Turnieje


Wybierz okręg


Lp Data Data Numer Nazwa Nazwa Miejsce Miejsce Organizator Okręg www
1 2019-11-23

4372
2019-11-23 4372 GPS - Złoty Plaster Miodu" turniej finałowy

Kluczbork

Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork

opolski

www
GPS - Złoty Plaster Miodu" turniej finałowy Kluczbork

Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork

opolski
Kluczbork Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork opolski www
2 2019-11-23

4572
2019-11-23 4572 II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna

LESZNO

MARGO - Leszno

wielkopolski

www
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna LESZNO

MARGO - Leszno

wielkopolski
LESZNO MARGO - Leszno wielkopolski www
3 2019-11-24

4421
2019-11-24 4421 VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas

Cmolas

ELIDA - Mielec

podkarpacki

www
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cmolas

ELIDA - Mielec

podkarpacki
Cmolas ELIDA - Mielec podkarpacki www
4 2019-11-24

4536
2019-11-24 4536 IV OTTT Czeladź 2019 uwaga

Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski

www
IV OTTT Czeladź 2019 uwaga Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski
Czeladź AKCENT - Będzin śląski www
5 2019-11-24

4651
2019-11-24 4651 NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO uwaga

Wrocław ul. Bulwar Ikara 19 Szkoła Podstawowa nr 118

Zarząd Okręgu Dolnośląskiego

dolnośląski

NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO uwaga Wrocław ul. Bulwar Ikara 19 Szkoła Podstawowa nr 118

Zarząd Okręgu Dolnośląskiego

dolnośląski
Wrocław ul. Bulwar Ikara 19 Szkoła Podstawowa nr 118 Zarząd Okręgu Dolnośląskiego dolnośląski
6 2019-11-30

4289
2019-11-30 4289 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy

Bełżyce

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

www
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Bełżyce

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Bełżyce EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski www
7 2019-11-30

4476
2019-11-30 4476 Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

www
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski www
8 2019-11-30

4635
2019-11-30 4635 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc

Bełżyce

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

www
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Bełżyce

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Bełżyce EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski www
9 2019-11-30

4660
2019-11-30 4660 VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej

Ozorków

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie

łódzki

VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej Ozorków

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie

łódzki
Ozorków Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie łódzki
10 2019-11-30

4661
2019-11-30 4661 1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny

Lędziny

MULTIDANCE - Mysłowice

śląski

www
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Lędziny

MULTIDANCE - Mysłowice

śląski
Lędziny MULTIDANCE - Mysłowice śląski www
11 2019-12-01

4290
2019-12-01 4290 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy

Bełżyce

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

www
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Bełżyce

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Bełżyce EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski www
12 2019-12-01

4413
2019-12-01 4413 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

www
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy" Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Warszawa FAST-STEP Warszawa mazowiecki www
13 2019-12-01

4475
2019-12-01 4475 Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - Freestyle

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - Freestyle Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
14 2019-12-01

4569
2019-12-01 4569 Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów uwaga

PRZEŹMIEROWO k/Poznania

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski

www
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów uwaga PRZEŹMIEROWO k/Poznania

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski
PRZEŹMIEROWO k/Poznania SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski www
15 2019-12-01

4623
2019-12-01 4623 O Świąteczną Bombkę

Wrocław

GEMAR - Wrocław

dolnośląski

O Świąteczną Bombkę Wrocław

GEMAR - Wrocław

dolnośląski
Wrocław GEMAR - Wrocław dolnośląski
16 2019-12-07

4466
2019-12-07 4466 Mikołajkowy OTTTow. 2019

Myślibórz

ESTERA - Myślibórz

zachodniopomorski

Mikołajkowy OTTTow. 2019 Myślibórz

ESTERA - Myślibórz

zachodniopomorski
Myślibórz ESTERA - Myślibórz zachodniopomorski
17 2019-12-07

4499
2019-12-07 4499 XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2019"

Mikołów

FLAMENCO - Siemianowice

śląski

XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Flamenco 2019" Mikołów

FLAMENCO - Siemianowice

śląski
Mikołów FLAMENCO - Siemianowice śląski
18 2019-12-07

4669
2019-12-07 4669 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART

Żółkiewka

TOP - ART - Lublin

lubelski

www
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Żółkiewka

TOP - ART - Lublin

lubelski
Żółkiewka TOP - ART - Lublin lubelski www
19 2019-12-08

4428
2019-12-08 4428 Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek'2019” Jubileusz 25 lecia

