Ranking Sportowy na dzień 2018-11-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuźma Wojciech Nowak Daria SUKCES - Jaworzno 12 2480,5 więcej
2. Muller Michał Wychowałek Wiktoria SUKCES - Jaworzno 10 1940 więcej
3. Stadler Franciszek Radziwoniuk Nikola SUKCES - Jaworzno 10 1689 więcej
4. Szczotka Miłosz Jemielniak Karolina PASJA - Lublin 9 1038,5 więcej
5. Tarnowski Michał Grieger Maja DANCECLUB - Szczecin 8 941 więcej
6. Stupachenko Kyrylo Matusiak Marcelina Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 5 923 więcej
7. Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów 8 819,5 więcej
8. Dobrowolski Oskar Szmigielska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 7 818,5 więcej
9. Rencławowicz Szymon Wiewiórka Julia POLISH CLUB - Warszawa 6 811 więcej
10. Grabowski Patryk Koza Zuzanna ASTRA - Szczecin 8 760 więcej
11. Popławski Ignacy Rudnicka Aleksandra POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA 5 648,5 więcej
12. Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 10 636 więcej
13. Gędłek Jakub Jaworek Maria ArtDance - Kraków 10 594,5 więcej
14. Arczewski Szymon Majchrzak Nikola ETIUDA - Radomsko 6 502 więcej
15. Dziedzic Michał Czopnik Emilia CHAMPION TEAM - Wrocław 7 438 więcej
16. Droś Igor Patysiak Weronika ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 9 400 więcej
17. Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 349 więcej
18. Kleczaj Kacper Kulińska Julia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 7 341 więcej
19. Woźniak Filip Derezińska Justyna BLUE CLASSIC - Warszawa 7 330 więcej
20. Ziętkowski Kacper Sawicka Julia FENIKS - Białystok 6 314 więcej
21. Lipiński Daniel Tyjewska Julia Magdalena ROYAL DANCE - Szczecin 4 307 więcej
22. Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria A-Z - Przemyśl 5 287 więcej
23. Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 4 262 więcej
24. Palak Tymoteusz Szymczak Natalia ZAMEK - Lublin 2 253 więcej
25. Dębski Dawid Łotyszonek Julita GRACJA - Zielona Góra 2 220 więcej
26. Chmiel Jakub Zalewska Kaja DZIUPLA - Poznań 2 218 więcej
27. Sopoćko Dominik Kowal Małgorzata POLISH CLUB - Warszawa 1 213 więcej
28. Wojaczek Piotr Breitkopf Agata CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 207 więcej
29. Łuszczyszyn Piotr Kogut Kornelia CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 204,5 więcej
30. Bólad Michał Pawlikowska Amelia ArtDance - Kraków 2 199 więcej
31. Sarafin Oliwer Oleba Magdalena ASTRA - Szczecin 4 198 więcej
32. Szewczykowski Filip Klupa Natalia DZIUPLA - Poznań 2 190 więcej
33. Lewandowski Gracjan Chlamtacz Zofia GRACJA - Zielona Góra 2 190 więcej
34. Szozda Michał Goranczewska Julia SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 178 więcej
35. Ungert Jakub Koziej Patrycja TAKT - Chełm 2 176,5 więcej
36. Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia K-STUDIO Krosno 4 174 więcej
37. Janaszczyk Maciej Sopata Wiktoria JEDYNKA - Łódź 1 173 więcej
38. Krochmal Filip Kwiecień Emilia KICK - Kielce 1 171 więcej
39. Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec 4 159 więcej
40. Lenarczyk Łukasz Lewandowska Weronika MAESTRO - Opole 1 149 więcej
41. Owczarczak Konrad Majchrowicz Ewa GRACJA - Zielona Góra 1 146 więcej
42. Prażak Maksymilian Brodziak Barbara MARGO - Leszno 1 146 więcej
43. Stochel Mikołaj Piasek Paulina EVOLUTION - Kraków 1 144 więcej
44. Lipiński Filip Pospiszył Julia JEDYNKA - Łódź 1 144 więcej
45. Chamera Michał Jemielniak Katarzyna PASJA - Lublin 2 141 więcej
46. Brzeźny Bartosz Brzeźny Malwina SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 1 121 więcej
47. Demianiuk Maciej Szor Angelika CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 119 więcej
48. Kaczmarek Damian Wajcfelt Julia CHAMPION TEAM - Wrocław 1 117 więcej
49. Isidoris Eric Isidoris Melissa LATINA - Wolsztyn 1 117 więcej
50. Nowiński Maksymilian Szafraniec Julia PASJA - Lublin 2 109 więcej
51. Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała 6 106,5 więcej
52. Grabowski Michał Kwiatkowska Wiktoria Dancers United - WARSZAWA 2 106 więcej
53. Gierwatowski Kacper Woronowska Jolanta ASTRA - Szczecin 1 106 więcej
54. Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno 4 100 więcej
55. Musioł Michael Ostrowska Sandra UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 1 92 więcej
56. Patrzyk Maksymilian Kot Amelia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 75,5 więcej
57. Sierociński Wojciech Cupak Kornelia ASTRA - Szczecin 1 74 więcej
58. Wójcik Hubert Małys Magda MAGIC-DANCE - Lublin 1 63 więcej
59. Reginek Filip Jankowska Magdalena MAESTRO - Opole 1 63 więcej
60. Ubych Marcel Derlatka Amelia ALFA-ASTRA - Stargard 1 52 więcej
61. Kuś Dawid Terlikowska Maja PERFECT - Będzin 1 50 więcej
62. Jarosz Jan Dudek Wiktoria K-STUDIO Krosno 1 41 więcej
63. Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta A-Z - Przemyśl 1 22 więcej
64. Sałach Marek Krzywicka Magdalena ELITE DANCE - Szczecin 1 20 więcej
65. Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria A-Z - Przemyśl 1 20 więcej
66. Górski Jan Gałązka Katarzyna KORDASZEWSCY - Garwolin 1 18 więcej
67. Nowak Bartosz Lis Karina LATINO - Żabno 1 17 więcej
68. Glajzner Jakub Wasilewska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 5,5 więcej
69. Sobala Marek Wierciszewska Laura Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 6 1081 więcej
70. Możdżeń Dominik Surman Paulina Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 117 więcej
71. Kuźnik Damian Olejnik Karolina Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 18 więcej