Ranking Sportowy na dzień 2019-06-22

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 7 2035 więcej
2. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 9 1513 więcej
3. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 8 1353 więcej
4. Pogoda Maciej Haluch Nina SUKCES - Jaworzno 6 932 więcej
5. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 5 898 więcej
6. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 873 więcej
7. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 6 799 więcej
8. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 4 662 więcej
9. Zielinski Jan Zawiślak Aleksandra MARGO - Leszno 5 617 więcej
10. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 4 546 więcej
11. Sabat Antoni Jamróz Anna STYL - Kraków 4 538 więcej
12. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 3 349 więcej
13. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 247 więcej
14. Gałązka Aleks Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 2 189 więcej
15. Kłos Wojciech Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa 2 183 więcej
16. Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 2 175 więcej
17. Drogosz Mateusz Bryk Magdalena RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 170 więcej
18. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 2 156 więcej
19. Zmarzły Oskar Skiba Oliwia LATINO - Żabno 1 148 więcej
20. Sałach Marek Żywno Patrycja ELITE DANCE - Szczecin 1 140 więcej
21. Ojczyk Stanisław Grabka Nadia THOMAS DANCE - Kraków 1 116 więcej
22. Mękalski Paweł Horodyńska Natalia GRACJA - Zielona Góra 1 113 więcej
23. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria BLUE CLASSIC - Warszawa 1 110 więcej
24. Karaskiewicz Michał Biernacka Julia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 1 101 więcej
25. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 1 99 więcej
26. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 97 więcej
27. Borowski Fabian Bałut Klaudia GRACJA - Zielona Góra 1 91 więcej
28. Madej Michał Nędza Oliwia ArtDance - Kraków 1 90 więcej
29. Bryła Tadeusz Wiatrowska Julia DZIUPLA - Poznań 1 88 więcej
30. Woźniak Hubert Michalska Julia ZORBA - Częstochowa 1 85 więcej
31. Sierak Michał Kotwa Martyna LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 1 80 więcej
32. Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin 1 80 więcej
33. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 1 79 więcej
34. Kaźmierczak Oliwier Jareniowska Jagoda GRACJA - Zielona Góra 1 69 więcej
35. Wolski Piotr Banaszek Alicja ZAMEK - Biała Podlaska 1 58 więcej
36. Drapiewski Aleksander Nowak Julia GRACJA - Zielona Góra 1 57 więcej
37. Jasiński Jakub Szumiło Hanna ZAMEK - Biała Podlaska 1 46 więcej
38. Tenenbaum Nikodem Błaszczak Nikola GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
39. Dąbrowski Jędrzej Mikołajczyk Lena ALEX - Żagań 1 36 więcej
40. Winnicki Marcin Nawojska Julia FANTAZJA - Skwierzyna 1 36 więcej
41. Popielewicz Szymon Filipek Anna ZAMEK - Biała Podlaska 1 34 więcej
42. Wachelka Jan Wychowałek Amelia GRACJA - Zielona Góra 1 33 więcej
43. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 1 27 więcej
44. Lynov Victor Romaniuk Julia ELITE DANCE - Warszawa 1 25 więcej
45. Olszewski Paweł Popielewicz Zuzanna ISKRA - Międzyrzec Podlaski 1 22 więcej
46. Graczyk Jerzy Bieniek Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 21 więcej
47. Cader Szymon Śniecińska Maja KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól 1 20 więcej
48. Żejmo Robert Kęsy Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 17 więcej
49. Mikuczewski Jakub Bak Wiktoria FANTAZJA - Skwierzyna 1 17 więcej
50. Jabłoński Jan Łuszczek Zofia GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
51. Barczyński Wiktor Gajowy Oliwia ZAMEK - Biała Podlaska 1 10 więcej