Ranking Sportowy na dzień 2018-12-16

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Pieczyrak Karol Nowak Zuzanna SUKCES - Jaworzno 13 2390 więcej
2. Lorek Bartosz Karpińska Natalia WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 8 2385 więcej
3. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata IGLICA - Wrocław 14 1954 więcej
4. Pawłowski Kacper Dederko Magdalena POLISH CLUB - Warszawa 7 1928 więcej
5. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 8 1802 więcej
6. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 11 1464 więcej
7. Rutka Kacper Litorowicz Sara WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 6 1430,5 więcej
8. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 17 1374 więcej
9. Kalynowycz Dmytro Kalynowycz Kateryna SUKCES - Częstochowa 8 1166 więcej
10. Gembara Oskar Jabłońska Liwia GRACJA - Zielona Góra 8 1077 więcej
11. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 7 1069 więcej
12. Fałek Konrad Balcerek Nela CANTINERO - Tomaszów Maz. 6 897 więcej
13. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 6 894 więcej
14. Brodacki Bartek Krupa Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 10 788 więcej
15. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 5 660,5 więcej
16. Mazur Jakub Kozłowska Wiktoria AKSEL - Rzeszów 6 593,5 więcej
17. Koścień Bartosz Hanulak Alicja SUKCES - Częstochowa 10 558 więcej
18. Myślicki Daniel Koss Natalia DANCECLUB - Szczecin 5 555 więcej
19. Mieszczak Szymon Sepioło Adrianna NOWY STYL - Bielsko-Biała 8 466 więcej
20. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 5 402 więcej
21. Lipnicki Wojciech Gryczka Marta DANCELOOK - Gliwice 8 326 więcej
22. Mroziński Mateusz Protasiewicz Olivia GRACJA - Zielona Góra 7 309 więcej
23. Sokołowski Jan Hedder Julia ASTRA - Szczecin 6 308 więcej
24. Miśtal Szymon Dąbrowska Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 303 więcej
25. Roman Jakub Szarek Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 2 293 więcej
26. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 9 274 więcej
27. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 7 258,5 więcej
28. Gołębiowski Daniel Sidor Paulina LIDER - Lublin 4 250 więcej
29. Konczalski Miłosz Ustianowska Zuzanna ASTRA - Szczecin 3 239,5 więcej
30. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 2 234 więcej
31. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 4 229 więcej
32. Kosek Marcin Szaporów Julia FALLAWAY - Opole 4 222 więcej
33. Ciura Maciej Tomalska Maja A+S - Częstochowa 7 219,5 więcej
34. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 2 212 więcej
35. Gilek Adam Mróz Emilia ASTRA - Szczecin 6 212 więcej
36. Rembelski Jakub Bala Oliwia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 5 204 więcej
37. Malinowski Wiktor Rogowska Oliwia GRACJA - Zielona Góra 6 203 więcej
38. Włochowicz Mateusz Kubiak Julia MAESTRO - Opole 2 199 więcej
39. Gołojuch Łukasz Ladzińska Karolina DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 193,5 więcej
40. Majcher Mateusz Gromaszek Estera MAGIC-DANCE - Lublin 4 189 więcej
41. Świędrych Krzysztof Wiśniowska Katarzyna KLASA - Tarnów 1 175 więcej
42. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 175 więcej
43. Myśliński Olaf Czapnik Wiktoria ESKADRA - Pabianice 1 171 więcej
44. Kreczko Karol Marcinkiewicz Oliwia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 6 165 więcej
45. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 146 więcej
46. Molas Błażej Kuranc Izabela ZAMEK - Lublin 3 129 więcej
47. Ignaszewski Maxwell Włodarczyk Agata MARGO - Leszno 1 125 więcej
48. Wrzesiński Artur Pecyna Zuzanna ISKRA - Praszka 1 119 więcej
49. Ciołczyk Dominik Wrona Oliwia KUŹNIA TAŃCA - Kraków 1 117 więcej