Łańcut

GASIEK - Rzeszów

podkarpacki

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek'2019” Jubileusz 25 lecia Łańcut

GASIEK - Rzeszów

podkarpacki
Łańcut GASIEK - Rzeszów podkarpacki
20 2019-12-08

4440
2019-12-08 4440 17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej

Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3

ST JABCZYŃSKA - Wrocław

dolnośląski

17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3

ST JABCZYŃSKA - Wrocław

dolnośląski
Środa Śląska ul Górna 1/6 S.P. Nr 3 ST JABCZYŃSKA - Wrocław dolnośląski
21 2019-12-08

4451
2019-12-08 4451 Christmas Party

Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki

Christmas Party Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki
Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki
22 2019-12-08

4670
2019-12-08 4670 Mikołaj ze Zdrowolubkiem - Rekreacja Małopolska

Kraków

Fundacja Zdrowolubek

małopolski

Mikołaj ze Zdrowolubkiem - Rekreacja Małopolska Kraków

Fundacja Zdrowolubek

małopolski
Kraków Fundacja Zdrowolubek małopolski
23 2019-12-12

4575
2019-12-12 4575 Mistrzostwa Świata WDC Formacji

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

www
Mistrzostwa Świata WDC Formacji Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski www
24 2019-12-13

4286
2019-12-13 4286 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

www

płatności
Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski www

płatności
25 2019-12-13

4579
2019-12-13 4579 Mistrzostwa Świata WDC Formacji

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

www
Mistrzostwa Świata WDC Formacji Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski www
26 2019-12-14

4287
2019-12-14 4287 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

www

płatności
Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski www

płatności
27 2019-12-15

4288
2019-12-15 4288 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

www

płatności
Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski www

płatności
28 2019-12-15

4665
2019-12-15 4665 Puchar Wieczystego Senior

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

www

płatności
Puchar Wieczystego Senior Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski www

płatności
29 2020-01-11

4477
2020-01-11 4477 CeA Senior

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

CeA Senior Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
30 2020-01-12

4478
2020-01-12 4478 CeA Puchar

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

CeA Puchar Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
31 2020-02-01

4637
2020-02-01 4637 Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin

Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki

Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki
Garwolin KORDASZEWSCY - Garwolin mazowiecki
32 2020-02-02

4638
2020-02-02 4638 Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin

Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki

Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki
Garwolin KORDASZEWSCY - Garwolin mazowiecki
33 2020-02-15

4610
2020-02-15 4610 GPS PTT Kiepura Dance Cup

Sosnowiec

KIEPURA - Sosnowiec

śląski

GPS PTT Kiepura Dance Cup Sosnowiec

KIEPURA - Sosnowiec

śląski
Sosnowiec KIEPURA - Sosnowiec śląski
34 2020-02-16

4663
2020-02-16 4663 XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Tuchów 2020" o Puchar Burmistrza Tuchowa

Tuchów

CLASSIC Tuchów

małopolski

XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Tuchów 2020" o Puchar Burmistrza Tuchowa Tuchów

CLASSIC Tuchów

małopolski
Tuchów CLASSIC Tuchów małopolski
35 2020-02-22

4583
2020-02-22 4583 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski
Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski
36 2020-02-23

4584
2020-02-23 4584 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski
Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski
37 2020-02-29

4573
2020-02-29 4573 III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN

KOŚCIAN

POEZJA - Kościan

wielkopolski

III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN KOŚCIAN

POEZJA - Kościan

wielkopolski
KOŚCIAN POEZJA - Kościan wielkopolski
38 2020-02-29

4586
2020-02-29 4586 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski
39 2020-03-01

4480
2020-03-01 4480 GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-CUP 2020

Koziegłowy

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

śląski

GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-CUP 2020 Koziegłowy

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

śląski
Koziegłowy ST DOBROWOLSCY - Częstochowa śląski
40 2020-03-07

4507
2020-03-07 4507 Mistrzostwa Klas A,B i C

Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra



Mistrzostwa Klas A,B i C Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra
41 2020-03-07

