Ranking Sportowy na dzień 2018-09-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Kuroczko Kamil Janicka Sara AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 9 2036 więcej
2. Wilczyński Igor Hubert Grishina Irina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 4 1595 więcej
3. Ostrowski Mateusz Dudek Marzena DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 1102 więcej
4. Jaszewski Tomasz Kotarba Alicja GRACJA - Zielona Góra 8 1022 więcej
5. Gatnar Jiri Mycek Aleksandra ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 5 1015 więcej
6. Kopczyński Adrian Mikołajewska Ewelina POLISH CLUB - Warszawa 4 1005 więcej
7. Gałek Michał Gałek Klaudia DUET - Warszawa 3 913 więcej
8. Barakowski Michał Faber Agata MISTRAL - Tarnowskie Góry 8 905 więcej
9. Bartkiewicz Michał Omyła Wiktoria POLISH CLUB - Warszawa 3 834 więcej
10. Walczak Maciej Piaseczna Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 817 więcej
11. Gadko Konrad Jaszewska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 4 805 więcej
12. Jarosz Andrzej Khrycheva Anna DUET - Warszawa 3 749 więcej
13. Sar Wojciech Pasek Monika MISTRAL - Tarnowskie Góry 5 715 więcej
14. Rudnicki-Sipajło Dominik Prylowski Natalia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 694 więcej
15. Karkosz Filip Magdziarz Katarzyna ASTRA - Szczecin 7 592 więcej
16. Główka Tomasz Jureczko Marta AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 580 więcej
17. Kardasiński Damian Syta Daria POLISH CLUB - Warszawa 4 551 więcej
18. Gułaj Sebastian Drozd Wiktoria CHAMPION TEAM - Wrocław 11 524 więcej
19. Kotov Viacheslav Jedwabna Weronika MASTER DANCE - Gliwice 6 482 więcej
20. Szymczak Kamil Mliczek Dominika ZORBA - Częstochowa 4 477 więcej
21. Tama Mikołaj Kuląg Marta CLASSIC DANCESPORT Warszawa 5 451 więcej
22. Wosiak Rafał Karwatowska Marzena LIDER - Lublin 8 440 więcej
23. Zabrodzki Przemysław Wawrzusiszyn Agata POLISH CLUB - Warszawa 5 432 więcej
24. Wiercioch Mateusz Bandelewicz Magdalena DANCELOOK - Gliwice 8 420 więcej
25. Matecki Adam Wołowiec Katarzyna SŁOŃCE - Poznań 4 411 więcej
26. Duraj Maksymilian Chwastowska Joanna STYL - Kraków 6 406 więcej
27. Szczerbiński Łukasz Jurczyszyn Elwira ASTRA - Szczecin 9 368 więcej
28. Chernenko Sergey Warzyńska Angelika POLISH CLUB - Warszawa 5 363 więcej
29. Gavva Luka Wrótniak Anna MASTER DANCE - Gliwice 6 350 więcej
30. Kazakov Denys Kowalczyk Julia CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 338 więcej
31. Labryga Paweł Przywara Sara FLAMENCO - Siemianowice 8 331 więcej
32. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 3 316 więcej
33. Figurski Przemysław Szymańska Karolina CENTRUM TAŃCA - Radom 6 308 więcej
34. Jabłoński Dariusz Poniatowicz Karolina KADRYL - Białystok 5 296 więcej
35. Gawlik Michał Walczyk Karolina CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 292 więcej
36. Uller Mateusz Gromadzka Sara ROYAL DANCE - Szczecin 4 281 więcej
37. Voronin Konstantin Zawadzka Ewelina DANCECLUB - Szczecin 2 272 więcej
38. Jurek Oskar Dobranowska Dominika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 5 269 więcej
39. Harazim Szymon Harazim Kinga POLISH CLUB - Warszawa 7 249 więcej
40. Grabowski Damian Kaczmarek Kinga ASTRA - Szczecin 5 245 więcej
41. Kosiński Albert Ponomar Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 244 więcej
42. Zdziech Przemysław Woźniak Kamila CENTRUM TAŃCA - Radom 6 226 więcej
43. Dreling Mateusz Przydział Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 225 więcej
44. Kramski Mateusz Szkalińska Marta GRACJA - Zielona Góra 4 222 więcej
45. Ivanchenko Tymofii Janson Wiktoria DUET - Warszawa 4 222 więcej
46. Chrzan Adrian Toczek Paulina IGLICA - Wrocław 8 218 więcej
47. Bienert Paweł Jankowska Sonia SŁOŃCE - Poznań 2 205 więcej
48. Mocek Mateusz Mocek Magdalena SŁOŃCE - Poznań 1 202 więcej
49. Antosz Grzegorz Kmieciak Ewelina ASTRA - Szczecin 6 200 więcej
50. Mertuszka Paweł Łuc Monika Iwona BAWINEK - Kraków 5 199 więcej
51. Tchórzewski Sandro Lemke Julita LATINA - Wolsztyn 5 190 więcej
52. Brzeziński Przemysław Krzysztofczyk Karolina RONDO - Rybnik 4 190 więcej
53. Martoń Bartosz Widz Marcelina CHAMPION TEAM - Wrocław 4 189 więcej
54. Czarny Marcin Węgrzynowska Marta DANCE TEAM - Wrocław 5 181 więcej
55. Bednarczuk Mateusz Kimliczko Marta ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 6 174 więcej
56. Bednarski Maciej Czerwik Klaudia SUKCES - Jaworzno 4 174 więcej
57. Bartyś Marcin Datczuk Aleksandra KADRYL - Białystok 1 173 więcej
