Turnieje


Wybierz okręg


Lp Data Data Numer Nazwa Nazwa Miejsce Miejsce Organizator Okręg www
1 2018-12-16

4040
2018-12-16 4040 XLV Puchar Wieczystego uwaga

Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT

małopolski

www
XLV Puchar Wieczystego uwaga Kraków

Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT

małopolski
Kraków Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT małopolski www
2 2019-01-12

4345
2019-01-12 4345 CeA GPS

Bochnia

Cor et Animus

małopolski

CeA GPS Bochnia

Cor et Animus

małopolski
Bochnia Cor et Animus małopolski
3 2019-01-19

4404
2019-01-19 4404 OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów

Łańcuchów

ZAMEK - Lublin

lubelski

OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Łańcuchów

ZAMEK - Lublin

lubelski
Łańcuchów ZAMEK - Lublin lubelski
4 2019-02-02

4365
2019-02-02 4365 XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019

Hala Sportowa Zespołu Szkół w Skołoszowie k. Przemyśla

GOLDEN DANCE - Przemyśl

podkarpacki

XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Hala Sportowa Zespołu Szkół w Skołoszowie k. Przemyśla

GOLDEN DANCE - Przemyśl

podkarpacki
Hala Sportowa Zespołu Szkół w Skołoszowie k. Przemyśla GOLDEN DANCE - Przemyśl podkarpacki
5 2019-02-03

4352
2019-02-03 4352 X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa

Tuchów

CLASSIC Tuchów

małopolski

X OTTT o Puchar Burmistrza Tuchowa Tuchów

CLASSIC Tuchów

małopolski
Tuchów CLASSIC Tuchów małopolski
6 2019-02-16

4405
2019-02-16 4405 Walentynkowy TTTow

Chociwel

ALFA-ASTRA - Stargard

zachodniopomorski

Walentynkowy TTTow Chociwel

ALFA-ASTRA - Stargard

zachodniopomorski
Chociwel ALFA-ASTRA - Stargard zachodniopomorski
7 2019-02-23

4376
2019-02-23 4376 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski
Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski
8 2019-02-24

4377
2019-02-24 4377 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rędziny

ZORBA - Częstochowa

śląski
Rędziny ZORBA - Częstochowa śląski
9 2019-03-02

4370
2019-03-02 4370 II OTTT "W sercu Wielkopolski"

KOŚCIAN

POEZJA - Kościan

wielkopolski

II OTTT "W sercu Wielkopolski" KOŚCIAN

POEZJA - Kościan

wielkopolski
KOŚCIAN POEZJA - Kościan wielkopolski
10 2019-03-02

4392
2019-03-02 4392 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ""

Borowa k/Wrocławia

INSPIRACJA - Wrocław

dolnośląski

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ"" Borowa k/Wrocławia

INSPIRACJA - Wrocław

dolnośląski
Borowa k/Wrocławia INSPIRACJA - Wrocław dolnośląski
11 2019-03-02

4399
2019-03-02 4399 Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego

Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki

Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki
Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki
12 2019-03-03

4400
2019-03-03 4400 Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego

Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki

Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego Halinów

CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

mazowiecki
Halinów CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA mazowiecki
13 2019-03-09

4284
2019-03-09 4284 Mistrzostwa Klas A, B i C

Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski

Mistrzostwa Klas A, B i C Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski
Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski
14 2019-03-10

4285
2019-03-10 4285 Mistrzostwa Klas A, B i C

Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski

Mistrzostwa Klas A, B i C Dobrzeń Wielki

DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

opolski
Dobrzeń Wielki DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki opolski
15 2019-03-10

4415
2019-03-10 4415 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK

Zamek Biskupi

ZAMEK - Biała Podlaska

lubelski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Zamek Biskupi

ZAMEK - Biała Podlaska

lubelski
Zamek Biskupi ZAMEK - Biała Podlaska lubelski
16 2019-03-16

4266
2019-03-16 4266 XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza

Zamość

MYKA - Zamość

lubelski

XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Zamość

MYKA - Zamość

lubelski
Zamość MYKA - Zamość lubelski
17 2019-03-16

4322
2019-03-16 4322 Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019

Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski

Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2019, ELITE DANCE CUP 2019 Szczecin

ELITE DANCE - Szczecin

zachodniopomorski
Szczecin ELITE DANCE - Szczecin zachodniopomorski
18 2019-03-16