4555
2020-03-07 4555 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP Wieliczka 2020

Wieliczka

JUST DANCE Wieliczka

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP Wieliczka 2020 Wieliczka

JUST DANCE Wieliczka

małopolski
Wieliczka JUST DANCE Wieliczka małopolski
42 2020-03-08

4508
2020-03-08 4508 Mistrzostwa Klas A,B i C

Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra



Mistrzostwa Klas A,B i C Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra
43 2020-03-08

4556
2020-03-08 4556 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP Wieliczka 2020

Wieliczka

JUST DANCE Wieliczka

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ROYAL CUP Wieliczka 2020 Wieliczka

JUST DANCE Wieliczka

małopolski
Wieliczka JUST DANCE Wieliczka małopolski
44 2020-03-08

4639
2020-03-08 4639 MAŁE GRAND PRIX

Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MAŁE GRAND PRIX Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki
45 2020-03-14

4539
2020-03-14 4539 WORLD CUP LATIN & STANDARD WDC AL PTT STARDANCE FESTIVAL

Jelcz-Laskowice k.Wrocławia

DANCE TEAM - Wrocław

dolnośląski

WORLD CUP LATIN & STANDARD WDC AL PTT STARDANCE FESTIVAL Jelcz-Laskowice k.Wrocławia

DANCE TEAM - Wrocław

dolnośląski
Jelcz-Laskowice k.Wrocławia DANCE TEAM - Wrocław dolnośląski
46 2020-03-14

4613
2020-03-14 4613 X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA - GPS

Kórnik

FINEZJA - Poznań

wielkopolski

X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA - GPS Kórnik

FINEZJA - Poznań

wielkopolski
Kórnik FINEZJA - Poznań wielkopolski
47 2020-03-15

4566
2020-03-15 4566 X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2020

KÓRNIK

FINEZJA - Poznań

wielkopolski

X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2020 KÓRNIK

FINEZJA - Poznań

wielkopolski
KÓRNIK FINEZJA - Poznań wielkopolski
48 2020-03-21

4565
2020-03-21 4565 Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2020

Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski

Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2020 Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski
Szczecin ELITE DANCE - Szczecin zachodniopomorski
49 2020-03-21

4588
2020-03-21 4588 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki
Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki
50 2020-03-21

4630
2020-03-21 4630 OTTT EMIKA 2020

Tarnów

SzT eMiKa - Tarnów

małopolski

OTTT EMIKA 2020 Tarnów

SzT eMiKa - Tarnów

małopolski
Tarnów SzT eMiKa - Tarnów małopolski
51 2020-03-22

4589
2020-03-22 4589 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki
Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki
52 2020-03-22

4628
2020-03-22 4628 XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski
Skwierzyna FANTAZJA - Skwierzyna lubuski
53 2020-03-22

4629
2020-03-22 4629 OTTT EMIKA 2020

Tarnów

SzT eMiKa - Tarnów

małopolski

OTTT EMIKA 2020 Tarnów

SzT eMiKa - Tarnów

małopolski
Tarnów SzT eMiKa - Tarnów małopolski
54 2020-03-22

4653
2020-03-22 4653 XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE

NOWA RUDA

RUDAN - Nowa Ruda

dolnośląski

XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE NOWA RUDA

RUDAN - Nowa Ruda

dolnośląski
NOWA RUDA RUDAN - Nowa Ruda dolnośląski
55 2020-03-28

4510
2020-03-28 4510 Polish Cup

Mierzyn k/Szczecina

DANCECLUB - Szczecin

zachodniopomorski

Polish Cup Mierzyn k/Szczecina

DANCECLUB - Szczecin

zachodniopomorski
Mierzyn k/Szczecina DANCECLUB - Szczecin zachodniopomorski
56 2020-03-28

4668
2020-03-28 4668 III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ"

Borowa k/Wrocławia

INSPIRACJA - Wrocław

dolnośląski

III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ" Borowa k/Wrocławia

INSPIRACJA - Wrocław

dolnośląski
Borowa k/Wrocławia INSPIRACJA - Wrocław dolnośląski
57 2020-03-29

4656
2020-03-29 4656 IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski

IV OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czeladź

AKCENT - Będzin

śląski
Czeladź AKCENT - Będzin śląski
58 2020-04-03

4599
2020-04-03 4599 Mistrzostwa Polski PRO - AM

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Mistrzostwa Polski PRO - AM Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
59 2020-04-03

