Ranking Sportowy na dzień 2018-11-04

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 14 2498,5 więcej
2. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 12 1815 więcej
3. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 6 1377 więcej
4. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 6 1028 więcej
5. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 7 911 więcej
6. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 6 886 więcej
7. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 4 846 więcej
8. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 9 716 więcej
9. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika STYL - Kraków 3 712,5 więcej
10. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 7 685 więcej
11. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 560,5 więcej
12. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 8 553,5 więcej
13. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 6 502 więcej
14. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 5 473 więcej
15. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 437,5 więcej
16. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 3 351 więcej
17. Brzozowski Grzegorz Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 5 273 więcej
18. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 2 220 więcej
19. Wiernio Oskar Dąbek Paulina MAGIC-DANCE - Lublin 2 213,5 więcej
20. Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów 2 207 więcej
21. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 1 203 więcej
22. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 200 więcej
23. Polok Cezary Sekita Aleksandra FALLAWAY - Opole 1 200 więcej
24. Góźdź Dawid Wiącek Maria KICK - Kielce 1 198 więcej
25. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 1 175 więcej
26. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 173 więcej
27. Łuniewicz Franciszek Ćwikła Paula FALLAWAY - Opole 1 171 więcej
28. Starostka Marcel Jarosz Julia STARDANCE - Kraków 1 171 więcej
29. Sobczyk Wiktor Kosętka Amanda ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 146 więcej
30. Makowski Mikołaj Janczuk Julia FAST-STEP Warszawa 1 146 więcej
31. Gliński Adam Stepaniuk Zofia KADRYL - Białystok 1 146 więcej
32. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
33. Antosik Maciej Stefan Antonina 4STEP - Wrocław 1 144 więcej
34. Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin 1 144 więcej
35. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 137 więcej
36. Socha Jarosław Frydrych Milena K-STUDIO Krosno 1 119 więcej
37. Skipirzepa Kamil Putyra Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 117 więcej
38. Rodek Maciej Piotrowska Marta BLUE CLASSIC - Warszawa 1 117 więcej
39. Krasowski Jakub Jan Klepacka Zuzanna KADRYL - Białystok 1 117 więcej
40. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
41. Krasoń Karol Bednarczyk Wiktoria ZŁOTA PARA - Dębica 1 90 więcej
42. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
43. Gembara Konrad Wargala Jessica GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
44. Gembara Konrad Mąkowska Oliwia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 287 więcej
45. Słowik Szymon Lew Julia Para rozparowana - ALFA-ASTRA - Stargard 1 144 więcej