Ranking Sportowy na dzień 2018-11-04

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 8 1829 więcej
2. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 7 1532 więcej
3. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 15 1389 więcej
4. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 6 1368 więcej
5. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 8 1325 więcej
6. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 7 1318 więcej
7. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 6 762,5 więcej
8. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 6 718 więcej
9. Kowalczyk Konrad Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 4 601 więcej
10. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 8 554 więcej
11. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 6 415 więcej
12. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 5 387 więcej
13. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 4 372 więcej
14. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 5 356 więcej
15. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 326 więcej
16. Bolek Michał Radwan Oliwia IGLICA - Wrocław 4 292 więcej
17. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 4 291 więcej
18. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 5 271 więcej
19. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 4 268,5 więcej
20. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 248 więcej
21. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 235 więcej
22. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 3 211 więcej
23. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 3 208,5 więcej
24. Baiev Mykhailo Zheliezniakova Alona POLISH CLUB - Warszawa 1 202 więcej
25. Szyporta Mateusz Kosno Wiktoria DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki 1 202 więcej
26. Kidybiński Paweł Tracz Oliwia MYKA - Zamość 1 200 więcej
27. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 198 więcej
28. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 4 191,5 więcej
29. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 5 190 więcej
30. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 188 więcej
31. Abramov Aleksandr Kwiecień Aleksandra MAGIC-DANCE - Lublin 1 171 więcej
32. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 1 159 więcej
33. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 3 153 więcej
34. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 149 więcej
35. Wrona Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 146 więcej
36. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer DANCELOOK - Gliwice 4 122 więcej
37. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 121 więcej
38. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 2 118 więcej
39. Rusin Przemysław Stankowska Weronika KLASA - Tarnów 1 117 więcej
40. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 3 104,5 więcej
41. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 5 100,5 więcej
42. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 2 98 więcej
43. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 92 więcej
44. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 63 więcej
45. Gęśla Jakub Warchoł Julia JUST DANCE - Stalowa Wola 1 50 więcej
46. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
47. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 29 więcej
48. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 28 więcej
49. Salwin Michał Kostańczuk Katarzyna IMPULS - Chorzów 1 21,5 więcej
50. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 21 więcej
51. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
52. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
53. Gąsiorek Patryk Zinkiewicz Julia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 1 5 więcej
54. Faracik Szymon Iskra Joanna Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 2 335 więcej
55. Archacki Sebastian Widlarz Patrycja Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
56. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 1 203 więcej
57. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 1 140 więcej
58. Ujczak Paweł Cicherska Natalia Para rozparowana - IGLICA - Wrocław 1 48 więcej