Ranking Sportowy na dzień 2019-12-01

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 7 1914 więcej
2. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 4 1310 więcej
3. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 7 1267 więcej
4. Ujczak Paweł Korpak Ewa IGLICA - Wrocław 6 1190 więcej
5. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 8 1043 więcej
6. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 6 852 więcej
7. Świątkowski Piotr Tracz Oliwia IGLICA - Wrocław 3 836 więcej
8. Kidybiński Paweł Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 4 750 więcej
9. Ziuziański Aleksander Biskup Kinga KUŹNIA TAŃCA - Kraków 6 746 więcej
10. Dąbek Mateusz Ustianowska Zuzanna DANCECLUB - Szczecin 7 745 więcej
11. Baiev Mykhailo Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 4 732 więcej
12. Bigosiński Kacper Melnyk Liuda DANCE COMMUNITY 3 706 więcej
13. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 4 650 więcej
14. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 3 539 więcej
15. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 4 518 więcej
16. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 3 493 więcej
17. Archacki Sebastian Borkowska Julia CENTRUM TAŃCA - Radom 3 477 więcej
18. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 470 więcej
19. Fałek Konrad Kałuzińska Kaja CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 370 więcej
20. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 2 350 więcej
21. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 2 302 więcej
22. Łyda Konrad Gastoł Daria IMPET TEAM WARSZAWA 2 241 więcej
23. Kacprowicz Jakub Szpak Zuzanna Studio Tańca Black Dance 1 234 więcej
24. Klekowski Seweryn Sojska Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 199 więcej
25. Powichrowski Kacper Slobodchik Mariia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 195 więcej
26. Lesiak Grzegorz Woźny Milena ROYAL DANCE STUDIO - WARSZAWA 2 190 więcej
27. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 178 więcej
28. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 1 176 więcej
29. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 1 174 więcej
30. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 2 165 więcej
31. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 2 159 więcej
32. Wójcik Christof Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 1 156 więcej
33. Tasarz Filip Stelmach Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 146 więcej
34. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 146 więcej
35. Niedzielski Piotr Krystek Kinga AKSEL - Rzeszów 1 144 więcej
36. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 1 140 więcej
37. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 1 140 więcej
38. Antos Adrian Daniłów Oliwia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 140 więcej
39. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 122 więcej
40. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 122 więcej
41. Krentosz Aleksander Morawska Nicole RONDO - Rybnik 1 121 więcej
42. Marcinkowski Jan Urban Patrycja AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 117 więcej
43. Bury Jakub Kamińska Paula GASIEK - Rzeszów 1 112 więcej
44. Alwasiak Karol Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 112 więcej
45. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 1 110 więcej
46. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 97 więcej
47. Zyglarski Piotr Czerczak Aleksandra CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 95 więcej
48. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 95 więcej
49. Szemiczek Szymon Hanusek Paulina MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 88 więcej
50. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 88 więcej