4323
2019-03-16 4323 XI GPS "Biała Dama"

Kórnik

FINEZJA - Poznań



XI GPS "Biała Dama" Kórnik

FINEZJA - Poznań

Kórnik FINEZJA - Poznań
19 2019-03-16

4409
2019-03-16 4409 „XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła”

Staszów

FLESZ - Staszów

świętokrzyski

„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Staszów

FLESZ - Staszów

świętokrzyski
Staszów FLESZ - Staszów świętokrzyski
20 2019-03-17

4326
2019-03-17 4326 IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019

KÓRNIK

FINEZJA - Poznań

wielkopolski

IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 KÓRNIK

FINEZJA - Poznań

wielkopolski
KÓRNIK FINEZJA - Poznań wielkopolski
21 2019-03-17

4410
2019-03-17 4410 I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 "O Puchar Wójta Gminy Wiązowna"

Wiązowna

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 "O Puchar Wójta Gminy Wiązowna" Wiązowna

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Wiązowna FAST-STEP Warszawa mazowiecki
22 2019-03-23

4333
2019-03-23 4333 XII OTTT JANAS LOGISTIC CUP

Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski

XII OTTT JANAS LOGISTIC CUP Skwierzyna

FANTAZJA - Skwierzyna

lubuski
Skwierzyna FANTAZJA - Skwierzyna lubuski
23 2019-03-23

4378
2019-03-23 4378 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki
Garwolin KORDASZEWSCY - Garwolin mazowiecki
24 2019-03-24

4379
2019-03-24 4379 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Garwolin

KORDASZEWSCY - Garwolin

mazowiecki
Garwolin KORDASZEWSCY - Garwolin mazowiecki
25 2019-03-30

4302
2019-03-30 4302 Polish Cup PTT ;WDC AL

Mierzyn k/Szczecina

DANCECLUB - Szczecin



Polish Cup PTT ;WDC AL Mierzyn k/Szczecina

DANCECLUB - Szczecin

Mierzyn k/Szczecina DANCECLUB - Szczecin
26 2019-03-30

4338
2019-03-30 4338 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019

Piaski

LIDER - Lublin

lubelski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Piaski

LIDER - Lublin

lubelski
Piaski LIDER - Lublin lubelski
27 2019-03-31

4394
2019-03-31 4394 III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

Czeladź

PERFECT - Będzin

śląski

III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Czeladź

PERFECT - Będzin

śląski
Czeladź PERFECT - Będzin śląski
28 2019-04-06

4301
2019-04-06 4301 Akademickie Mistrzostwa Polski







Akademickie Mistrzostwa Polski



29 2019-04-06

4354
2019-04-06 4354 II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 - Rekreacja Małopolska

Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski

II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 - Rekreacja Małopolska Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski
Kraków EUFORIA Dance Kraków małopolski
30 2019-04-06

4373
2019-04-06 4373 Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów

Przeźmierowo

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski

Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Przeźmierowo

SENIOR DANCE STUDIO - Poznań

wielkopolski
Przeźmierowo SENIOR DANCE STUDIO - Poznań wielkopolski
31 2019-04-07

4355
2019-04-07 4355 II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019

Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski

II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kraków

EUFORIA Dance Kraków

małopolski
Kraków EUFORIA Dance Kraków małopolski
32 2019-04-07

4381
2019-04-07 4381 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Kraków

ArtDance - Kraków

małopolski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraków

ArtDance - Kraków

małopolski
Kraków ArtDance - Kraków małopolski
33 2019-04-13

4318
2019-04-13 4318 XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019

Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski

XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski
Suchy Las k. Poznania DZIUPLA - Poznań wielkopolski
34 2019-04-13

4353
2019-04-13 4353 IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance

Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski

IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Brzesko

THOMAS DANCE - Kraków

małopolski
Brzesko THOMAS DANCE - Kraków małopolski
35 2019-04-13

4364
2019-04-13 4364 European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia

Jelcz-Laskowice k.Wrocławia

DANCE TEAM - Wrocław

dolnośląski

www
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jelcz-Laskowice k.Wrocławia

DANCE TEAM - Wrocław

dolnośląski
Jelcz-Laskowice k.Wrocławia DANCE TEAM - Wrocław dolnośląski www
36 2019-04-14

