Ranking Sportowy na dzień 2018-06-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra KIEPURA - Sosnowiec 7 1312 więcej
2. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 5 1116 więcej
3. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 7 1052 więcej
4. Śledź Karol Olbińska Maja LATINA - Wolsztyn 3 1033 więcej
5. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 5 727 więcej
6. Mrozek Daniel Domaradzka Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 3 727 więcej
7. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 4 636 więcej
8. Baryczka Krystian Korzycka Anna POLISH CLUB - Warszawa 3 587 więcej
9. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 7 582 więcej
10. Janas Adrian Blukacz Weronika SUKCES - Częstochowa 7 576 więcej
11. Budzik Tomasz Krystek Kinga SzT eMiKa - Tarnów 3 575 więcej
12. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 471 więcej
13. Talik Mikołaj Langier Julia KIEPURA - Sosnowiec 6 436,5 więcej
14. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 5 413 więcej
15. Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin 4 380 więcej
16. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 4 357 więcej
17. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 324 więcej
18. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 4 278 więcej
19. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 194 więcej
20. Loppe Dominik Jokiel Maja KIEPURA - Sosnowiec 1 163 więcej
21. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 149 więcej
22. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 146 więcej
23. Gura Tomasz Wilk Klaudia AKSEL - Rzeszów 3 139 więcej
24. Droś Adrian Nicpoń Marcelina SUKCES - Częstochowa 3 133 więcej
25. Frąckowiak Mateusz Olbińska Oliwia LATINA - Wolsztyn 1 121 więcej
26. Stolarczyk Szymon Mysiorek Julia ALFA-ASTRA - Stargard 1 117 więcej
27. Sokołowski Kamil Snopek Kaja CHAMPION TEAM - Wrocław 1 112 więcej
28. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 92 więcej
29. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 85 więcej
30. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 3 73 więcej
31. Jaruszewski Dawid Kainka Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 3 69 więcej
32. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 2 67 więcej
33. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 63 więcej
34. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 46 więcej
35. Hamulecki Krzysztof Marcin Niepsujewicz Oliwia ARTS STUDIO - Oława 2 43 więcej
36. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
37. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 2 35,5 więcej
38. Chuchro Szymon Pijar Karolina PASJA - Lublin 2 30 więcej
39. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 1 28 więcej
40. Wręczycki Przemysław Lang Magdalena SUKCES - Częstochowa 1 23 więcej
41. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 1 21 więcej
42. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
43. Bielecki Jakub Winiarska Katarzyna EM STUDIO - Opole Lubelskie 1 16 więcej
44. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 1 15 więcej
45. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 1 11,5 więcej