ALFA-ASTRA - Stargard 1 88 więcej
52. Gorczak Gabriel Zborowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 83 więcej
53. Posieł Maksymilian Zduńczyk Paulina JEDYNKA - Łódź 1 82 więcej
54. Biały Mikołaj Wojdowska Julia POEZJA - Kościan 1 80 więcej
55. Kuraś Jakub Banasiak Daria JEDYNKA - Łódź 1 73 więcej
56. Gajdera Dawid Zemełka Jennifer RYTM - Żory 1 56 więcej
57. Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec 1 48 więcej
58. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia SUKCES - Częstochowa 1 42 więcej
59. Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów 1 42 więcej
60. Złamaniec Rafał Sitarz Aleksandra AKSEL - Rzeszów 1 40 więcej
61. Gajdera Dawid Pacharzyna Julia LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 30 więcej
62. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 1 29 więcej
63. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 1 29 więcej
64. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 28,5 więcej
65. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena DANCECLUB - Szczecin 1 25 więcej
66. Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów 1 17,5 więcej