Ranking Sportowy na dzień 2018-06-17

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 1834 więcej
2. Wilczyński Igor Hubert Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 1322 więcej
3. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 5 1015 więcej
4. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 1005 więcej
5. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 3 913 więcej
6. Barakowski Michał Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 8 905 więcej
7. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 7 857 więcej
8. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 3 834 więcej
9. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 805 więcej
10. Kopczyński Adrian Mikołajewska Ewelina POLISH CLUB - Warszawa 3 767 więcej
11. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 3 749 więcej
12. Sar Wojciech Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 715 więcej
13. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 694 więcej
14. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 652 więcej
15. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 7 592 więcej
16. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 580 więcej
17. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 4 551 więcej
18. Gułaj Sebastian Drozd Wiktoria CHAMPION TEAM - Wrocław 11 524 więcej
19. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena LIDER - Lublin 3 490 więcej
20. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 6 482 więcej
21. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 4 477 więcej
22. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 5 451 więcej
23. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 8 440 więcej
24. Zabrodzki Przemysław Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 5 432 więcej
25. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena DANCELOOK - Gliwice 8 420 więcej
26. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 4 411 więcej
27. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 5 375 więcej
28. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 9 368 więcej
29. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 6 350 więcej
30. Kazakov Denys Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 338 więcej
31. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 8 331 więcej
32. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 326 więcej
33. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 6 308 więcej
34. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 5 296 więcej
35. Uller Mateusz Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 4 281 więcej
36. Voronin Konstantin Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 2 272 więcej
37. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 7 249 więcej
38. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 5 245 więcej
39. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 2 243 więcej
40. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 4 238 więcej
41. Zdziech Przemysław Woźniak Kamila CENTRUM TAŃCA - Radom 6 226 więcej
42. Dreling Mateusz Przydział Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 225 więcej
43. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 4 222 więcej
44. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 4 222 więcej
45. Chrzan Adrian Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 8 218 więcej
46. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 209 więcej
47. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 2 205 więcej
48. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 202 więcej
49. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 6 200 więcej
50. Brzeziński Przemysław Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 4 190 więcej
51. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 5 190 więcej
52. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 4 189 więcej
53. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 5 181 więcej
54. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 4 175 więcej
55. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 174 więcej
56. Bednarczuk Mateusz Kimliczko Marta ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 6 174 więcej
57. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 173 więcej
58. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina Dancers United - WARSZAWA 5 172 więcej
59. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 169 więcej
60. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 167 więcej
61. Michalak Dawid Kaspruk Myroslava ZAMEK - Lublin 4 162 więcej
62. Trytko Michał Woźniak Ewelina DANCELOOK - Gliwice 6 158 więcej
63. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 4 150 więcej
64. Wrona Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 148 więcej
65. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 144 więcej
66. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 144 więcej
67. Bartkowiak Mateusz Czerwińska Olga SŁOŃCE - Poznań 1 138 więcej
68. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 5 133 więcej
69. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia LIDER - Lublin 3 127 więcej
70. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 104 więcej
71. Musiałkowski Piotr Syzdoł Monika DUET - Warszawa 3 104 więcej
72. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 2 102 więcej
73. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna DANCELOOK - Gliwice 1 94 więcej
74. Borówka Paweł Roszkowska Maria DZIUPLA - Poznań 4 93 więcej
75. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 92 więcej
76. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 3 85 więcej
77. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 84 więcej
78. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 77 więcej
79. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 71 więcej
80. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 71 więcej
81. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 60,5 więcej
82. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
83. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 3 56 więcej
84. Wojdowski Jonasz Strzemp Klaudia SŁOŃCE - Poznań 1 52 więcej
85. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 2 52 więcej
86. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 50 więcej
87. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 47 więcej
88. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 46 więcej
89. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 44,5 więcej
90. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 44 więcej
91. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 1 40 więcej
92. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 39 więcej
93. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 38 więcej
94. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 1 38 więcej
95. Szczur Bartłomiej Nowak Magdalena FORUM - Zabrze 1 36 więcej
96. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 2 36 więcej
97. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 2 35 więcej
98. Piechota Dominik Żółkiewska Katarzyna DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 35 więcej
99. Nazaruk Michał Danisz Julia Kuźnia Tańca Kraków 1 29 więcej
100. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 28 więcej
101. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 2 27,5 więcej
102. Konarzewski Jakub Kot Nikola ASTRA - Szczecin 2 26 więcej
103. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 1 24 więcej
104. Talik Mikołaj Langier Julia KIEPURA - Sosnowiec 1 23,5 więcej
105. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 20 więcej
106. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 18 więcej
107. Pachuta Paweł Szczęsna Małgorzata FANTOM - Głogów 1 17 więcej
108. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 15 więcej
109. Grabas Patryk Dudek Wioletta AKSEL - Rzeszów 1 14 więcej
110. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 1 6,5 więcej
111. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 6 więcej
112. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 5,5 więcej