Ranking Sportowy na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 8 1909 więcej
2. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 6 1859 więcej
3. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika STYL - Kraków 7 1381 więcej
4. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 7 1172 więcej
5. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 1158 więcej
6. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 6 869 więcej
7. Sokołowski Dawid Włodarczyk Weronika CHAMPION TEAM - Wrocław 5 837 więcej
8. Guz Mikołaj Pluskota Matylda ASTRA - Szczecin 6 790 więcej
9. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 6 680 więcej
10. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 6 678 więcej
11. Pajor Dawid Naczulska Marysia DANCE TEAM - Wrocław 5 630 więcej
12. Dziereń Kamil Hoppe Amelia SUKCES - Jaworzno 4 556 więcej
13. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 3 494 więcej
14. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 5 451 więcej
15. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 428 więcej
16. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 410 więcej
17. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 6 404 więcej
18. Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław 2 382 więcej
19. Musiałowicz Filip Gierczyk Karolina IGLICA - Wrocław 3 350 więcej
20. Stępień Michał Skrzypek Klaudia ZAMEK - Lublin 3 348 więcej
21. Słowik Szymon Karcewicz Roksana ALFA-ASTRA - Stargard 2 309 więcej
22. Woźniak Maciej Capar Hanna ASTRA - Szczecin 5 276 więcej
23. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 4 258 więcej
24. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 4 254 więcej
25. Hankus Kamil Pyrdziak Katarzyna RAGTIME - Kęty 3 243 więcej
26. Dobersztyn Juliusz Bigelmajer Alicja ASTRA - Szczecin 4 234 więcej
27. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 2 221 więcej
28. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 2 213 więcej
29. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 4 209 więcej
30. Mecha Kamil Witkowska Wiktoria ASTRA - Szczecin 2 197 więcej
31. Żukowski Mikołaj Kozołub Zofia CHAMPION TEAM - Wrocław 3 188 więcej
32. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 1 180 więcej
33. Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria PRESTIGE - Białystok 1 170 więcej
34. Ławniczek Piotr Marek Anna Akademia Tańca - Kielce 1 170 więcej
35. Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 1 161 więcej
36. Zielecki Mateusz Myśliwy Hanna ASTRA - Szczecin 4 150 więcej
37. Gembara Konrad Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 141 więcej
38. Żytliński Szymon Hercka Anna Maria DREAM - Poznań 2 140 więcej
39. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 1 118 więcej
40. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 116 więcej
41. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 112 więcej
42. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 2 109 więcej
43. Igielski Bartłomiej Marzec Zuzanna ALFA-ASTRA - Stargard 1 103 więcej
44. Kreis Michał Drożdżyńska Weronika DREAM - Poznań 1 99 więcej
45. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 98 więcej
46. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 1 97 więcej
47. Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 95 więcej
48. Ciesielski Jakub Kubica Katarzyna LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 92 więcej
49. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
50. Łabno Mateusz Sobarnia Paulina SzT eMiKa - Tarnów 1 88 więcej
51. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 82 więcej
52. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 80 więcej
53. Byczek Oliwier Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 1 73 więcej
54. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 1 68 więcej
55. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 50 więcej
56. Bochniak Mikołaj Wicińska Amelia ZAMEK - Lublin 1 50 więcej
57. Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 48 więcej
58. Dygoń Mikołaj Homenda Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 47 więcej
59. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 42 więcej
60. Rykała Tobiasz Kunka Pola TAKT - Chełm 1 42 więcej
61. Pawluczuk Bartosz Chaniewicz Weronika ZAMEK - Biała Podlaska 1 30 więcej