Ranking Sportowy na dzień 2019-10-05

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 9 2295 więcej
2. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 11 1823 więcej
3. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLISH CLUB - Warszawa 10 1667 więcej
4. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 8 1286 więcej
5. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 1200 więcej
6. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 6 1100 więcej
7. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 8 825 więcej
8. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 809 więcej
9. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 718 więcej
10. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 5 666 więcej
11. Sabat Antoni Jamróz Anna PERFECT STYL - Kraków 4 538 więcej
12. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 387 więcej
13. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 3 349 więcej
14. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 189 więcej
15. Kłos Wojciech Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 183 więcej
16. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 1 182 więcej
17. Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 2 175 więcej
18. Gabrysz Szymon Dytwińska Gabriela IGLICA - Wrocław 1 172 więcej
19. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 170 więcej
20. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 1 158 więcej
21. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 156 więcej
22. Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno 1 150 więcej
23. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 148 więcej
24. Sałach Marek Żywno Patrycja ELITE DANCE - Szczecin 1 140 więcej
25. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Siechnice 1 140 więcej
26. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 132 więcej
27. Noga Mateusz Saj Karolina GALA - Mielec 1 118 więcej
28. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 116 więcej
29. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 113 więcej
30. Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia GRACJA - Krosno 1 101 więcej
31. Karaskiewicz Michał Biernacka Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 101 więcej
32. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 99 więcej
33. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 99 więcej
34. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 97 więcej
35. Głowacz Michał Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 92 więcej
36. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 91 więcej
37. Madej Michał Nędza Oliwia IMPERIA - Kraków 1 90 więcej
38. Bryła Tadeusz Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 88 więcej
39. Woźniak Hubert Michalska Julia ZORBA - Częstochowa 1 85 więcej
40. Stachura Łukasz Dudek Hanna GRACJA - Krosno 1 82 więcej
41. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 80 więcej
42. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 80 więcej
43. Kielan Marcel Chruścicka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 80 więcej
44. Grata Nikodem Lato Natalia AKSEL - Rzeszów 1 73 więcej
45. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 69 więcej
46. Wolski Piotr Banaszek Alicja ZAMEK - Biała Podlaska 1 58 więcej
47. Drapiewski Aleksander Nowak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 57 więcej
48. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 1 46 więcej
49. Tenenbaum Nikodem Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
50. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 34 więcej
51. Wachelka Jan Wychowałek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 33 więcej
52. Malczyk Mateusz Filipczyk Paulina TEAM Ornontowice 1 30 więcej
53. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 1 27 więcej
54. Lynov Victor Romaniuk Julia ELITE DANCE - Warszawa 1 25 więcej
55. Olszewski Paweł Popielewicz Zuzanna ISKRA - Międzyrzec Podlaski 1 22 więcej
56. Graczyk Jerzy Bieniek Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 21 więcej
57. Mikuczewski Jakub Bak Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 17 więcej
58. Żejmo Robert Kęsy Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
59. Jabłoński Jan Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
60. Barczyński Wiktor Gajowy Oliwia ZAMEK - Biała Podlaska 1 10 więcej