Ranking Sportowy na dzień 2018-09-09

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 10 1803 więcej
2. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 8 1259 więcej
3. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 5 869 więcej
4. Jakubczyk Filip Jakubczyk Zuzanna SUKCES - Jaworzno 4 754 więcej
5. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 5 750 więcej
6. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 3 598 więcej
7. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 6 483 więcej
8. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 4 442 więcej
9. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 5 401 więcej
10. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 358 więcej
11. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 3 351 więcej
12. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 4 298 więcej
13. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 4 241,5 więcej
14. Brzozowski Grzegorz Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 3 234 więcej
15. Serafin Maksymilian Majerowska Weronika ArtDance - Kraków 1 209 więcej
16. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 1 203 więcej
17. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 200 więcej
18. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 3 198 więcej
19. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 1 175 więcej
20. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 173 więcej
21. Starostka Marcel Jarosz Julia STARDANCE - Kraków 1 171 więcej
22. Gliński Adam Stepaniuk Zofia KADRYL - Białystok 1 146 więcej
23. Słowik Szymon Lew Julia ALFA-ASTRA - Stargard 1 144 więcej
24. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
25. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 137 więcej
26. Krasowski Jakub Jan Klepacka Zuzanna KADRYL - Białystok 1 117 więcej
27. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
28. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
29. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 51,5 więcej
30. Gembara Konrad Wargala Jessica GRACJA - Zielona Góra 1 45 więcej
31. Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów 1 15 więcej
32. Gembara Konrad Mąkowska Oliwia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 3 287 więcej