4511
2020-04-03 4511 Akademickie Mistrzostwa Polski

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Akademickie Mistrzostwa Polski Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
60 2020-04-03

4585
2020-04-03 4585 Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT, Mistrzostwa Polski w SHOW PTT

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT, Mistrzostwa Polski w SHOW PTT Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
61 2020-04-04

4598
2020-04-04 4598 WDC EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIP Professional Ballroom, WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

WDC EUROPEAN OPEN CHAMPIONSHIP Professional Ballroom, WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
62 2020-04-04

4654
2020-04-04 4654 X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy

Legnica

TAKT - Legnica

dolnośląski

X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Legnica

TAKT - Legnica

dolnośląski
Legnica TAKT - Legnica dolnośląski
63 2020-04-04

4659
2020-04-04 4659 Mistrzostw Polski Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów

Poznań

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski

Mistrzostw Polski Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Poznań

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski
Poznań SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski
64 2020-04-05

4601
2020-04-05 4601 WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin, WORLD CUP Pro - Am

Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki

WDC AL WORLD SUPER CUP Ballroom & Latin, WORLD CUP Pro - Am Ożarów Mazowiecki

BEREADY MASTERS CUP - Warszawa

mazowiecki
Ożarów Mazowiecki BEREADY MASTERS CUP - Warszawa mazowiecki
65 2020-04-05

4652
2020-04-05 4652 I OTTT o Wronę Burmistrza Miasta i Gminy Wronki

WRONKI

LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

wielkopolski

I OTTT o Wronę Burmistrza Miasta i Gminy Wronki WRONKI

LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały

wielkopolski
WRONKI LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały wielkopolski
66 2020-04-18

4567
2020-04-18 4567 XLI MIĘDZYNARODOWY TTT WIOSNA 2020

SUCHY LAS K/ POZNANIA

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski

XLI MIĘDZYNARODOWY TTT WIOSNA 2020 SUCHY LAS K/ POZNANIA

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski
SUCHY LAS K/ POZNANIA DZIUPLA - Poznań wielkopolski
67 2020-04-18

4655
2020-04-18 4655 III OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic

Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Siechnice

dolnośląski

III OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Siechnice

dolnośląski
Siechnice k. Wrocławia 4STEP - Siechnice dolnośląski
68 2020-04-19

4658
2020-04-19 4658 XI OTTT Silesian Cup 2020

Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski

XI OTTT Silesian Cup 2020 Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski
Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski
69 2020-04-19

4662
2020-04-19 4662 XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2020

Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski

XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2020 Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski
Pleśna KLASA - Tarnów małopolski
70 2020-04-25

4512
2020-04-25 4512 Puchar Klas F, E i D

Żabno

LATINO - Żabno



Puchar Klas F, E i D Żabno

LATINO - Żabno

Żabno LATINO - Żabno
71 2020-04-25

4612
2020-04-25 4612 DIAMENTOWY GPS

Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski

DIAMENTOWY GPS Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski
Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski
72 2020-04-26

4550
2020-04-26 4550 III Diamentowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski

III Diamentowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski
Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski
73 2020-04-26

4606
2020-04-26 4606 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral Cup 2020

Lubliniec

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral Cup 2020 Lubliniec

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski
Lubliniec MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski
74 2020-04-26

4642
2020-04-26 4642 II O.T.T.T. “O ZŁOTE JABŁKO”

Warka

EMOTION - WARKA

mazowiecki

II O.T.T.T. “O ZŁOTE JABŁKO” Warka

EMOTION - WARKA

mazowiecki
Warka EMOTION - WARKA mazowiecki
75 2020-05-09

4553
2020-05-09 4553 Majówka w Krakowie - Senior

Kraków

Cor et Animus

małopolski

Majówka w Krakowie - Senior Kraków

Cor et Animus

małopolski
Kraków Cor et Animus małopolski
76 2020-05-09

4607
2020-05-09 4607 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral 2020

Tarnowskie Góry

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistral 2020 Tarnowskie Góry

MISTRAL - Tarnowskie Góry

śląski
Tarnowskie Góry MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski
77 2020-05-09