4319
2019-04-14 4319 XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019

Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski

XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Suchy Las k. Poznania

DZIUPLA - Poznań

wielkopolski
Suchy Las k. Poznania DZIUPLA - Poznań wielkopolski
37 2019-04-14

4395
2019-04-14 4395 III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz

Siewierz

PERFECT - Będzin

śląski

III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Siewierz

PERFECT - Będzin

śląski
Siewierz PERFECT - Będzin śląski
38 2019-04-27

4300
2019-04-27 4300 Puchar Klas F, E i D

Dąbrowa Tarnowska

LATINO - Żabno

małopolski

Puchar Klas F, E i D Dąbrowa Tarnowska

LATINO - Żabno

małopolski
Dąbrowa Tarnowska LATINO - Żabno małopolski
39 2019-04-27

4328
2019-04-27 4328 II "Diamentowy" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich

Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski

II "Diamentowy" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich Kąty Wrocławskie

DIAMENT - Wrocław

dolnośląski
Kąty Wrocławskie DIAMENT - Wrocław dolnośląski
40 2019-04-28

4382
2019-04-28 4382 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Lublin

LIDER - Lublin

lubelski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lublin

LIDER - Lublin

lubelski
Lublin LIDER - Lublin lubelski
41 2019-05-11

4391
2019-05-11 4391 DIAMOND BALL 2019

Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski

DIAMOND BALL 2019 Jastrzębie Zdrój

RYTM - Żory

śląski
Jastrzębie Zdrój RYTM - Żory śląski
42 2019-05-18

4387
2019-05-18 4387 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów

Pajęczno

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

łódzki

Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pajęczno

ST DOBROWOLSCY - Częstochowa

łódzki
Pajęczno ST DOBROWOLSCY - Częstochowa łódzki
43 2019-05-19

4408
2019-05-19 4408 XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice

Mysłowice

MULTIDANCE - Mysłowice

śląski

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mysłowice

MULTIDANCE - Mysłowice

śląski
Mysłowice MULTIDANCE - Mysłowice śląski
44 2019-05-19

4416
2019-05-19 4416 Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego

Dąbrowa Tarnowska

LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

małopolski

Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Dąbrowa Tarnowska

LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska

małopolski
Dąbrowa Tarnowska LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska małopolski
45 2019-05-25

4366
2019-05-25 4366 XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019

POSiR Przemyśl, ul. Mickiewicza

GOLDEN DANCE - Przemyśl

podkarpacki

XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019 POSiR Przemyśl, ul. Mickiewicza

GOLDEN DANCE - Przemyśl

podkarpacki
POSiR Przemyśl, ul. Mickiewicza GOLDEN DANCE - Przemyśl podkarpacki
46 2019-05-25

4374
2019-05-25 4374 II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic

Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Wrocław

dolnośląski

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Siechnice k. Wrocławia

4STEP - Wrocław

dolnośląski
Siechnice k. Wrocławia 4STEP - Wrocław dolnośląski
47 2019-05-25

4396
2019-05-25 4396 VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin

Będzin

PERFECT - Będzin

śląski

VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Będzin Będzin

PERFECT - Będzin

śląski
Będzin PERFECT - Będzin śląski
48 2019-05-26

4403
2019-05-26 4403 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa

Chrzanów

WIR - Mysłowice

małopolski

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Chrzanów

WIR - Mysłowice

małopolski
Chrzanów WIR - Mysłowice małopolski
49 2019-06-01

4349
2019-06-01 4349 Solny O.T.T.T

Nowa Sól

ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól

lubuski

Solny O.T.T.T Nowa Sól

ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól

lubuski
Nowa Sól ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól lubuski
50 2019-06-01

4383
2019-06-01 4383 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Rzeszów AKSEL - Rzeszów podkarpacki
51 2019-06-02

4384
2019-06-02 4384 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rzeszów

AKSEL - Rzeszów

podkarpacki
Rzeszów AKSEL - Rzeszów podkarpacki
52 2019-06-07

4407
2019-06-07 4407 Polish Open Championships

Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski

Polish Open Championships Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski
Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski
53 2019-06-08

4297
2019-06-08 4297 Polish Open Championships WDC

Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski

Polish Open Championships WDC Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski
Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski
54 2019-06-09

4298
2019-06-09 4298 Polish Open Championships

Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski

Polish Open Championships Karpacz

CHAMPION TEAM - Wrocław

dolnośląski
Karpacz CHAMPION TEAM - Wrocław dolnośląski
55 2019-06-09

4411
2019-06-09 4411 I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

Wesoła

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy" Wesoła

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Wesoła FAST-STEP Warszawa mazowiecki
56 2019-06-15

