Ranking Sportowy na dzień 2018-09-15

DOROŚLI Standard DOROŚLI Latin MŁODZIEŻ STARSZA Standard MŁODZIEŻ STARSZA Latin MŁODZIEŻ Standard MŁODZIEŻ Latin JUNIOR I Standard JUNIOR I Latin JUNIOR II Standard JUNIOR II Latin JUVENILE II Kombinacje

Lp Partner Partnerka Klub L.st. cykl Punkty
1. Świątkowski Piotr Chornenkaya Anastasia IGLICA - Wrocław 7 1788 więcej
2. Masłowski Mieszko Kierasińska Wiktoria MISTRAL - Tarnowskie Góry 6 1298 więcej
3. Lorek Bartosz Karpińska Natalia CHAMPION TEAM - Wrocław 5 1273 więcej
4. Klekowski Seweryn Młynarczyk Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. 7 1241 więcej
5. Ziuziański Aleksander Junak Weronika MARENGO - Dąbrowa Górnicza 11 1094 więcej
6. Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów 5 1045 więcej
7. Kramski Damian Skorupka Alicja GRACJA - Zielona Góra 5 746 więcej
8. Płuciennik Adam Marcinkiewicz Klaudia FLAMENCO - Siemianowice 5 612 więcej
9. Głogowski Piotr Płaza Wioletta CENTRUM TAŃCA - Radom 5 409 więcej
10. Pik Damian Czerczak Aleksandra ESKADRA - Pabianice 4 407 więcej
11. Kowalczyk Konrad Pszczoła Natalia ZORBA - Częstochowa 3 399 więcej
12. Faracik Szymon Iskra Joanna IGLICA - Wrocław 2 335 więcej
13. Niedośpiał Marcin Sarnowska Zofia SŁOŃCE - Poznań 2 326 więcej
14. Adamcewicz Jakub Krynicka Wiktoria GRACJA - Zielona Góra 4 325 więcej
15. Nabiałczyk Bartosz Kaliściak Natalia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 4 313 więcej
16. Frodyma Amadeusz Bunikowska Julia MARGO - Leszno 4 291 więcej
17. Kasprzyk Kacper Budzińska Małgorzata Anna IGLICA - Wrocław 2 248 więcej
18. Mróz Łukasz Jakus Magdalena IDEA - Kraków 3 235 więcej
19. Archacki Sebastian Widlarz Patrycja AKSEL - Rzeszów 2 217 więcej
20. Dąbek Mateusz Mangudis Tasija DANCECLUB - Szczecin 1 198 więcej
21. Wójcik Christof Sojska Karolina DANCECLUB - Szczecin 1 188 więcej
22. Krentosz Aleksander Rytkowska Wiktoria RONDO - Rybnik 1 159 więcej
23. Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów 3 153 więcej
24. Powichrowski Kacper Frankiewicz Julia AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec 2 150 więcej
25. Kieresz Szymon Sobasik Marta MARGO - Leszno 1 149 więcej
26. Wrona Grzegorz Cichy Monika PROFESSIONAL DANCE - Głogoczów 1 146 więcej
27. Gurskiy Dmitriy Miterska Julia MASTER DANCE - Gliwice 4 138 więcej
28. Jakubowski Filip Zawada Aleksandra DREAM - Poznań 1 121 więcej
29. Czopiński Konrad Ostęp Julia ZAMEK - Lublin 2 118 więcej
30. Rusin Przemysław Stankowska Weronika KLASA - Tarnów 1 117 więcej
31. Talik Mikołaj Langier Julia SUKCES - Jaworzno 3 104,5 więcej
32. Zawierucha Borys Mach Martyna RYTM - Żory 2 98 więcej
33. Czaczkowski Kacper Skrzypek Patrycja LATINA - Wolsztyn 1 92 więcej
34. Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała 4 89 więcej
35. Grabowski Wojciech Lipiec Marta STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA 2 84 więcej
36. Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów 3 81 więcej
37. Bolek Michał Radwan Oliwia IGLICA - Wrocław 2 64 więcej
38. Wysocki Jakub Wandolska Zuzanna LATINA - Wolsztyn 1 63 więcej
39. Zemełka Dennis Zemełka Jennifer DANCELOOK - Gliwice 2 61 więcej
40. Ujczak Paweł Cicherska Natalia IGLICA - Wrocław 1 48 więcej
41. Warsitz Jakub Brzozowska Agata MAESTRO - Opole 3 47,5 więcej
42. Gawęcki Tomasz Cybulska Monika CENTRUM TAŃCA - Radom 2 38 więcej
43. Sączek Jakub Szczęch Karolina LORDANCE - Wodzisław Śl. 1 37,5 więcej
44. Szemiczek Szymon Polesińska Ewa FALLAWAY - Opole 2 35,5 więcej
45. Czajkowski Daniel Olejnik Sara ST DOBROWOLSCY - Częstochowa 1 28 więcej
46. Kacprzak Kacper Lato Weronika CENTRUM TAŃCA - Radom 1 22 więcej
47. Łądka Wiktor Hanusek Paulina RYTM - Żory 1 21 więcej
48. Czyrnia Tobiasz Idzik Małgorzata MAESTRO - Opole 1 17 więcej
49. Pogorzelec Paweł Kwaśny Sara GOLDEN DANCE - Przemyśl 1 15 więcej
50. Budzik Tomasz Krystek Kinga Para rozparowana - SzT eMiKa - Tarnów 1 203 więcej
51. Dudzik Oliwer Kraska Klaudia Para rozparowana - AKSEL - Rzeszów 1 140 więcej