4649
2020-05-09 4649 MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT i OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT

Malcanów

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MISTRZOSTWA OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT i OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Malcanów

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Malcanów FAST-STEP Warszawa mazowiecki
78 2020-05-10

4552
2020-05-10 4552 Majówka w Krakowie - OTTT

Kraków

Cor et Animus

małopolski

Majówka w Krakowie - OTTT Kraków

Cor et Animus

małopolski
Kraków Cor et Animus małopolski
79 2020-05-10

4621
2020-05-10 4621 WIKA CUP

Gietrzwałd

WIKA - Olsztyn

warmińsko-mazurski

WIKA CUP Gietrzwałd

WIKA - Olsztyn

warmińsko-mazurski
Gietrzwałd WIKA - Olsztyn warmińsko-mazurski
80 2020-05-10

4632
2020-05-10 4632 XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OŁAWA O

OŁAWA

ATHINA - Oława

dolnośląski

XXI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OŁAWA O OŁAWA

ATHINA - Oława

dolnośląski
OŁAWA ATHINA - Oława dolnośląski
81 2020-05-16

4595
2020-05-16 4595 WDC PTT

Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski

WDC PTT Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski
Jastrzębie Zdrój RYTM - Żory śląski
82 2020-05-16

4602
2020-05-16 4602 OTTT THOMAS DANCE

Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski

OTTT THOMAS DANCE Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski
Brzesko THOMAS DANCE - Kraków małopolski
83 2020-05-16

4614
2020-05-16 4614 GPS o Puchar Burmistrza Gminy Błonie

Błonie

S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

mazowiecki

GPS o Puchar Burmistrza Gminy Błonie Błonie

S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE

mazowiecki
Błonie S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE mazowiecki
84 2020-05-17

4657
2020-05-17 4657 VIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin

Będzin

AKCENT - Będzin

śląski

VIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Będzin

AKCENT - Będzin

śląski
Będzin AKCENT - Będzin śląski
85 2020-05-24

4624
2020-05-24 4624 O Puchar Wójta Gminy Miękinia

Miękinia k/Wrocławia

GEMAR - Wrocław

dolnośląski

O Puchar Wójta Gminy Miękinia Miękinia k/Wrocławia

GEMAR - Wrocław

dolnośląski
Miękinia k/Wrocławia GEMAR - Wrocław dolnośląski
86 2020-05-30

4590
2020-05-30 4590 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Kolna

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolna

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski
Kolna Zarząd Okręgu Małopolskiego małopolski
87 2020-05-30

4615
2020-05-30 4615 SOLNY GPS

Nowa Sól

ST ALEKSANDRA - Nowa Sól

lubuski

SOLNY GPS Nowa Sól

ST ALEKSANDRA - Nowa Sól

lubuski
Nowa Sól ST ALEKSANDRA - Nowa Sól lubuski
88 2020-05-30

4667
2020-05-30 4667 III OTTT Milicz Dance Festival

Milicz

IMPRESSIONANTE - Wrocław

dolnośląski

III OTTT Milicz Dance Festival Milicz

IMPRESSIONANTE - Wrocław

dolnośląski
Milicz IMPRESSIONANTE - Wrocław dolnośląski
89 2020-05-31

4594
2020-05-31 4594 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Kolna

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolna

Zarząd Okręgu Małopolskiego

małopolski
Kolna Zarząd Okręgu Małopolskiego małopolski
90 2020-05-31

4644
2020-05-31 4644 MAŁE GRAND PRIX

Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

MAŁE GRAND PRIX Łomianki

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Łomianki FAST-STEP Warszawa mazowiecki
91 2020-06-05

4514
2020-06-05 4514 Polish Open Championships







Polish Open Championships



92 2020-06-06

4515
2020-06-06 4515 Polish Open Championships







Polish Open Championships



93 2020-06-07

4516
2020-06-07 4516 Polish Open Championships







Polish Open Championships



94 2020-06-13

4592
2020-06-13 4592 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Opole

MAESTRO - Opole

opolski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Opole

MAESTRO - Opole

opolski
Opole MAESTRO - Opole opolski
95 2020-06-14

4645
2020-06-14 4645 II OTTT SUMMER CUP "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

