Ranking Sportowy na dzień 2018-06-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 7 1693 więcej
2. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 7 1663 więcej
3. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 1084 więcej
4. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 8 1078 więcej
5. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 5 793,5 więcej
6. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 696 więcej
7. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 678 więcej
8. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 4 616 więcej
9. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 4 551 więcej
10. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 6 498 więcej
11. Sobala Marek Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 2 450 więcej
12. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 382 więcej
13. Sambor Adam Kmiecik Julia IGLICA - Wrocław 5 331 więcej
14. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 299,5 więcej
15. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 4 295 więcej
16. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 5 284 więcej
17. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 3 279 więcej
18. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 221 więcej
19. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 220 więcej
20. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 5 209 więcej
21. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 2 196 więcej
22. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 2 190 więcej
23. Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra 1 175 więcej
24. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 170 więcej
25. Lewandowski Gracjan Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 161 więcej
26. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 146 więcej
27. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 145 więcej
28. Kleczko Jakub Bała Weronika SUKCES - Jaworzno 2 133 więcej
29. Możdżeń Dominik Surman Paulina GRACJA - Zielona Góra 1 117 więcej
30. Isidoris Eric Isidoris Melissa LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
31. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 3 110 więcej
32. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 106 więcej
33. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 3 96 więcej
34. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 91,5 więcej
35. Owczarek Mateusz Brol Maja ZORBA - Częstochowa 3 70 więcej
36. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 64,5 więcej
37. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 64 więcej
38. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 1 52 więcej
39. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 3 46 więcej
40. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 46 więcej
41. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 2 43 więcej
42. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 39 więcej
43. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 1 37 więcej
44. Ubych Marcel Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 20 więcej
45. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
46. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 18 więcej
47. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 18 więcej
48. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 17 więcej
49. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 17 więcej
50. Kuźnik Damian Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 15 więcej
51. Dygoń Mikołaj Kot Maja CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 15 więcej
52. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
53. Czechowicz Szymon Paczosa Kornelia Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 491 więcej