4385
2019-06-15 4385 GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji

Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski

GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gdynia

Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT

pomorski
Gdynia Zarząd Okręgu Pomorskiego PTT pomorski
57 2019-06-15

4402
2019-06-15 4402 FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim

OPOLE

MAESTRO - Opole

opolski

FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim OPOLE

MAESTRO - Opole

opolski
OPOLE MAESTRO - Opole opolski
58 2019-06-16

4358
2019-06-16 4358 XIV OTTT PLEŚNA 2019

Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski

XIV OTTT PLEŚNA 2019 Pleśna

KLASA - Tarnów

małopolski
Pleśna KLASA - Tarnów małopolski
59 2019-09-14

4296
2019-09-14 4296 Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT;Mistrzostwa Polski w Show na 2019







Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT;Mistrzostwa Polski w Show na 2019



60 2019-09-21

4371
2019-09-21 4371 BAL 2019-Grand Prix Seniorów

Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski

BAL 2019-Grand Prix Seniorów Gliwice

SZOK - Gliwice

śląski
Gliwice SZOK - Gliwice śląski
61 2019-10-05

4359
2019-10-05 4359 XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019

Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski

XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019 Tarnów

KLASA - Tarnów

małopolski
Tarnów KLASA - Tarnów małopolski
62 2019-10-12

4295
2019-10-12 4295 Puchar Klas A, B i C

Białobrzegi

MGOK BIAŁOBRZEGI

mazowiecki

Puchar Klas A, B i C Białobrzegi

MGOK BIAŁOBRZEGI

mazowiecki
Białobrzegi MGOK BIAŁOBRZEGI mazowiecki
63 2019-10-12

4350
2019-10-12 4350 GPS " Bieruń 2019"

Mysłowice

WIR - Mysłowice

śląski

GPS " Bieruń 2019" Mysłowice

WIR - Mysłowice

śląski
Mysłowice WIR - Mysłowice śląski
64 2019-10-13

4389
2019-10-13 4389 Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 " GALEN DANCE FESTIVAL"

Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 " GALEN DANCE FESTIVAL" Bieruń

WIR - Mysłowice

śląski
Bieruń WIR - Mysłowice śląski
65 2019-10-26

4293
2019-10-26 4293 Mistrzostwa Polski Standard

Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski

Mistrzostwa Polski Standard Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski
Kędzierzyn Koźle UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle opolski
66 2019-10-27

4294
2019-10-27 4294 Mistrzostwa Polski Standard

Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski

Mistrzostwa Polski Standard Kędzierzyn Koźle

UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle

opolski
Kędzierzyn Koźle UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle opolski
67 2019-11-16

4291
2019-11-16 4291 Mistrzostwa Polski Latin

Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski

Mistrzostwa Polski Latin Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski
Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra lubuski
68 2019-11-17

4292
2019-11-17 4292 Mistrzostwa Polski Latin

Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski

Mistrzostwa Polski Latin Zielona Góra

GRACJA - Zielona Góra

lubuski
Zielona Góra GRACJA - Zielona Góra lubuski
69 2019-11-23

4372
2019-11-23 4372 GPS - Złoty Plaster Miodu" turniej finałowy

Kluczbork

Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork

opolski

GPS - Złoty Plaster Miodu" turniej finałowy Kluczbork

Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork

opolski
Kluczbork Stowarzyszenie TALENT - Kluczbork opolski
70 2019-11-30

4289
2019-11-30 4289 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski
71 2019-12-01

4290
2019-12-01 4290 Mistrzostwa Polski w 10 tańcach

Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski

Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Opole Lubelskie

EM STUDIO - Opole Lubelskie

lubelski
Opole Lubelskie EM STUDIO - Opole Lubelskie lubelski
72 2019-12-01

4413
2019-12-01 4413 IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy"

Wesoła

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki

IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy" Wesoła

FAST-STEP Warszawa

mazowiecki
Wesoła FAST-STEP Warszawa mazowiecki
73 2019-12-13

4286
2019-12-13 4286 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski
74 2019-12-14

4287
2019-12-14 4287 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski
75 2019-12-15

4288
2019-12-15 4288 Puchar Wieczystego

Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski

Puchar Wieczystego Kraków

Okręg Małopolski PTT

małopolski
Kraków Okręg Małopolski PTT małopolski