II OTTT SUMMER CUP "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy" Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Warszawa FAST-STEP Warszawa mazowiecki
96 2020-06-20

4593
2020-06-20 4593 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski
Gdynia Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT pomorski
97 2020-06-21

4616
2020-06-21 4616 PUCHAR POMORZA GPS

Gdynia

TANGO - Gdynia

pomorski

PUCHAR POMORZA GPS Gdynia

TANGO - Gdynia

pomorski
Gdynia TANGO - Gdynia pomorski
98 2020-06-21

4646
2020-06-21 4646 OTTT "O Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów"

Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki

OTTT "O Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów" Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki
Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki
99 2020-09-19

4596
2020-09-19 4596 WDC AL FREEDOM DANCE CUP

Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki

WDC AL FREEDOM DANCE CUP Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki
Radom CENTRUM TAŃCA - Radom mazowiecki
100 2020-09-19

4617
2020-09-19 4617 BAL - GPS 2020

Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski

BAL - GPS 2020 Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski
Gliwice SZOK - Gliwice śląski
101 2020-09-20

4597
2020-09-20 4597 WDC AL FREEDOM DANCE CUP

Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki

WDC AL FREEDOM DANCE CUP Radom

CENTRUM TAŃCA - Radom

mazowiecki
Radom CENTRUM TAŃCA - Radom mazowiecki
102 2020-10-03

4666
2020-10-03 4666 XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "KLASA - LELIWA 2020"

Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski

XXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "KLASA - LELIWA 2020" Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski
Tarnów KLASA - Tarnów małopolski
103 2020-10-10

4518
2020-10-10 4518 Puchar Klas A,B i C

Częstochowa

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa



Puchar Klas A,B i C Częstochowa

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

Częstochowa ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
104 2020-10-10

4618
2020-10-10 4618 GPS BIERUŃ 2020

Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski

GPS BIERUŃ 2020 Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski
Bieruń WIR - Mysłowice śląski
105 2020-10-24

4519
2020-10-24 4519 Mistrzostwa Polski Standard

Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów



Mistrzostwa Polski Standard Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów

Jastrzębie Zdrój IMPULS - Chorzów
106 2020-10-25

4521
2020-10-25 4521 Mistrzostwa Polski Standard

Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów



Mistrzostwa Polski Standard Jastrzębie Zdrój

IMPULS - Chorzów

Jastrzębie Zdrój IMPULS - Chorzów
107 2020-11-14

4522
2020-11-14 4522 Mistrzostwa Polski Latin

Białobregi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach



Mistrzostwa Polski Latin Białobregi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

Białobregi Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
108 2020-11-15

4523
2020-11-15 4523 Mistrzostwa Polski Latin

Białobrzegi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach



Mistrzostwa Polski Latin Białobrzegi

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach

Białobrzegi Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
109 2020-11-21

4619
2020-11-21 4619 DĘBOWE GPS

Wiśniowa k/Rzeszowa

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

DĘBOWE GPS Wiśniowa k/Rzeszowa

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Wiśniowa k/Rzeszowa AKSEL - Rzeszów podkarpacki
110 2020-11-28

4524
2020-11-28 4524 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Bełżyce

LIDER - Lublin



Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bełżyce

LIDER - Lublin

Bełżyce LIDER - Lublin
111 2020-11-29

4525
2020-11-29 4525 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Bełżyce

LIDER - Lublin



Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bełżyce

LIDER - Lublin

Bełżyce LIDER - Lublin
112 2020-12-06

4647
2020-12-06 4647 V OTTT FAST-STEP MOTION 2020 o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy

Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

V OTTT FAST-STEP MOTION 2020 o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy Warszawa

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Warszawa FAST-STEP Warszawa mazowiecki
113 2020-12-11

4527
2020-12-11 4527 Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego



Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego
114 2020-12-12

4528
2020-12-12 4528 Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego



Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego
115 2020-12-13

4529
2020-12-13 4529 Puchar Wieczystego

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego



Puchar Wieczystego Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego

Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego
116 2020-12-19

4648
2020-12-19 4648 Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów

Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki

Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Warszawa

BLUE CLASSIC - Warszawa

mazowiecki
Warszawa BLUE CLASSIC - Warszawa mazowiecki