Ranking Sportowy na dzień 2018-09-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Tabor Natan Surleta Michalina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 6 646 więcej
2. Kisielewski Jakub Piela Zuzanna ASTRA - Szczecin 4 433 więcej
3. Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga K-STUDIO Krosno 5 394 więcej
4. Hass Bartosz Bilińska Nikola DANCE TEAM - Wrocław 3 383 więcej
5. Szymczyk Bartosz Wierciszewska Aurelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 3 362 więcej
6. Świerczek Sebastian Nowicka Weronika THOMAS DANCE - Kraków 2 274 więcej
7. Demianiuk Jan Modrzejewska Maria BLUE CLASSIC - Warszawa 3 252 więcej
8. Skrzypek Konrad Woch Małgorzata ZAMEK - Lublin 2 209 więcej
9. Zawistowski Filip Tarasewicz Natalia KADRYL - Białystok 1 203 więcej
10. Klar Mikołaj Kalynowycz Daria JEDYNKA - Łódź 1 203 więcej
11. Goździerski Ksawier Michalska Magdalena LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 202 więcej
12. Borbot Rostislav Podborowska Anastazja MAESTRO - Opole 4 192 więcej
13. Kozłowski Szymon Piotr Gabrylewska Amelia KADRYL - Białystok 1 175 więcej
14. Karasiak Piotr Fuks Aleksandra Weronika ESKADRA - Pabianice 1 175 więcej
15. Kaczmarski Maciej Ducka Wiktoria ASTRA - Szczecin 1 173 więcej
16. Michalski Stanisław Świniarska Dominika LORENZO Katarzyna Białek - Gaj Mały 1 173 więcej
17. Parysz Wojciech Cyboroń Magdalena KLASA - Tarnów 1 171 więcej
18. Kłos Wojciech Kotowicz Martyna FAST-STEP Warszawa 2 167 więcej
19. Szymczyk Mikołaj Wierciszewska Kornelia POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 2 147 więcej
20. Bernat Franciszek Kocik Antonina CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 146 więcej
21. Sikorski Adam Kozłowska Katarzyna KADRYL - Białystok 1 146 więcej
22. Topolewski Tomasz Lipińska Julia ASTRA - Szczecin 1 144 więcej
23. Malinowski Maksymilian Wójkiewicz Amelia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
24. Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce 4 141 więcej
25. Bożek Oskar Sekret Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 127 więcej
26. Drzewiecki Stanisław Gajek Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 117 więcej
27. Krutul Damian Domitrz Aleksandra Gabriela GCK - Grajewo 1 117 więcej
28. Jędraszczak Wiktor Raźna Natalia START - Płońsk 2 87 więcej
29. Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa 1 55 więcej
30. Jakubik Nataniel Janik Julia PERFECT - Będzin 1 55 więcej
31. Niedbała Kacper Madej Nadia GALA - Mielec 1 55 więcej
32. Szor Hubert Rozbicka Zuzanna DREAM DANCE - WARSZAWA 2 48 więcej
33. Gabrysz Szymon Kałużna Hania Para rozparowana - ANIMA DANZA - Głogów 2 164 więcej