50. Górny Bartosz Konarska Katarzyna FINEZJA - Poznań 1 117 więcej
51. Kubica Eliasz Franik Natalia MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 90 więcej
52. Szozda Maciej Paroń Oliwia DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 3 88 więcej
53. Sajdak Jerzy Piętal Ola ASTRA - Szczecin 2 86 więcej
54. Jadczak Jakub Biskup Roksana ZORBA - Częstochowa 3 84 więcej
55. Czerw Maciej Olszówka Zuzanna LIDER - Lublin 2 83 więcej
56. Jędrycha Damian Morawska Nicole MARENGO - Dąbrowa Górnicza 5 81,5 więcej
57. Kuczyński Filip Szczukiewicz Katarzyna STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 3 79 więcej
58. Jagielski Karol Kowalczyk Milena DUET - Warszawa 2 77 więcej
59. Jaworski Jakub Wrzesień Daria CENTRUM TAŃCA - Radom 4 71,5 więcej
60. Zyglarski Piotr Rosińska Izabela CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 61 więcej
61. Gralak Mateusz Szymkiewicz Aleksandra ALFA-ASTRA - Stargard 2 60 więcej
62. Wojciechowski Stanisław Janczewska Julia STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 59 więcej
63. Bociański Kacper Kończyńska Wiktoria DANCECLUB - Szczecin 2 58 więcej
64. Martin Jakub Gierszewska Natalia ASTRA - Szczecin 1 53 więcej
65. Fedyk Krzysztof Soroko Julia ASTRA - Szczecin 2 52 więcej
66. Brzeski Bruno Krupa Marta POLISH CLUB - Warszawa 1 40 więcej
67. Jaskulski Michał Rożek Aleksandra ASTRA - Szczecin 2 39 więcej
68. Dybaś Paweł Waszczuk Maja ASTRA - Szczecin 2 38 więcej
69. Oberda Jakub Oworuszko Dominika LIDER - Lublin 1 30 więcej
70. Pyrzyński Mateusz Murawska Wiktoria LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 28 więcej
71. Czarnik Kamil Kawa Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 1 22 więcej
72. Piotrowski Jakub Kołosowska Julia MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 22 więcej
73. Drożdżyński Tomasz Kurowska Paulina FILEMON - Szamotuły 1 18 więcej
74. Bogusz Kamil Zowczak Gabriela KORDASZEWSCY - Garwolin 1 17 więcej
75. Macura Bogdan Kogut Alicja RYTM - Żory 1 8,5 więcej
76. Jasiński Jakub Brzezińska Zuzanna ASTRA - Szczecin 1 6,5 więcej
77. Słociński Emanuel Benisz Klaudia RYTM - Żory 1 6 więcej
78. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 5,5 więcej
79. Skalski Paweł Olaf Janiga Aleksandra DŻET - Rzeszów-Boguchwała 1 2,5 więcej
80. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 10 833 więcej
81. Krysztofiński Hubert Paprota Paulina Ewa Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 4 773 więcej
82. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 3 325 więcej
83. Łyda Konrad Ornat Dominika Para rozparowana - POLISH CLUB - Warszawa 4 314 więcej
84. Baranowski Krzysztof Kaplińska Zofia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 204 więcej
85. Martin Jakub Pluskota Olga Para rozparowana - ASTRA - Szczecin 5 198,5 więcej
86. Szpakowicz Robert Dubicka Emilia Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 143 więcej
87. Repecki Michał Tracz Oliwia Para rozparowana - MYKA - Zamość 1 119 więcej
88. Czabator Michał Pawłowska Aleksandra Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 1 65 więcej
89. Wiśniewski Filip Dydak Wiktoria Para rozparowana - GRACJA - Zielona Góra 2 62 więcej
90. Pogorzelski Piotr Cuber Gabriela Para rozparowana - FAST-STEP Warszawa 2 42 więcej
91. Skalski Paweł Olaf Krytak Małgorzata Para rozparowana - DŻET - Rzeszów-Boguchwała 2 40 więcej
92. Czajkowski Daniel Olejnik Sara Para rozparowana - ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 2 37 więcej
93. Piotrowski Jakub Wojciuch Laura Para rozparowana - MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 22 więcej
94. Mazur Grzegorz Kołosowska Julia Para rozparowana - MARENGO - Dąbrowa Górnicza 1 18 więcej