Ranking Sportowy na dzień 2018-09-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 9 2136 więcej
2. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 9 1823 więcej
3. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 9 1543 więcej
4. Sobala Marek Wierciszewska Laura POLISH CLUB - Warszawa 4 956 więcej
5. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 7 926 więcej
6. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 7 780 więcej
7. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 7 690 więcej
8. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 5 648,5 więcej
9. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 3 648 więcej
10. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 607 więcej
11. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 9 585 więcej
12. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 4 545 więcej
13. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 6 502 więcej
14. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 4 431 więcej
15. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 4 307 więcej
16. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 307 więcej
17. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 5 277 więcej
18. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 6 245,5 więcej
19. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 220 więcej
20. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 2 218 więcej
21. Sopoćko Dominik Kowal Małgorzata POLISH CLUB - Warszawa 1 213 więcej
22. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 2 199 więcej
23. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 4 198 więcej
24. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 4 197 więcej
25. Lewandowski Gracjan Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 190 więcej
26. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 190 więcej
27. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 173 więcej
28. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 170 więcej
29. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 146 więcej
30. Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra 1 146 więcej
31. Lipiński Filip Pospiszył Julia JEDYNKA - Łódź 1 144 więcej
32. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 1 144 więcej
33. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 5 142 więcej
34. Isidoris Eric Isidoris Melissa LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
35. Możdżeń Dominik Surman Paulina GRACJA - Zielona Góra 1 117 więcej
36. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 108 więcej
37. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 106 więcej
38. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 86 więcej
39. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 75,5 więcej
40. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 1 75 więcej
41. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 74 więcej
42. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 58,5 więcej
43. Ubych Marcel Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 52 więcej
44. Kuś Dawid Terlikowska Maja PERFECT - Będzin 1 50 więcej
45. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 3 44 więcej
46. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 2 39 więcej
47. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 2 36 więcej
48. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 34 więcej
49. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 1 23 więcej
50. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 1 20 więcej
51. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 1 20 więcej
52. Kuźnik Damian Olejnik Karolina GRACJA - Zielona Góra 1 18 więcej
53. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
54. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 1 17 więcej
55. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 17 więcej
56. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria DREAM DANCE - WARSZAWA 1 16 więcej
57. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej