Ranking Sportowy na dzień 2018-06-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Shcherbakov Andriy Skulska Ilona IGLICA - Wrocław 9 1709 więcej
2. Sokołowski Dawid Dytwińska Gabriela CHAMPION TEAM - Wrocław 8 1495 więcej
3. Grydziuszko Antoni Okarska Kornelia ROYAL DANCE - Szczecin 5 971 więcej
4. Hładyszewski Szymon Śliwka Julia ASTRA - Szczecin 5 705 więcej
5. Bilski Kajetan Koczkodaj Natalia ASTRA - Szczecin 5 597 więcej
6. Protasiewicz Piotr Kaczmarek Amelia GRACJA - Zielona Góra 3 596 więcej
7. Wysocki Bartosz Debert Mirela LATINA - Wolsztyn 3 360 więcej
8. Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa 4 356 więcej
9. Woźniak Wojciech Michalska Patrycja RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 4 348 więcej
10. Brzozowski Grzegorz Kęsy Weronika GRACJA - Zielona Góra 3 333 więcej
11. Gembara Konrad Mąkowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 3 302 więcej
12. Janus Jakub Pielka Weronika PERFECT - Będzin 3 298 więcej
13. Ziółek Wiktor Szustek Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 4 290 więcej
14. Huber Jan Staszak Karolina TAKT - Chełm 4 251,5 więcej
15. Kwaśniewski Krzysztof Płodzień Weronika DŻET - Rzeszów-Boguchwała 3 243 więcej
16. Zawistowski Patryk Sztachelska Maja GCK - Grajewo 1 234 więcej
17. Sidorowicz Jakub Bartyś Magdalena KADRYL - Białystok 1 202 więcej
18. Miękina Jakub Babraj Katarzyna THOMAS DANCE - Kraków 1 200 więcej
19. Gędłek Dawid Kołodziej Marta AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 2 193 więcej
20. Sławiński Paweł Plotka Marcelina LATINA - Wolsztyn 1 173 więcej
21. Wiltowski Jakub Adamska Ksenia IGLICA - Wrocław 2 173 więcej
22. Starostka Marcel Jarosz Julia STARDANCE - Kraków 1 171 więcej
23. Szczepankowski Karol Karwowska Zuzanna GCK - Grajewo 1 170 więcej
24. Słowik Szymon Lew Julia ALFA-ASTRA - Stargard 1 146 więcej
25. Morawicki Jakub Majerowska Weronika IGLICA - Wrocław 1 146 więcej
26. Burdziuk Olaf Malinowska Natalia DZIUPLA - Poznań 1 144 więcej
27. Gliński Adam Stepaniuk Zofia KADRYL - Białystok 1 138 więcej
28. Kuźnik Łukasz Kula Zuzanna GRACJA - Zielona Góra 2 136 więcej
29. Krasowski Jakub Jan Klepacka Zuzanna KADRYL - Białystok 1 106 więcej
30. Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola 2 100 więcej
31. Metack Julian Baran Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 92 więcej
32. Chudziński Jakub Skiepko Weronika KADRYL - Białystok 1 74 więcej
33. Szpakowicz Hubert Staśkiewicz Hanna GRACJA - Zielona Góra 1 63 więcej
34. Dąbrowski Jakub Wysocka Nikola ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 51,5 więcej
35. Janiszewicz Szymon Michał Suprun Justyna GCK - Grajewo 1 20 więcej
36. Moszczyński Mateusz Pawełkowska Marta Para rozparowana - GCK - Grajewo 1 52 więcej