Ranking Sportowy na dzień 2018-09-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Drzewiecki Miłosz Telesz Oliwia LATINA - Wolsztyn 10 1635 więcej
2. Le Michał Jabłońska Sandra DUET - Warszawa 5 1619 więcej
3. Furman Jakub Guzik Magdalena IDEA - Kraków 10 1617 więcej
4. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 9 1577,5 więcej
5. Nagórski Maciej Froń Magdalena DANCELOOK - Gliwice 7 1302 więcej
6. Myka Krzysztof Ośródka Agnieszka MYKA - Zamość 4 1236 więcej
7. Kolano Michał Maciołka Agnieszka BAWINEK - Kraków 9 1101 więcej
8. Lech Bartosz Kopaczyńska Kornelia GRACJA - Zielona Góra 4 1054 więcej
9. Wiatrowicz Marcin Kuśnierz Sylwia MERENGUE - Stalowa Wola 7 909 więcej
10. Kadłubowski Maciej Kopacz Maja AKSEL - Rzeszów 4 833 więcej
11. Dębski Patryk Klepczarek Justyna - JEDYNKA - Łódź 8 779 więcej
12. Łokiński Michał Tomasz Michalecka Beata JEDYNKA - Łódź 6 747 więcej
13. Ovchinnikov Aleksandr Dudek Ewa DANCELOOK - Gliwice 2 735 więcej
14. Kurasiński Patryk Rąba Klaudia SUKCES - Jaworzno 7 593 więcej
15. Garwacki Łukasz Skrobańska Karolina DREAM - Poznań 8 567 więcej
16. Litewka Michał Palak Natalia MERENGUE - Stalowa Wola 9 536 więcej
17. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 10 487,5 więcej
18. Sakun Fedor Cieślak Patrycja CIEŚLAK - Jelenia Góra 7 423 więcej
19. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 10 389 więcej
20. Orzechowski Filip Wołowiec Gabriela GASIEK - Rzeszów 6 356 więcej
21. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 6 355 więcej
22. Kaczmarczyk Marek Kaczmarczyk Małgorzata FANTAZJA - Kraków 8 309 więcej
23. Czarnota Patryk Chosta Milena RONDO - Rybnik 8 268 więcej
24. Karpinski Marcin Czerner Aleksandra UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 7 241 więcej
25. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 222 więcej
26. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 2 222 więcej
27. Argier Adam Sapińska Iwona MAESTRO - Opole 6 218 więcej
28. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 6 204 więcej
29. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 200 więcej
30. Pernak Michał Wójcicka Julka ZORBA - Częstochowa 1 182 więcej
31. Sikora Maciej Siemieniec Maria DANCE TEAM - Wrocław 6 172 więcej
32. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 171 więcej
33. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 1 171 więcej
34. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 171 więcej
35. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 5 159 więcej
36. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 6 149,5 więcej
37. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 1 148 więcej
38. Grzelczak Dawid Buczek Małgorzata ESKADRA - Pabianice 1 146 więcej
39. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 3 132,5 więcej
40. Przygoda Jeremi Łach Magda FORUM - Zabrze 5 121 więcej
41. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 119 więcej
42. Kielek Rafał Pakos Anna ESKADRA - Pabianice 1 117 więcej
43. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 5 116,5 więcej
44. Szlachtowski Michał Fajkis Julia SUKCES - Jaworzno 4 109 więcej
45. Lozinszek Michał Maślanka Julia WIR - Mysłowice 4 92 więcej
46. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 1 90 więcej
47. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 2 79 więcej
48. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 3 79 więcej
49. Baryczka Krystian Korzycka Anna POLISH CLUB - Warszawa 2 77 więcej
50. Kaleta Mateusz Kaleta Anna KARISMA Kraków 3 77 więcej
51. Loppe Dominik Jokiel Maja KIEPURA - Sosnowiec 2 73 więcej
52. Myśliński Mateusz Łukasz Słomczyńska Kaja STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 3 67 więcej
53. Bernat Marcin Arcimowicz Adriana DANCE TEAM - Wrocław 3 65 więcej
54. Tołpa Konrad Grzelaczyk Nikola DANCE TEAM - Wrocław 3 61 więcej
55. Nowak Marcel Markiewicz Paulina PASJA - Lublin 3 61 więcej
56. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
57. Gorczyca Marcin Grasza Maria IMPULS - Biłgoraj 2 58 więcej
58. Jabłoński Adam Borys Marlena KADRYL - Białystok 3 58 więcej
59. Pieczyrak Kamil Polewska Sandra SUKCES - Jaworzno 1 53 więcej
60. Maślanka Mateusz Rudkowska Julita DANCE TEAM - Wrocław 3 50 więcej
61. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 40 więcej
62. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 2 39 więcej
63. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 37 więcej
64. Orawski Adam Kurpas Żaneta FORUM - Zabrze 1 36 więcej
65. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 33 więcej
66. Kolczarek Mikołaj Walkiewicz Marzena CLASSIC DANCESPORT Warszawa 1 28 więcej
67. Lemieszek Michał Gola Dominika BALLROOM - Lublin 1 26 więcej
68. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 26 więcej
69. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 2 25,5 więcej
70. Polaczkiewicz Szymon Nicpoń Laura SUKCES - Częstochowa 1 24 więcej
71. Rydz Rafał Rubacha Anna LIDER - Lublin 1 22 więcej
72. Janas Adrian Blukacz Weronika JEDYNKA - Łódź 1 22 więcej
73. Seweryn Daniel Topolska Paulina BAWINEK - Kraków 1 22 więcej
74. Nowosiad Tomasz Lorencik Katarzyna Maria BAWINEK - Kraków 1 20 więcej
75. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 18 więcej
76. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 1 17 więcej
77. Kubicz Dominik Bańkowska Magdalena MAESTRO - Opole 1 17 więcej
78. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 15 więcej
79. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 15 więcej
80. Zawistowski Kamil Szemiel Kinga CHAMPION TEAM - Wrocław 1 8 więcej
81. Panachida Szymon Zawadzka Marika DANCECLUB - Szczecin 1 7 więcej
82. Frach Dominik Wójcicka Julka Para rozparowana - ZORBA - Częstochowa 1 204 więcej
83. Trytko Michał Woźniak Ewelina Para rozparowana - DANCELOOK - Gliwice 6 138 więcej