58. Zawadzki Robert Shkliaruk Alina Dancers United - WARSZAWA 5 172 więcej
59. Blacha Łukasz Szafraniec Beata BAWINEK - Kraków 5 172 więcej
60. Bendinger Krystian Rakowiecka Adrianna JEDYNKA - Łódź 1 171 więcej
61. Fedko Adam Fedko Joanna MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 169 więcej
62. Korbanek Szymon Korbanek Kornelia DANCECLUB - Szczecin 2 167 więcej
63. Michalak Dawid Kaspruk Myroslava ZAMEK - Lublin 4 162 więcej
64. Wrona Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 148 więcej
65. Słodownik Maciej Kozinoga Klaudia PROJEKT NM - Słubice 1 144 więcej
66. Zaprzalka Jakub Ziembińska Julia KADRYL - Białystok 1 144 więcej
67. Bartkowiak Mateusz Czerwińska Olga SŁOŃCE - Poznań 1 138 więcej
68. Alencynowicz Błażej Masłowska Klaudia ASTRA - Szczecin 5 133 więcej
69. Więckowski Rafał Stępień Katarzyna SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 104 więcej
70. Musiałkowski Piotr Syzdoł Monika DUET - Warszawa 3 104 więcej
71. Winkler Miłosz Seydlewicz Daria DZIUPLA - Poznań 2 102 więcej
72. Kulesza Michał Łojszczyk Adrianna DANCELOOK - Gliwice 1 94 więcej
73. Borówka Paweł Roszkowska Maria DZIUPLA - Poznań 4 93 więcej
74. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 3 85 więcej
75. Konopiński Dawid Szyc Klaudia CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 1 84 więcej
76. Spręga Seweryn Bobryk Karolina CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk 3 77 więcej
77. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 1 71 więcej
78. Karczewicz Adrian Rubik Iga ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 3 71 więcej
79. Stempka Kewin Pawlak Maja IMPULS - Chorzów 1 60,5 więcej
80. Richter Krzysztof Gordeziani Vladyslava Dancers United - WARSZAWA 1 60 więcej
81. Sieraczyński Łukasz Pudełko Ludwika FLAMENCO - Siemianowice 4 58 więcej
82. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 3 56 więcej
83. Nawrat Artur Więcław Monika MASTER DANCE - Gliwice 2 52 więcej
84. Wojdowski Jonasz Strzemp Klaudia SŁOŃCE - Poznań 1 52 więcej
85. Foksiński Adrian Kastelik Karolina DANCE TEAM - Wrocław 1 50 więcej
86. Puszka Michał Nasalska Izabela LIDER - Lublin 2 47 więcej
87. Kusztal Oskar Kulpa Anna DANCE TEAM - Wrocław 1 46 więcej
88. Kierat Dariusz Galewicz Agnieszka ZORBA - Częstochowa 1 44,5 więcej
89. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 1 44 więcej
90. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer DANCELOOK - Gliwice 1 41 więcej
91. Duda Maciej Piwowarczyk Joanna IDEA - Kraków 1 40 więcej
92. Rosiński Marcin Wdowicz Katarzyna POLISH CLUB - Warszawa 1 39 więcej
93. Mroczka Paweł Rogala Kamila AKSEL - Rzeszów 2 38 więcej
94. Ossowski Karol Paweł Sech Patrycja POLISH CLUB - Warszawa 1 38 więcej
95. Szczur Bartłomiej Nowak Magdalena FORUM - Zabrze 1 36 więcej
96. Pałaszewski Rafał Kowalska Paulina BRASIL - WARSZAWA 2 36 więcej
97. Piechota Dominik Żółkiewska Katarzyna DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 35 więcej
98. Maryniowski Maciej Bil Paulina LIDER - Lublin 2 35 więcej
99. Kwiatkowski Aleksander Łach Wiktoria Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze 1 32 więcej
100. Nazaruk Michał Danisz Julia Kuźnia Tańca Kraków 1 29 więcej
101. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 1 28 więcej
102. Michalak Krystian Kwiatek Aleksandra BRASIL - WARSZAWA 2 27,5 więcej
103. Konarzewski Jakub Kot Nikola ASTRA - Szczecin 2 26 więcej
104. Figaszewski Waldemar Tronczyńska Agnieszka ROYAL DANCE - Szczecin 1 24 więcej
105. Kwiecień Konrad Grunwald Monika BAWINEK - Kraków 1 24 więcej
106. Noworyta Mariusz Fatyga Justyna BAWINEK - Kraków 1 24 więcej
107. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 1 23,5 więcej
108. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 20 więcej
109. Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 18 więcej
110. Pachuta Paweł Szczęsna Małgorzata FANTOM - Głogów 1 17 więcej
111. Stetsyuk Mikhail Plichta Klaudia AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 15 więcej
112. Grabas Patryk Dudek Wioletta AKSEL - Rzeszów 1 14 więcej
113. Lozinszek Aleksander Błażek Barbara WIR - Mysłowice 1 6,5 więcej
114. Kahl Miron Adamczyk Kasandra MARGO - Leszno 1 6 więcej
115. Maciejewski Przemysław Żegalski Alicja BLUE CLASSIC - Warszawa 1 5,5 więcej
116. Banaś Adrian Tarnowska Magdalena Para rozparowana - LIDER - Lublin 3 490 więcej
117. Trytko Michał Woźniak Ewelina Para rozparowana - DANCELOOK - Gliwice 6 158 więcej
118. Jesionek Karol Gorczyca Sylwia Para rozparowana - LIDER - Lublin 3 127 więcej